Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Sin mu nije retard, ali tata je gazda....
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Pri tom na jebenoj adi, "sunset" plaæa godi¹nje 75000 evra, a ada je tu ulo¾ilia ukupno 0 dinara...:o

monsterbnt

Ali placaju i ne prave se pametni..... 25 maj je renovirao Beograd i Stari grad a ne Djoka senior.... Inace... kad mu nesto prigovoris... matori ima stav ZNAS LI BRE TI KO SAM JA!!!
Smrt SVIMA!!!!

mrle

Citat: Laziæ poslato 22 Oktobar, 2013, 10:04
Pri tom na jebenoj adi, "sunset" plaæa godi¹nje 75000 evra, a ada je tu ulo¾ilia ukupno 0 dinara...:o

zar sunset ne dr¾e Marko i Mojca?

Lazic

@monster:
Oèigledno se previ¹e dru¾i sa de Nirom...[facepalm]


@Mrle:
Ne znam ljude, ali znam da plaæaju oko 75000 godi¹nje...

monsterbnt

Ocigledno nikad nije dobio dobre batine.....
Smrt SVIMA!!!!

Joker

Moj drugar radi u advokatskoj firmi koja zastupa Djokovica... Kaze da je svinja najgora! Trazio je od njega pravni osnov da sve zene koje su na trudnickom dobiju otkaz, jedva su ga ubedili da to ne radi jer ce ga unistiti preko medija a da ne pricam sto to ne sme da se radi... I jos brdo stvari...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mrle

Citat: Laziæ poslato 22 Oktobar, 2013, 10:14
@monster:
Oèigledno se previ¹e dru¾i sa de Nirom...[facepalm]


@Mrle:
Ne znam ljude, ali znam da plaæaju oko 75000 godi¹nje...

na poèetku sezone se daju zatvorene ponude i lokaciju dobija onaj ko najvi¹e da, nema veze ako si ti tu deset godina. I cifre su mo¾da i veæe. kum mi je radio nekoliko godina na sunsetu. Jedne sezone pilo pu¹karanje  zbog Red-a. Neki ponudili mnogo vi¹e od tada¹njih, a velika je lova u opticaju. Za vikend pazar bude i 3-5 miliona dinara!!! Toèeno pivo 300kinti, pa ti vidi. Mo¾e ada da bude prazna, ali sunset uvek pun.

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 22 Oktobar, 2013, 10:01
Dobro, ali nije mu sin retard pa da trpi takvo pona¹anje... Ili kako ono be¹e, klada, iver, ne¹to...

Citat: monsterbnt poslato 22 Oktobar, 2013, 10:10
Ali placaju i ne prave se pametni..... 25 maj je renovirao Beograd i Stari grad a ne Djoka senior.... Inace... kad mu nesto prigovoris... matori ima stav ZNAS LI BRE TI KO SAM JA!!!

Ako sam dobro zapamtio, oni su izbegli sa Kosova. Krenuli od nule. Mislim da je èovek zalo¾io sve da sina forsira u tenisu. Takvi ljudi su uspeli zbog upravo tog stava - jebe majku, do kraja, ja pa ja. To ima i dobrih i lo¹ih strana. Da nije takav, ni za njega, ni za sina mu se ne bi znalo.

Na¹a zemlja je takva da ne obuzdava to, pa da samo preduzetljivost i entuzijazam mogu da isplivaju, nego dozvoljava bahatost u svakom obliku - jer je kod nas anarhija.

Uz to svaka prièa ima dve strane. Imam prijatelja privatnika. Koliko god sam za prava radnika (par puta sam se i svaðao s njim oko nekih stvari, iako je normalan lik... koliko mo¾e neko biti to ovde...), toliko je kod nas èinjenica da kad da¹ ljudima mali prst, oni hoæe celu ¹aku. Ako krene¹ normalno, kulturno, ljudi hoæe da te pojedu. Kad si stoka, maltretira¹ i jebe¹ kevu, postrojava¹, a jednom meseèno ih pusti¹ 15 minuta ranije kuæi i isplati¹ im celu platu, onda te gledaju kao Boga....  Ja ne bih mogao biti privatni gazda u ovakvoj zemlji sa takvim ljudima.

