Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

pit

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 10 Septembar, 2013, 13:49
Meni stvarno nije jasno ¹ta se de¹ava u Novom Sadu sa omladinom...
Ali zaista. To nije onaj grad koji ja znam i kom si se i u 3 ujutru oseæao bezbri¾nim.
U poslednjih godinu-dve dana stalno sreæem neke grupe "klinaca" kako sede na klupama, merkaju ljude, dobacuju, non stop neke tuèe, okr¹aji, organizovane kriminalne grupe, svi su "navijaèi" i svi su neki mangupi.
Jezivo.
Gradom se stvarno ¹iri neka odvratna atmosfera i to se vidi iz dana u dan i u novinama.
Eto, sad u blicu, pretuèen nastavnik matematike, mali poku¹ao da zapali ulaz na Limanu...
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/404419/Pogledajte-Maloletni-piroman-umalo-zapalio-najvisu-novosadsku-zgradu

I Odgovorno tvrdim da je to zato ¹to se tom decom niko ne bavi, ni roditelji ni ¹kole.
Ja kad sam napunio 6 godina krenuo sam da treniram, da se bavim sportom, isto tako i svi moji drugari, krenuli na neki sport, nismo imali vremena glavu da dignemo (a ni snage)... gde ide ovaj svet?!

Tim malim gownarim treba da se pozabawi neko od pandura batinasa...i da mu slomi koske i da pisa krw nekoliko dana onda mu sigurno ne bi palo na pamet da nikome nista nazao uradi...a kamoli da nekolicina maloletni klosara pretuku nastawnika.
          Trenutno je u Srbiji na snazi najgori wid demokratije..a to je onaj da niko ne jebe zakon 2 % i da moz da uradis sta oces i nikome da odgowaras za nista....a isto moz da najebes za sitnicu neku.

Lazic

I profa kome je bilo ¾ao da se brani od dece.... Jebiga razumem taj oseæaj, ali mogao je glavu da izgubi, trebalo je da ih razbaca kao maèiæe, pa nek ga tu¾akaju roditelji debili ako smeju...

balcan girl

ma sta bre trebao je da ih olupa o beton a onda da im olupa i roditelje ako bi se usudili da nesto kevcu, a ti da su neki roditelji bi svoju decu i oni olupali kod kuce a profesoru pruzili ruku....pazi da sam pravila sranja kao klinka jesam, bilo je tuca al niko nije tukao profesora i tome slicno to su bile medjusobne tuce itd, a moj cale kao pandur u to vreme, da sam nesto tog tipa napravila prvo bi me prebio on a onda bi pustio da me biju i ostali panduri i dalje smatram da je batina iz raja izasla i da dete treba da istuces kad to zasluzi, da su ovi klinci nekad dobili batine kuci kad naprave sranje ne bi im palo na pamet da se ponasaju kao copor lutalica na ulici jer bi znao sta bi ga kuci snaslo zbog toga
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

Dokon um ðavolje igrali¹te.
Da ta deca imaju neke ciljeve i planove u ¾ivotu ne bi im ovakve stvari padale na pamet.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 10 Septembar, 2013, 19:52
Dokon um ðavolje igrali¹te.
Da ta deca imaju neke ciljeve i planove u ¾ivotu ne bi im ovakve stvari padale na pamet.


A Clockwork Orange - Ultraviolence first Scene
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

pa hteli ste da Novi Sad iz varosice preraste u grad...to je nuspojava....u Beogradu 90ih se to desavalo...vi kasnite 20 godina....sada su bivse siledzije i probisveti postali roditelji pa svojoj deci ne dozvoljavaju te stvari....prekjuce je vrhovni diler sa Petlovog Brda, navatao sitnog dilera ispred osnovne skole....slomio ga ko picku i rekao mu da nece da ga vidi ni blizu...jebi ga i njegovo dete tu ide u skolu.....zato moze da operise kod neke druge osnovne skole.
A kako je jedan bivsi diler rekao da se samo prvih 100 grama proda a da policija ne zna....svi dileri rade za muriju inace bi ih odavno sve pohapsili.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 10 Septembar, 2013, 18:33
I profa kome je bilo ¾ao da se brani od dece.... Jebiga razumem taj oseæaj, ali mogao je glavu da izgubi, trebalo je da ih razbaca kao maèiæe, pa nek ga tu¾akaju roditelji debili ako smeju...

Lik je po mraku sedeo u parku u kom se zna da se skupljaju pederi. Jebiga, mi kad smo imali 14-16, i¹li su drugari "da tuku pedere".  :)   Meni bilo glupo 10 na jedan uvek, ali bio je to i tad sport.

Ovaj lik je ili ultranaivan, ili je peder.  :)

Ne odobravam ¹to su ga prebili, samo mi smrdi malo prièa.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Panco.KV

Ni meni ovo ne pije vodu prvo na tako ponasanje jel je to iz kuce a drugo mozda je neko dete drkao u mozak i pravio se na Ajnstana .JBG ima svasta.Ja bi im licno jjjj majku svima od najmladje keve ka gore po starini  :D :D :D


Bojssa

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 10 Septembar, 2013, 21:34A kako je jedan bivsi diler rekao da se samo prvih 100 grama proda a da policija ne zna....svi dileri rade za muriju inace bi ih odavno sve pohapsili.
Bivsi diler koji sada zida zgrade.. Koju muriju, rade oni za vece mudonje kakva murija pa policiju niko vise ne jebe 2%, zato i citate ovakve vesti. Po neki klosar policajac verovatno i dalje stiti dilere ali droga je mnogo opasan biznis velikih  mudonja.

Hohštapler

Citat: Slaninar poslato 11 Septembar, 2013, 13:09
Lik je po mraku sedeo u parku u kom se zna da se skupljaju pederi.

©ta se zna?! Ko to zna?! ©ta ima tabla "park za pedere"?
Ovakve stvari me izbace iz takta... Ko da pederima svetle oèi pa ti zna¹ da je on peder, i kad vidi¹ pun park svetleæih oèiju tu se skupljaju pederi.
Jeste milion. (by Laziæ)
Ne sumnjam ja da je pun grad pedera, al nema trika da æe se oni okupljati u nekom parku u sred noæi, upravo zbog ovakvih stvari.
To su te babaèke legende "tamo se skupljaju narkomani","tamo se skupljaju satanisti","tamo se skupljaju zaverenici protiv Tita"..

I aj majke ti, kako ti zna¹ gde se skupljaju pederi, je li?  ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

:o [rofl]


bio je lik jutrosu u nekom jutarnjem programu, po izgledu, govoru i gestikulaciji ne lièi na pedera...

Slaninar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 11 Septembar, 2013, 17:06
©ta se zna?! Ko to zna?! ©ta ima tabla "park za pedere"?

Pa... kao ¹to se zna gde se skupljaju motora¹i, gde stoje kurve, tako se zna i gde se skupljaju pederi.

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 11 Septembar, 2013, 17:06
Ovakve stvari me izbace iz takta... Ko da pederima svetle oèi pa ti zna¹ da je on peder, i kad vidi¹ pun park svetleæih oèiju tu se skupljaju pederi.
Jeste milion. (by Laziæ)
Ne sumnjam ja da je pun grad pedera, al nema trika da æe se oni okupljati u nekom parku u sred noæi, upravo zbog ovakvih stvari.
To su te babaèke legende "tamo se skupljaju narkomani","tamo se skupljaju satanisti","tamo se skupljaju zaverenici protiv Tita"..

Jesu, bapske prièe, a ovog lika je to ko¹talo dobrih batina, jebiga.

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 11 Septembar, 2013, 17:06
I aj majke ti, kako ti zna¹ gde se skupljaju pederi, je li?  ;)

Pa rekli su mi u gej baru.   :-*

P.S. Meni ¾ao i tog lika, a i te dece ¹to ne rade ni¹ta lep¹e u ¾ivotu.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

pit

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 11 Septembar, 2013, 17:06
Citat: Slaninar poslato 11 Septembar, 2013, 13:09
Lik je po mraku sedeo u parku u kom se zna da se skupljaju pederi.

©ta se zna?! Ko to zna?! ©ta ima tabla "park za pedere"?
Ovakve stvari me izbace iz takta... Ko da pederima svetle oèi pa ti zna¹ da je on peder, i kad vidi¹ pun park svetleæih oèiju tu se skupljaju pederi.
Jeste milion. (by Laziæ)
Ne sumnjam ja da je pun grad pedera, al nema trika da æe se oni okupljati u nekom parku u sred noæi, upravo zbog ovakvih stvari.
To su te babaèke legende "tamo se skupljaju narkomani","tamo se skupljaju satanisti","tamo se skupljaju zaverenici protiv Tita"..

I aj majke ti, kako ti zna¹ gde se skupljaju pederi, je li?  ;)


       Posteno da kazemo i meni onaj nastawnik sto su ga izbembali ima malo pedersku facu...sto je uz  cinjenicu da sedi u pederskom parku izgleda bilo dowoljno klincima da ''powezu'' i krenu u akciju.

mkt

Citat: Laziæ poslato 11 Septembar, 2013, 17:22
:o [rofl]


bio je lik jutrosu u nekom jutarnjem programu, po izgledu, govoru i gestikulaciji ne lièi na pedera...
sad lici na boksera

MILJAN

Cave ab homine unius libri


Lazic

Citat: MILJAN poslato 11 Septembar, 2013, 23:26
http://srbin.info/2013/09/split-demoliran-auto-sa-srpskim-tablicama/

ima budala svuda... parkiraj auto sa splitskim tablicama u centru bilo kog grada ovde i ostavi ga preko noæi...[facepalm]