Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bojssa

#7040

Citat: pit poslato 21 Septembar, 2013, 22:44
Citat: Bojssa poslato 21 Septembar, 2013, 16:00
Citat: pit poslato 18 Septembar, 2013, 16:13
Citat: Bojssa poslato 18 Septembar, 2013, 11:41
Da robijace na zalost. Moj prijatelj koji je kriminalisticki inspektor je u pola noci zatekao lopuzu u stanu, otrcao po pistolj, ovaj za njim, rvali se i ovaj ga upuca, lopuza premine kasnine.. Lezao je 5 godina jer je prekomerno upotrebio silu. Sto ce reci da je zakonski naj bolje jajaru lepo zamoliti da sam izadje iz stana ili da mirno saceka policiju, jer takav nam je zakon. Ako mu slomite ruku ili zub, naneli ste teske telesne povrede za koje je zakonski zaprecena kazna zatvora. U Usa gde vazi zakon privatne svojine nakon upozorenja mozete da pucate u uljeza ili uzurpatora vase imovine kako oni kazu.. Apropo nekog komentara iznad, policija nema nikakve veze sa donosenjem zakonskih akata jer je samo izvrsni organ, i za njih bi naj bolje bilo kada bi pobili gamad, manje posla za sve...

      Kakaw je on inspektor kad  nije umeo da se snadje u datoj situaciji....kad je wec roknuo gowno trebao je da mu stawi pistolj u ruku opali par puta u zid i posle se kao gusali i u gusanju pistolj opalio i ubio prowalnika...ne bi lezo ni dan.
Hahaha, mozda u filmovima. Postoji ugao opaljenja pod kojim je projektil usao u telo gde se vidi kako je i iz kog polozaja i daljine opalio. Postoje i barutne cestice na rukama, pa ugao opaljenja da se poklapa sa tragovima projekrila na zidu itd itd. ma to je mnogo komplikovano, morao bi da bude genije u tom trenutku a vremena do dolaska pplicije imas vrlo malo.

      Ok ewo ga jos jedan ''strucnjak'' koji twrdi da je nemoguce.Ja sam rekao da je moguce i stojim iza toga samo je pitanje da li se cowek uspanici ili ne u tom trenutku i odreaguje isprawno.
       Recimo posle upucawanja prowalnika moze da uzme noz iz kujne i isece se po rukama i izbocka po telu ...zatim tj isti noz stawi prowalniku u ruke.
        Unapred se smejem twom komentaru ako kazes da je to nemoguce i da ne bi izwukao ''nuznu samoodbranu'' i bitno poboljsao swoj polozaj na sudu....i mozda prosao sa blazom kaznom.
;) Evo odmah da ti kazem da bi to mogao da uradis i da sutra prodjes na sudu, MORAO BI BITI DOKTOR SUDSKE MEDICINE jer odbrambene rane imaju svoje tacne uglove u odnosu na napadaca i vrstu oruzja a i dubinu rane koja zavisi od vise faktora kao i samog mesta i tkiva te nastaju u zaru borbe a ti bi to odradio laicki i pao kod bilo kog vestaka jer kasnije ne bi znao ni da objasnis tacno kako su nastale i pod kojim okolnostima jer svaka odbrambena rana prica svoju pricu. Ne bi znao  ni da li je napadac levoruk ili desnoruk, da li si i koliko i gde krvario za taj period od kada je nastupila smrt, a i smrt napadaca se moze tacno utvrditi kasnije na obdukciji itd. Taj tvoj kuhunjski noz koji ces mu podmetnuti kao njegov kasnije na vestacenju kad izbaci DNK profil tvoje keve ili babe koja je prethodno sekla hleb, a te veceri se nije ni rvala sa vama, sta ces reci odakle potice? Dalje, ako bi tvrdio da ste se komesali na tvojoj garderobi bi morali ostati tragovi ostecenja i dnk profila napadaca i to tacno tamo gde bi ti morao reci da ste bili u kontaktu pa podnoktni sadrzaj izvrsioca i vestacenje sa tvojom garderobom itd.itd. Bitan faktor je i detektor na kom bi takodje pao. Suma sumarum, nema tu malo bocnuo po telu pa mu gurnuo noz u ruku. Ja nisam `strucnjak` jer nisam niti patolog niti doktor sudske medicine ali jesam kriminalisticki forenzicar i video sam brdo leseva i probnih a i odbrambenih rana i kazem daleko bilo da ti se to desi, ne pokusavaj nista jer ces dalje zaglibiti kao guska.  Entuzijazam jeste bitan faktor ali sudska medicina je ipak totalna nauka, nema improvizacije brale... Eto nadam se da sam ti bar malo docarao a ne bih dalje polemisao o ovome.. Pozz ;D


monsterbnt

Zabranjeni su apsolutno svi skupovi ukljucujuci i pederbal. Vecali su do 8 uvece o tome....
Smrt SVIMA!!!!

mkt

e fala kurcu, odo sutra da se vozim

Aussweis

Sve ima cenu ili čast!

