Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF


TEEfqd

oplako sam prvi i 34 komentar

mkt

e sad organizatore u zatvor

TEEfqd


Hohštapler

A pazi novinare, "oko 200 pristalica LGBTa", a kad pogleda¹ snimak, jedva se skupili transparent da ra¹ire..
Joj debila...  [facepalm]

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/408354/Parada-ponosa-ipak-odrzana-veceras-u-centru-grada


Belgrade Pride 2013
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 28 Septembar, 2013, 00:46
I moram ne¹to da dodam..

Kolko su to stvarno izopaèeni umovi, kad MORAJU da odr¾e tu trivijalnu ¹etnju!?
©ta time dobijaju? Samo kontra uslugu sebi èine.

Koliko sam shvatio, par hoh¹taplera je oteralo likove koji su tu bili u startu. Od 2010. godine su tu likovi kojima je najbolje da se digne buka, da prajda ne bude, a da pokupe pare od sponzora, NGO i slièno. Zato nema ni jasne koncepcije - kakva prava se tra¾e, za ¹ta se bori - nego tako, ¹etnja, èisto da se ide uz kurac svima.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 28 Septembar, 2013, 08:23
A pazi novinare, "oko 200 pristalica LGBTa", a kad pogleda¹ snimak, jedva se skupili transparent da ra¹ire..
Joj debila...  [facepalm]

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/408354/Parada-ponosa-ipak-odrzana-veceras-u-centru-grada


Belgrade Pride 2013

Ako je nedozvoljen skup, otkud tolika policija da ih obezbeðuje?
Da li su pohap¹eni organizatori zbog naru¹avanja reda i mira u ponoænim èasovima i kr¹enja odluke o zabrani svih skupova?

Ako je dr¾avni vrh mislio da æe gledajuæi kroz prste ovako dobiti neke poene od EU, grdno se varaju. Bolje da se ni¹ta nije odr¾alo, ovako smo pokazali da smo govna.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

pit


eclipse4

a jel mogu ja da se uclanim u lgbit ali kao lezbejka,ne kao gay?

odem i izjasnim se da sam lezbejka,muskobanjasta ali krhka zenska dusa zarobljena u muskom telu i volim zene.......i uzmem i ja koju paru a da pritom nisam gay.  [rofl]

eclipse4

Citat: UFF poslato 28 Septembar, 2013, 01:25
http://www.tarzanija.com/42-nicim-izazvana-komentara-na-gej-paradu/

komentar 3:
3. "Mortalitet nam je skoro kao kod Maðara, ako pustimo pedere naulicu, postaæemo kao oni, a ja neæu da mi se dete zove Jano¹."

zar janos nije slovensko ime ???  [rofl]



monsterbnt

Jeste ih bilo oko 200 ukupno. U 22h stize sms od urednika, tj forvardovan od organizatora da se skupljaju u 23h ispred vlade.... Tamo dolazim za 15 min i nailazim na par kolega, i potpuno zbunjene pandure koji pojma nemaju sta se desava, u trenutku kad su poceli ''setnju'' bilo ih se sakupilo oko 200..... pandura na kraju duplo vise, skroz opkolili ove i jedva i nama daju da pridjemo..... kad su dosli kod skupstine, prisao je civil, i rekao da se razidju, i ako budu nastavili da blokiraju saobracaj bice rasterani u roku od 3 min...... pokusali su da se popnu na stepenice skupstine, al im policija naravno nije dozvolila..... panduri su bili besni skoro ko mi sto su tu i jedva su cekali da razbiju ove budale.... Samo je komandir interventne objasnio pederima da su za 28.09. SVI skupovi zabranjeni, i da ce cim prodje ponoc on tu zabranu i da spovede.... tacno u ponoc su se razisli....
Smrt SVIMA!!!!

Boban_m

Citat: MIGE poslato 28 Septembar, 2013, 11:09
znam da je bilo al morao sam opet  [thumb_up]
http://www.tripadvisor.com/ShowUserReviews-g60763-d2218291-r149308033-Kafana-New_York_City_New_York.html#REVIEWS
http://www.kafananyc.com/index.shtml
Koja smo stoka. Citam komentare i svi strendzeri su redom odusevljeni atmosferom i hranom, samo dvoje zadrtih balkanaca baksuza su nasli nekih zamjerki i negativno ocijenili kafanu. Ne znam da li su srbi ili nesrbi, ali starih navika, da komsiji crkne krava, se tesko rijesiti ;D

MIGE

Citat: Boban_m poslato 28 Septembar, 2013, 11:30
Citat: MIGE poslato 28 Septembar, 2013, 11:09
znam da je bilo al morao sam opet  [thumb_up]
http://www.tripadvisor.com/ShowUserReviews-g60763-d2218291-r149308033-Kafana-New_York_City_New_York.html#REVIEWS
http://www.kafananyc.com/index.shtml
Koja smo stoka. Citam komentare i svi strendzeri su redom odusevljeni atmosferom i hranom, samo dvoje zadrtih balkanaca baksuza su nasli nekih zamjerki i negativno ocijenili kafanu. Ne znam da li su srbi ili nesrbi, ali starih navika, da komsiji crkne krava, se tesko rijesiti ;D
jesi video budale???pa mi smo sami sebi najveci neprijatelji,ne treba nam niko

eclipse4

Citat: monsterbnt poslato 28 Septembar, 2013, 11:15
U 22h stize sms od urednika, tj forvardovan od organizatora da se skupljaju u 23h ispred vlade.... Tamo dolazim za 15 min i nailazim na par kolega, i potpuno zbunjene pandure koji pojma nemaju sta se desava,

zar i ti sine brute ???  :o [rofl]


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

hpg

Prajd je uspeo.
U stvari, uspeo je kao i svake godine do sada. Prajd nije uspeo kad ¹aèica ljudi provrcka kroz blokirane ulice u centru, okru¾eni sa tri kordona policije, prajd je uspeo onda kada se mesec dana pre govori o tome u celoj dr¾avi, a nedelju dana pre parade to postaje glavna dnevno-politièka tema.
I to je ono ¹to organizatori zapravo ¾ele. Da se o tome prièa, svuda i stalno. Nismo u stanju da odr¾imo nijedno ¾ivotno va¾no pitanje aktivnim du¾e od tri dana, ali zato o paradi mo¾e do prekosutra...
Beograd koliko znam ima mnogo zona za ¹etnju zatvorenih za saobraæaj (gle èuda, NAMENA im je ¹etnja, zar nije to ono ¹to LGBT organizacije ¾ele?), setiæete se pre par godina, 2009, bilo je ponuðeno U¹æe kao opcija za trasu povorke, ali je to odbijeno, zato ¹to i LGBT znaju da poenta parade nije ta ¹etnja od 40 minuta, nije par razvijenih transparenata, da je tako mogao bi biti organizovan bilo gde, olak¹an posao i policiji i ostalim graðanima. Poenta svega organizovanog je da se napravi ¹to veæa buka oko toga i sve ¹to se de¹ava, de¹ava se ka tom cilju, èak do te mere da se na jednom moto forumu, koji naizgled nema nikakve veze sa gejevima, o tome prièa danima. I zato je prajd uspeo.
 UFFove ¾ivotne mudrosti ;D

Boban_m

Sta ima veze sto pricamo. Jebo kaficu ako nikog ne otracamo. Gore nego bez cigare ;D

dzimika

Ko ti rekao da ovde nema pedera, kucaj u guglu i izaci ce forum sa vise tema o tome :D

TEEfqd

Citat: hpg poslato 28 Septembar, 2013, 12:53
Prajd je uspeo.
U stvari, uspeo je kao i svake godine do sada. Prajd nije uspeo kad ¹aèica ljudi provrcka kroz blokirane ulice u centru, okru¾eni sa tri kordona policije, prajd je uspeo onda kada se mesec dana pre govori o tome u celoj dr¾avi, a nedelju dana pre parade to postaje glavna dnevno-politièka tema.
I to je ono ¹to organizatori zapravo ¾ele. Da se o tome prièa, svuda i stalno. Nismo u stanju da odr¾imo nijedno ¾ivotno va¾no pitanje aktivnim du¾e od tri dana, ali zato o paradi mo¾e do prekosutra...
Beograd koliko znam ima mnogo zona za ¹etnju zatvorenih za saobraæaj (gle èuda, NAMENA im je ¹etnja, zar nije to ono ¹to LGBT organizacije ¾ele?), setiæete se pre par godina, 2009, bilo je ponuðeno U¹æe kao opcija za trasu povorke, ali je to odbijeno, zato ¹to i LGBT znaju da poenta parade nije ta ¹etnja od 40 minuta, nije par razvijenih transparenata, da je tako mogao bi biti organizovan bilo gde, olak¹an posao i policiji i ostalim graðanima. Poenta svega organizovanog je da se napravi ¹to veæa buka oko toga i sve ¹to se de¹ava, de¹ava se ka tom cilju, èak do te mere da se na jednom moto forumu, koji naizgled nema nikakve veze sa gejevima, o tome prièa danima. I zato je prajd uspeo.
a jel prajd uspeo ako pricamo o tome kako cemo da gadjamo pedere koktelima i kamenjem dok se organizuje prajd?