Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Zvanicno pocinje od 10. ''Setnja'' je planirana od 11h ali zvanicno ''skup'' pocinje u 10h. Setace se od manjeza, nemanjina, kneza milosa, masarikova, srpskih vladara manjez. Nece moci da se prodje tuda ni pod razno osim ako nisi njihov, znaci Uffe ti i lazic mozete slobodno.
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

neæemo bez tebe da nam èuva¹ dupeta...:P

monsterbnt

nisi moj tip..... imas dlakavo dupe....
Smrt SVIMA!!!!

Major

Ma nista nece biti od te setnje.

Lazic

zna¹ iz prve ruke...?!? :P [rofl]

mkt

jel se seta nna kraju ili ne


Lazic

èak i onaj s rudnim bogatstvima...??? :o

farbach

Koliko zena je u Srbiji dobilo otkaz samo zato sto su ostale u drugom stanju?
Koliko pedera je dobilo otkaz zato sto se hefta u bulju? Nijedan, inace bi mi Insajderka Brankica prokljucala mozak. Legao bih i budio se sa tuznom sudbinom pedercine bez posla. Na svu srecu u Srbiji ne moraju da rade, pare cure na sve strane.
E sad..
Sta je razlog?
Prava pedera sigurno ne. Svi koje znam su poludebilni i nisu u stanju da naprave takvu organizaciju. Neko to gura sa strane, pametniji i od njih i od nas.
Jedan cilj moze biti smanjenje populacije, sto je pucanj u vlastitu nogu. Bela rasa koja izumire, a i to sto zivi je bangavo u glavu, pokusava da dodatno smanjii svoju populaciju. Hvale vredno, ionako nisu za zivot. Neka pokusaju da prodaju svoju furku muslimanima i Kinezima.
Drugi razlog moze biti prekomponovanje civilizacije kakvu znamo i rasturanje porodice kao celije drustva. Koliko god nas zaglupljivali, vakcinisali i posipali, svako od nas je imao kontakt sa babom i dedom i onim sto se zove ISKONSKI MORAL. Bez babe dede i istorije koja ce biti napisana ponovo, bolja i lepsa, covekova dusa ce ostati na milost i nemilost sve agresivnije virtualne realnosti.

CBRR1

Citat: farbach poslato 27 Septembar, 2013, 15:10
Koliko zena je u Srbiji dobilo otkaz samo zato sto su ostale u drugom stanju?
Koliko pedera je dobilo otkaz zato sto se hefta u bulju? Nijedan, inace bi mi Insajderka Brankica prokljucala mozak. Legao bih i budio se sa tuznom sudbinom pedercine bez posla. Na svu srecu u Srbiji ne moraju da rade, pare cure na sve strane.
E sad..
Sta je razlog?
Prava pedera sigurno ne. Svi koje znam su poludebilni i nisu u stanju da naprave takvu organizaciju. Neko to gura sa strane, pametniji i od njih i od nas.
Jedan cilj moze biti smanjenje populacije, sto je pucanj u vlastitu nogu. Bela rasa koja izumire, a i to sto zivi je bangavo u glavu, pokusava da dodatno smanjii svoju populaciju. Hvale vredno, ionako nisu za zivot. Neka pokusaju da prodaju svoju furku muslimanima i Kinezima.
Drugi razlog moze biti prekomponovanje civilizacije kakvu znamo i rasturanje porodice kao celije drustva. Koliko god nas zaglupljivali, vakcinisali i posipali, svako od nas je imao kontakt sa babom i dedom i onim sto se zove ISKONSKI MORAL. Bez babe dede i istorije koja ce biti napisana ponovo, bolja i lepsa, covekova dusa ce ostati na milost i nemilost sve agresivnije virtualne realnosti.

svega mi da si sad pored mene izljubio bi te ko pravog coveka,bravo,svaka cast na ovome,upravo tako,upravo. [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [kralj]

Lazic

Citat: CBRR1 poslato 27 Septembar, 2013, 16:19
svega mi da si sad pored mene izljubio bi te ko pravog coveka,bravo,svaka cast na ovome,upravo tako,upravo. [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [kralj]

[gej]  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]





Citat: farbach poslato 27 Septembar, 2013, 15:10
Koliko zena je u Srbiji dobilo otkaz samo zato sto su ostale u drugom stanju?
Koliko pedera je dobilo otkaz zato sto se hefta u bulju? Nijedan, inace bi mi Insajderka Brankica prokljucala mozak. Legao bih i budio se sa tuznom sudbinom pedercine bez posla. Na svu srecu u Srbiji ne moraju da rade, pare cure na sve strane.
E sad..
Sta je razlog?
Prava pedera sigurno ne. Svi koje znam su poludebilni i nisu u stanju da naprave takvu organizaciju. Neko to gura sa strane, pametniji i od njih i od nas.
Jedan cilj moze biti smanjenje populacije, sto je pucanj u vlastitu nogu. Bela rasa koja izumire, a i to sto zivi je bangavo u glavu, pokusava da dodatno smanjii svoju populaciju. Hvale vredno, ionako nisu za zivot. Neka pokusaju da prodaju svoju furku muslimanima i Kinezima.
Drugi razlog moze biti prekomponovanje civilizacije kakvu znamo i rasturanje porodice kao celije drustva. Koliko god nas zaglupljivali, vakcinisali i posipali, svako od nas je imao kontakt sa babom i dedom i onim sto se zove ISKONSKI MORAL. Bez babe dede i istorije koja ce biti napisana ponovo, bolja i lepsa, covekova dusa ce ostati na milost i nemilost sve agresivnije virtualne realnosti.