Uncle Bob

Citat: Bojssa poslato 27 Septembar, 2013, 21:22

Citat: pit poslato 21 Septembar, 2013, 22:44
Citat: Bojssa poslato 21 Septembar, 2013, 16:00
Citat: pit poslato 18 Septembar, 2013, 16:13
Citat: Bojssa poslato 18 Septembar, 2013, 11:41
Da robijace na zalost. Moj prijatelj koji je kriminalisticki inspektor je u pola noci zatekao lopuzu u stanu, otrcao po pistolj, ovaj za njim, rvali se i ovaj ga upuca, lopuza premine kasnine.. Lezao je 5 godina jer je prekomerno upotrebio silu. Sto ce reci da je zakonski naj bolje jajaru lepo zamoliti da sam izadje iz stana ili da mirno saceka policiju, jer takav nam je zakon. Ako mu slomite ruku ili zub, naneli ste teske telesne povrede za koje je zakonski zaprecena kazna zatvora. U Usa gde vazi zakon privatne svojine nakon upozorenja mozete da pucate u uljeza ili uzurpatora vase imovine kako oni kazu.. Apropo nekog komentara iznad, policija nema nikakve veze sa donosenjem zakonskih akata jer je samo izvrsni organ, i za njih bi naj bolje bilo kada bi pobili gamad, manje posla za sve...

       Kakaw je on inspektor kad  nije umeo da se snadje u datoj situaciji....kad je wec roknuo gowno trebao je da mu stawi pistolj u ruku opali par puta u zid i posle se kao gusali i u gusanju pistolj opalio i ubio prowalnika...ne bi lezo ni dan.
Hahaha, mozda u filmovima. Postoji ugao opaljenja pod kojim je projektil usao u telo gde se vidi kako je i iz kog polozaja i daljine opalio. Postoje i barutne cestice na rukama, pa ugao opaljenja da se poklapa sa tragovima projekrila na zidu itd itd. ma to je mnogo komplikovano, morao bi da bude genije u tom trenutku a vremena do dolaska pplicije imas vrlo malo.

       Ok ewo ga jos jedan ''strucnjak'' koji twrdi da je nemoguce.Ja sam rekao da je moguce i stojim iza toga samo je pitanje da li se cowek uspanici ili ne u tom trenutku i odreaguje isprawno.
        Recimo posle upucawanja prowalnika moze da uzme noz iz kujne i isece se po rukama i izbocka po telu ...zatim tj isti noz stawi prowalniku u ruke.
         Unapred se smejem twom komentaru ako kazes da je to nemoguce i da ne bi izwukao ''nuznu samoodbranu'' i bitno poboljsao swoj polozaj na sudu....i mozda prosao sa blazom kaznom.
;) Evo odmah da ti kazem da bi to mogao da uradis i da sutra prodjes na sudu, MORAO BI BITI DOKTOR SUDSKE MEDICINE jer odbrambene rane imaju svoje tacne uglove u odnosu na napadaca i vrstu oruzja a i dubinu rane koja zavisi od vise faktora kao i samog mesta i tkiva te nastaju u zaru borbe a ti bi to odradio laicki i pao kod bilo kog vestaka jer kasnije ne bi znao ni da objasnis tacno kako su nastale i pod kojim okolnostima jer svaka odbrambena rana prica svoju pricu. Ne bi znao  ni da li je napadac levoruk ili desnoruk, da li si i koliko i gde krvario za taj period od kada je nastupila smrt, a i smrt napadaca se moze tacno utvrditi kasnije na obdukciji itd. Taj tvoj kuhunjski noz koji ces mu podmetnuti kao njegov kasnije na vestacenju kad izbaci DNK profil tvoje keve ili babe koja je prethodno sekla hleb, a te veceri se nije ni rvala sa vama, sta ces reci odakle potice? Dalje, ako bi tvrdio da ste se komesali na tvojoj garderobi bi morali ostati tragovi ostecenja i dnk profila napadaca i to tacno tamo gde bi ti morao reci da ste bili u kontaktu pa podnoktni sadrzaj izvrsioca i vestacenje sa tvojom garderobom itd.itd. Bitan faktor je i detektor na kom bi takodje pao. Suma sumarum, nema tu malo bocnuo po telu pa mu gurnuo noz u ruku. Ja nisam `strucnjak` jer nisam niti patolog niti doktor sudske medicine ali jesam kriminalisticki forenzicar i video sam brdo leseva i probnih a i odbrambenih rana i kazem daleko bilo da ti se to desi, ne pokusavaj nista jer ces dalje zaglibiti kao guska.  Entuzijazam jeste bitan faktor ali sudska medicina je ipak totalna nauka, nema improvizacije brale... Eto nadam se da sam ti bar malo docarao a ne bih dalje polemisao o ovome.. Pozz ;D
A da pozovem ja tebe naprimer da improvizuje¹ ne¹to.? ;D [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

