Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Citat: Dukags poslato 02 Oktobar, 2013, 08:58
Citat: CBRR1 poslato 01 Oktobar, 2013, 23:53
cenim cenim i te kako,ja kada vidim grupu bajkera,bukvalno se sklonim sa puta da lakse prodju i to normalno opozdrave,a i kada bih bio u guzvi i da zakacim nekoga otpozadi,pa pre bih izleteo ja iz auta nego dok oni sidju sa motora jbte,da vidim da mu nije nista...kako ne bi bilo drugacije,glupi ameri su samozivi i on kapira da ce ga udariti i kad ga udario,e sad umesto da je izleteo,on ne boli ga kurac ma gazi pa se posle vadi na dete i zenu pa ko zivotinje,nigde razuma...
samo nije ono sto je babi milo svi smo mi za ostale neka vrsta bande cim ih je vise od trojice, evo reagovanje nasih novinara
http://www.24sata.rs/vesti/svet/vest/banda-motociklista-prebila-vozaca-automobila/108003.phtml

Nije reagovanje nasih novinara nego samo prenesena vest sa associated press-a
Smrt SVIMA!!!!

MIGE



Lazic

Citat: MIGE poslato 02 Oktobar, 2013, 10:40
http://www.kurir-info.rs/mucitelj-zivotinja-nisam-kriv-mnogo-sam-se-uplasio-clanak-1013067
radi guza ko meduza  ;)

ma njega i "ekipu", a i kvazi dr¾avu gde maloletnik mo¾e da poseduje vi¹e opasnih pasa...

MIGE

Citat: Laziæ poslato 02 Oktobar, 2013, 11:37
Citat: MIGE poslato 02 Oktobar, 2013, 10:40
http://www.kurir-info.rs/mucitelj-zivotinja-nisam-kriv-mnogo-sam-se-uplasio-clanak-1013067
radi guza ko meduza  ;)

ma njega i "ekipu", a i kvazi dr¾avu gde maloletnik mo¾e da poseduje vi¹e opasnih pasa...
a laki....svi junaci nikom ponikose... ;)

Lazic

#7125

Dukags



Lazic


Slaninar

Citat: Laziæ poslato 02 Oktobar, 2013, 13:19
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/409276/Zbog-neistina-o-njihovom-klubu-Amerikancu-i-Grkinji-s-troje-dece-preti-deportacija


Zato danas...[facepalm]

Da, Laziæu, hajdemo nas dvojica lepo u Boston, da otvorimo takav kafiæ-radnju, ¹ta god. Pa da kukamo kad nas deportuju - ugro¾ene slobode, demokratija, kurac palac. Papiri, radne vize i ostale gluposti nisu dostojni cimanja za nas slobodne motocikliste!  :)  Reæi æemo da je to sve zbog la¾i novinara.

Ah da, i zakupiæemo lokal u strogoj blizini centra, jer nam se mo¾e.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

prvi put sam danas èuo za sluèaj, ali lièi na nas... ne znam ¹ta je istina, ali kako saznati uop¹te...? A "novinari" su poznata govna...

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 02 Oktobar, 2013, 15:01
prvi put sam danas èuo za sluèaj, ali lièi na nas... ne znam ¹ta je istina, ali kako saznati uop¹te...? A "novinari" su poznata govna...

Upravo tako - NE ZNA se ¹ta je isitna. Voleo bih da mogu stati na njihovu stranu, ali mi dosta smrdi to njihovo obja¹njenje.

Inaèe je mesto super... ali za hipstere.  :)   A te prièe da su sekta koja privlaèi ljude putem seksa su sigurno la¾ - mene niko nije nudio.   :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


MILJAN

Cave ab homine unius libri

MILJAN

#7134
Citat: pit poslato 02 Oktobar, 2013, 03:16
http://www.vestinet.rs/tema-dana/putin-proterao-sve-strane-banke-iz-rusije


Gde je onaj Miljan sto twrdi da je Putin americki cowek...
koristi mozak....  [glavazid]
Nije ¹ija nego vrat..Æerke firme slu¾e za pranje novca i to svaki dunster u svetu zna...A on je upravo podstakao(zakonski) da banke otvore svoje filijale ali preko æerki firmi... Dinkiæ je otvorio u Moskvi banku preko koje je prao novac...To je pisala Ruska ¹tampa ove godine..E sada æe ta banka biti uga¹ena pa otvorena æerka firma te iste banke gde æe pod manjom lupom da se pere novac... I kakve to veze ima sa Amerikom? Ti si opsednut tim kepecom-putinom... :D
A ¹ta ti ovo govori iz istog teksta:" Zabrana otvaranja filijali stranih banaka je u stvari veæ na snazi jer nijedna nije registrovana, tako da je potpisivanje zakona samo potvrda postojeæeg stanja.

Istovremeno, kæerke-firme stranih banka aktivno posluju na ruskom tr¾i¹tu. Tako meðu deset najveæih ruskih kreditnih organizacija spadaju Junikredit banka, koja pripada italijanskoj grupi Unikredit, a aktivna je i Rajfajzenbanka, kao æerka firma istoimene austrijske banke." >Tako da naslov mo¾e samo da napali povr¹ne èitaoce da pomisle da je on zabranio rad stranih banki u Rusiji...E nije...Èak je napravio podlogu  za mahinacije..A praznoglavi narod od ovog "novinarskog" èlanka odmah podvedu da je Putin to uradio protiv Amerike, koju boli stojko da zabode svoje banke tamo..A i ono malo, ¹to ih ima radiæe sasvim normalno preko æerki firmi, jer su i do sada radile normalno tamo..Ni jedna strana banka nije zabranjena a nije ni otvorena nikada tamo direktno, veæ preko æerki firmi- ¹to i pi¹e u linku, koji si naveo..  [glavazid] [glavazid] ..duplo golo..Ali bitno je da si ti postavio pitanje oko Amerike i kako je Putin borac u tvojoj ma¹ti...Treba jebati Srbina jer je praznoglav i lakoveran...
Cave ab homine unius libri



Lazic


MILJAN

Cave ab homine unius libri