Imenjaèe, po obièaju, pravo u metu, da ne ka¾em k'o prstom u bulju...:o [rofl]

dve stvari mi samo malo smetaju, pederi su poludebilni kao i svaka ¾enturaèa, a drugo, kako je moguæe da ti pametniji i njih i od nas tako uspe¹no kriju tragove/noge kao zmija...

UFF

Citat: CBRR1 poslato 27 Septembar, 2013, 16:19
Citat: farbach poslato 27 Septembar, 2013, 15:10
Koliko zena je u Srbiji dobilo otkaz samo zato sto su ostale u drugom stanju?
Koliko pedera je dobilo otkaz zato sto se hefta u bulju? Nijedan, inace bi mi Insajderka Brankica prokljucala mozak. Legao bih i budio se sa tuznom sudbinom pedercine bez posla. Na svu srecu u Srbiji ne moraju da rade, pare cure na sve strane.
E sad..
Sta je razlog?
Prava pedera sigurno ne. Svi koje znam su poludebilni i nisu u stanju da naprave takvu organizaciju. Neko to gura sa strane, pametniji i od njih i od nas.
Jedan cilj moze biti smanjenje populacije, sto je pucanj u vlastitu nogu. Bela rasa koja izumire, a i to sto zivi je bangavo u glavu, pokusava da dodatno smanjii svoju populaciju. Hvale vredno, ionako nisu za zivot. Neka pokusaju da prodaju svoju furku muslimanima i Kinezima.
Drugi razlog moze biti prekomponovanje civilizacije kakvu znamo i rasturanje porodice kao celije drustva. Koliko god nas zaglupljivali, vakcinisali i posipali, svako od nas je imao kontakt sa babom i dedom i onim sto se zove ISKONSKI MORAL. Bez babe dede i istorije koja ce biti napisana ponovo, bolja i lepsa, covekova dusa ce ostati na milost i nemilost sve agresivnije virtualne realnosti.

svega mi da si sad pored mene izljubio bi te ko pravog coveka,bravo,svaka cast na ovome,upravo tako,upravo. [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [kralj]

[gej]  ides sutra na paradu a?

Lazic

ne prepisuj, pederu...[rofl]

dzimika

Bice parade, evo ih u vladi i dogovaraju detalje
Danas sam za kratko vreme svasta saznao

Lazic


farbach

Citat: Laziæ poslato 27 Septembar, 2013, 16:20


dve stvari mi samo malo smetaju, pederi su poludebilni kao i svaka ¾enturaèa, a drugo, kako je moguæe da ti pametniji i njih i od nas tako uspe¹no kriju tragove/noge kao zmija...
Zlo je aktivo - dobro pasivno. Kada hiljadu dobrih ljudi cini dobro to stvara harmoniju, ali, za civila je harmonija nista, jer ne moze da je detektuje svojim tupim culima. Jedan zao covek moze da napravi pometnju koliko hiljade dobrih ne mogu da isprave. Zato sto se rezultati zla vide trenutno. Problem br.1 je sto protiv zla nema borbe, samim ulaskom u borbu, dobro postaje zlo. Jedini pravi nacin je odlucan iskorak u dobru.Problem br.2 je nasa pasivnost. Pustali smo male kretene da dzikljaju, jer smo se ponasali prema njima kao da su normalni, a nisu. Sada su nam titovcici pojeli zivote i kasno je i da kukamo, a ne nesto da menjamo. U mom malom svetu sam napravio rez kada sam prvi put rekao musteriji: "To sto ti hoces ja necu, a jos ne znam sta hoces".  Nema para k'o ranije ali ni fensi olosa po dvoristu

Lazic

Drugi put danas mi se upalila lampica u sred kucanja, davno sam èuo, glavni uspeh ðavola je ¹to je èoveèanstvo ubedio da ne postoji(i pored svih manifestacija)... Kako mi je jedan drug rekao, ne verujem u boga, ali verujem u ðavola, jer dela ovog drugog vidim svaki dan...

MIGE

Citat: Laziæ poslato 27 Septembar, 2013, 18:31
Drugi put danas mi se upalila lampica u sred kucanja, davno sam èuo, glavni uspeh ðavola je ¹to je èoveèanstvo ubedio da ne postoji(i pored svih manifestacija)... Kako mi je jedan drug rekao, ne verujem u boga, ali verujem u ðavola, jer dela ovog drugog vidim svaki dan...
ajd da danas na krstovdan da ne pominjemo"onog" loseg  [stop]

Lazic

Gazda i ¹egrt... Ne vidim neku bitnu razliku, osim ¹to je ¹egrt malo izdrkan lik, a gazdu generalno boli stojko za sve nas...