eclipse4

ja mislim da bi cak noris to sve izveo bez problema ;)

Hohštapler

Upravo drugarica okaèila na FBu, Beograd veèeras:



Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

pit


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

BOKYBOY

Citat: pit poslato 28 Septembar, 2013, 00:29
 Bas traze kurac

...ne bas svi...neke hoce i p...ke...  [rofl]

UFF


dzimika

cudi me da nisu dozvolili, panduri su vec danas opkolili ceo park ali bukvalno


Hohštapler

I sutra æe biti murije, parade jesu otkazane, ali panduri ne... boje se nereda, a ako su ovi veèeras stvarno bili tako hrabri i ludi, eto nama sutra nereda, sporta radi...
[facepalm]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

eclipse4

cekajte bre,zabranjen skup a oni se okupili,pa sto nisu proterani ako je zabranjeno bilo kakvo okupljanje????

pa da su se okupili samo trojica iz ebem ga kako se zovu 1389,tako nesto,tu bi sevali pendreci na sve strane......

majko srbijo zemljo indijo.

Hohštapler

I moram ne¹to da dodam..

Kolko su to stvarno izopaèeni umovi, kad MORAJU da odr¾e tu trivijalnu ¹etnju!?
©ta time dobijaju? Samo kontra uslugu sebi èine.
Umesto da æute i da polako navikavaju dru¹tvo na ideju da su oni ipak tu, da postoje, oni teraju inat, nameæu se, udaraju na nos, naaaamerno i pored toga ¹to im svi govore nemojte, predsednik zabrani - ne... oni teraju svoje.

E pa nek dobiju preko pièke zabole me kurac.
®ao mi samo pandura ¹to moraju da ih brane.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

pit

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 28 Septembar, 2013, 00:46
I moram ne¹to da dodam..

Kolko su to stvarno izopaèeni umovi, kad MORAJU da odr¾e tu trivijalnu ¹etnju!?
©ta time dobijaju? Samo kontra uslugu sebi èine.
Umesto da æute i da polako navikavaju dru¹tvo na ideju da su oni ipak tu, da postoje, oni teraju inat, nameæu se, udaraju na nos, naaaamerno i pored toga ¹to im svi govore nemojte, predsednik zabrani - ne... oni teraju svoje.

E pa nek dobiju preko pièke zabole me kurac.
®ao mi samo pandura ¹to moraju da ih brane.

            Pa kako ti nije jasno da su placeni za to..prawi pederi se jebu na kwarno kuci i bole ih dupe za parade

UFF


Uncle Bob

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 28 Septembar, 2013, 00:46
I moram ne¹to da dodam..

Kolko su to stvarno izopaèeni umovi, kad MORAJU da odr¾e tu trivijalnu ¹etnju!?
©ta time dobijaju? Samo kontra uslugu sebi èine.
Umesto da æute i da polako navikavaju dru¹tvo na ideju da su oni ipak tu, da postoje, oni teraju inat, nameæu se, udaraju na nos, naaaamerno i pored toga ¹to im svi govore nemojte, predsednik zabrani - ne... oni teraju svoje.

E pa nek dobiju preko pièke zabole me kurac.
®ao mi samo pandura ¹to moraju da ih brane.
Veruj mi ne brane da ih lema¹. ;) [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM