Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

¹tampar

Citat: Laziæ poslato 12 Septembar, 2013, 00:33
Citat: MILJAN poslato 11 Septembar, 2013, 23:26
http://srbin.info/2013/09/split-demoliran-auto-sa-srpskim-tablicama/

ima budala svuda... parkiraj auto sa splitskim tablicama u centru bilo kog grada ovde i ostavi ga preko noæi...[facepalm]


...i ujutru æe¹ ga zateæi kako si ga i ostavio,ni¹ta mu se neæe desiti,ba¹ sam malopre pro¹ao pored jednog takvog.

Sla¾em se ja da budala ima svuda ali je nekako indikativno da svako malo proèitamo u ¹tampi da se to ba¹ desilo u Splitu,Dubrovniku,©ibeniku itd...

Valjda imaju previ¹e budala...

pit

I treba da ih lupaju...koj ce kurac tamo...vlasnik auta je na tezi nacin saznao da bratstva jedinstva koga nikad nije ni bilo nema ni aada.

Slaninar

Citat: ¹tampar poslato 12 Septembar, 2013, 07:19
Citat: Laziæ poslato 12 Septembar, 2013, 00:33
ima budala svuda... parkiraj auto sa splitskim tablicama u centru bilo kog grada ovde i ostavi ga preko noæi...[facepalm]


...i ujutru æe¹ ga zateæi kako si ga i ostavio,ni¹ta mu se neæe desiti,ba¹ sam malopre pro¹ao pored jednog takvog.

U NS je najveæa ¹ansa da ga ne zatekne¹ - vi¹e se kradu kola stranih tablica.


Citat: ¹tampar poslato 12 Septembar, 2013, 07:19
Sla¾em se ja da budala ima svuda ali je nekako indikativno da svako malo proèitamo u ¹tampi da se to ba¹ desilo u Splitu,Dubrovniku,©ibeniku itd...

Valjda imaju previ¹e budala...

Gde je bilo vojske i rata, mrtvih, ima vi¹e mr¾nje. Jebiga.

http://www.youtube.com/watch?v=8fteOJeu3eo#t=12
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


mrle

Citat: ¹tampar poslato 12 Septembar, 2013, 07:19
Citat: Laziæ poslato 12 Septembar, 2013, 00:33
Citat: MILJAN poslato 11 Septembar, 2013, 23:26
http://srbin.info/2013/09/split-demoliran-auto-sa-srpskim-tablicama/

ima budala svuda... parkiraj auto sa splitskim tablicama u centru bilo kog grada ovde i ostavi ga preko noæi...[facepalm]


...i ujutru æe¹ ga zateæi kako si ga i ostavio,ni¹ta mu se neæe desiti,ba¹ sam malopre pro¹ao pored jednog takvog.

Sla¾em se ja da budala ima svuda ali je nekako indikativno da svako malo proèitamo u ¹tampi da se to ba¹ desilo u Splitu,Dubrovniku,©ibeniku itd...

Valjda imaju previ¹e budala...

moja sestra je do¹la sa mu¾em i dva klinca iz Makedonije u BG  na svadbu. Sa njima je u drugom autu bila jo¹ jedna porodica. Posle svadbe su noæili u BG, a automobili su bili parkirani u Cara Du¹ana. Izbu¹eno im je osam guma! Jo¹ je moja sestra prièala toj drugoj porodici kako je u Beogradu OK, Srbi  - Makedonci, odlièan odnos. I ajd da je ja sad uverim da doðe opet, ili da klince po¹alje kod mene na raspust.

mkt

sto ljudi sto cudi , evo mene na primer boli qrac da lupam kola  :violina: [kisha] [sunce] [pecanje] [motor]

mrle


Hohštapler

Citat: mkt poslato 12 Septembar, 2013, 10:23
sto ljudi sto cudi , evo mene na primer boli qrac da lupam kola  :violina: [kisha] [sunce] [pecanje] [motor]

Bukvalno. Zamisli da ti bude toliko DOSADAN I PRAZAN u ¾ivot, da ima¹ vremena da ide¹ da nekom lupa¹ auto zato ¹to ima Hrvatske table...
Ili obrnuto.
I nemojmo generalizovati, nisu "nacije" ovakve ili onakve, to su pojedinci komplexsa¹i. Nisu svi Hrvati lupali kola kao ¹to nisu ni svi Srbi.

Ja neæu nikad da neko u moje ima razbija, tuèe ili ubija.

I na¹i navijaèi ¹to su lupali ona kola su STOKA, klinci, koji nemaju ni¹ta u ¾ivotu sem da pronalaze svrhu svog obitavanja u nacionalnoj pripadnosti utemeljenoj na indoktriniranoj grupnoj mr¾nji drugih.
Nek mi neko objasni ¹ta klinac roðen  91, 92, 93 u Novom Sadu zna o tom ratu i odakle mu je ta mr¾nja usaðena, jer 99% njih nije nikad bilo u Hrvatskoj ni sladoled da pojede.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Plazma Keks

jbg... kucno vaspitanje. imao sam priliku da upoznam hrvate, njihov plivacki tim. bilo ih je 11, neki klinac 93' je bio skroz opusten lik, neka 85' je kao nesto i pricala, a ostatak tima nas je gledao kao da smo pali 's marsa...

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

MILJAN

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 12 Septembar, 2013, 13:34
Citat: mkt poslato 12 Septembar, 2013, 10:23
sto ljudi sto cudi , evo mene na primer boli qrac da lupam kola  :violina: [kisha] [sunce] [pecanje] [motor]

Bukvalno. Zamisli da ti bude toliko DOSADAN I PRAZAN u ¾ivot, da ima¹ vremena da ide¹ da nekom lupa¹ auto zato ¹to ima Hrvatske table...
Ili obrnuto.
I nemojmo generalizovati, nisu "nacije" ovakve ili onakve, to su pojedinci komplexsa¹i. Nisu svi Hrvati lupali kola kao ¹to nisu ni svi Srbi.

pubertetlije i dokoni adolescenti iz sjebanih porodica..
Cave ab homine unius libri


Lazic

Da da, malo su prevideli ¹iptare i cigane koji su jedva doèekali da se razmile po evropi sa na¹im paso¹ima...[facepalm]

Plazma Keks


Slaninar

Citat: Laziæ poslato 12 Septembar, 2013, 15:52
Da da, malo su prevideli ¹iptare i cigane koji su jedva doèekali da se razmile po evropi sa na¹im paso¹ima...[facepalm]

To je pritisak na na¹u vladu. Hoæe ne¹to. Pa krenu prièu o azilantima i tako te prièe. Znali su to oni dobro kad su ukidali vize. Sad verovatno treba na ne¹to da pristanemo, pa prete uvoðenjem viza, a posle kad mi pristanemo oni æe kao da ipak produ¾e bezvizni re¾im.

Azilant ne mo¾e biti la¾an - svako mo¾e da tra¾i azil, a tvoje je da ga da¹ ili ne.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Pa hoæe ¹to su hteli odavno, da priznamo Kosovo...:o

mrle


Lazic

Mrle pile moje divno, ako neko nema nikakvu ¹kolu, to ne znaèi automatski da nije inteligentan... Ali poenta je da koliko god neko bio inteligentan bez ¹kole, ta inteligencija nema ¹anse protiv obrazovanih glupaka... Ili ¹to bi rekli braæa Crnogorci, nema budale bez obrazovana èovijeka...:o


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 12 Septembar, 2013, 16:53
Mrle pile moje divno, ako neko nema nikakvu ¹kolu, to ne znaèi automatski da nije inteligentan... Ali poenta je da koliko god neko bio inteligentan bez ¹kole, ta inteligencija nema ¹anse protiv obrazovanih glupaka... Ili ¹to bi rekli braæa Crnogorci, nema budale bez obrazovana èovijeka...:o
problem je u primeni inteligencije....kako vec rekoh...tesko je dokazati istu....i hanibal lektor ono bese inteligentan.....posle njega mi neobrazovani i glupi mnogo prijatnije igledaju.....
http://www.rts.rs/upload/storyBoxImageData/2011/05/03/7604606/kju.jpg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11