Citat: Laziæ poslato 22 Oktobar, 2013, 10:01
A ove pobiti bez gri¾e savesti...
http://www.blic.rs/Vesti/Vojvodina/414174/Novosadjanka-izvukla-sestricinu-iz-kandzi-makroa-Izgleda-kao-avet-proveravam-da-li-uopste-dise

Dok prostituciju ne legalizujemo, biæe toga. Samo ni te devojke nisu od starta ba¹ naivne i nevine - barem 99%.  Porodica je ne mo¾e spasti od nje same.


Citat: Laziæ poslato 22 Oktobar, 2013, 10:01
Kreæe spirala idiotluka...Shocked facepalm

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/414303/Skinhedsi-hteli-da-Romu-otmu-dete-jer-je-svetlije-puti

Ulica je u neposrednoj blizini naci kafane (dr¾i je moj ¹kolski i super je mesto  :)   ). Dolaze I likovi koji su u fazonu samo belo i tako to.  Uz to, bila je skoro prièa u novinama da su u Grèkoj neki cigani uzeli plavu devojèicu i iskori¹tavali je za pro¹enje (pre æe ljudi dati belom detetu pare). Tako da je sve moguæe. Sad ti znaj ko je tu blesav?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

dzimika

oni su namerno digli cene zakupa da ne bi morali da se sklanjaju, tj na taj nacin su obezbedili dugorocniji ostanak
kad bi se recimo sunset sklonio, ostao bi objekat od ukupno 20kvm koliko je originalni objekat koji je ada postavila, sve ostalo je postavio vlasnik objekta a novi zakupac bi morao da ulozi silne pare da bi napravio objekat kakav je bio a ako nema para da i sledece godine plati zakup on je puko pare za dzabe

Lazic

@slannnca:
Zato sam i napisao, poèinje spirala idiotluka... Ne volim cigane, ali ne kradu svi decu, da jebe rak raka...:o



@Mrle:
Èuo sam na adi da plaæaju 75k godi¹nje, ne znam detalje, samo sam napravio poreðenje da je toliko i Ðokoviæi trebalo da plaæaju, a koliki je ono prostor na kakvom mestu...:o

mareskin

Citat: Laziæ poslato 22 Oktobar, 2013, 11:03
@slannnca:
Zato sam i napisao, poèinje spirala idiotluka... Ne volim cigane, ali ne kradu svi decu, da jebe rak raka...:o



@Mrle:
Èuo sam na adi da plaæaju 75k godi¹nje, ne znam detalje, samo sam napravio poreðenje da je toliko i Ðokoviæi trebalo da plaæaju, a koliki je ono prostor na kakvom mestu...:o

Zar nije bilo u novinama i TV da se mesto za prodaju kokica u Knez Mihailovoj plaæa 30000 evra?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Èuo sam da je 20k... A ono dole ima 8 teniskih terena i 1220 kvadrata prostora... Za 75k...:o

El Jefe

Ниш: Бахати возач пуцао на жену која је ауто возила спорије
http://srbin.info/2013/10/nis-bahati-vozac-pucao-na-zenu-koja-je-auto-vozila-sporije/
Друштво за заштиту од животиња


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

dzimika

vec vidim kako neki kupuju karte za urugvaj :D

MIGE

Citat: El Jefe poslato 22 Oktobar, 2013, 16:45
Ниш: Бахати возач пуцао на жену која је ауто возила спорије
http://srbin.info/2013/10/nis-bahati-vozac-pucao-na-zenu-koja-je-auto-vozila-sporije/
ma ja bih nekad I zolju vadio na takve vozace  [glavazid]


Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM