Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

koliko se secam, nasi su se jako trudili oko kosova i uvlacili u pedu EU koja ih je u isto vremela karala i kara...
Ambasador Rusije Aleksandar Konuzin - Ima li ovde Srba???

koliko se secam, isto su izjavili i ovo oko kosova, zasto mi da se trudimo oko vaseg kosova kada sami necete da se trudite

MILJAN

Citat: pit poslato 08 Septembar, 2013, 22:03
Citat: MILJAN poslato 08 Septembar, 2013, 18:43
Citat: Plazma Keks poslato 08 Septembar, 2013, 16:39
Citat: MILJAN poslato 08 Septembar, 2013, 16:29
Citat: Plazma Keks poslato 08 Septembar, 2013, 16:13
Citat: MILJAN poslato 08 Septembar, 2013, 14:48
Citat: Plazma Keks poslato 08 Septembar, 2013, 11:09samo jos da vidimo i tu pricu
opusti se.. :) Evo. neka bude: Rusi će odbraniti Siriju i najveća supersila na svetu će odustati od nafte...
Budi srećan.....
:D
Mnogo sam pregurao preko mozga za ovih 41 godinu... Imaš još da učiš ali nemoj biti tvrdoglav jer onda nema nauke...polako..
Sve je novac i interes... A Rusi su običan US potrčko... NIkada ništa do sada nisu uradili, iako su po istom scenariju slali brodove i bili protv pa i u Savetu bezbednosti.. Ali US je prekršila sve postulate Međunarodnog javnog prava a najviše princip suvereniteta koji je još Ruso davno obradio. (Polagah taj predmet i smučio mi se od licemerja i hipokrizije sveta). Boli njih za UN ( koji isto drže u šaci), savet bezbednosti i zarđalu Rusiju... Oni guraJU SVOJU  priču jer im se može...I svi će zaraditi... Ameri najviše jer udaraju reket po barelu uglavnom ali i ostalo..... Npr. kada sam bio u Azerbejdzanu, oni su mi rekli da ih ameri ne diraju jer im plaćaju reket po barelu nafte ( zaboravih koliko) i oni su mirni.. Neko gore napisao veliku glupost kako je Gorbačov perestrojkom omogućio mirno cepanje republika SSSR ..hahahahha-... Da li taj zna da je Azerbejdzan bila ruska meka za naftu? Najveci basen nafte na svetu nije u Iraku već u Azerbejdžanu..Prva naftna bušotina na svetu je u Azerbejdžanu... I oni da mirno odustanu od toga?  [glavazid]  Nisu Rusi odustali od toga nego je to Gorbačov kao prvi US-Ruski predsednik odradio sa svojim establišmentom.. Rusija je tu najviše izgubila..A Azerb. je krenuo dalje sa amerima.. I lepo im je..Za 5 dana tamo sam video koliko se grade i cvetaju-..Rusi su ih nenormalno ispijali..Ali kada je puko KGB i u hladniom ratu pobedila CIA, rusija je pala i sve izgubila..A posle toga pala u ekonomsku, političku i vojnu dekadenciju...



cek, sto se ti vredjas i nerviras sto sam ja pitao sta ako se desi suprotno ili skroz drugacije i od tog suprtonog i tog sto ti pricas?
jbt, ti si obican smrtnik i ti NISI NEKO KO ZNA STA SE TU DESAVA, ti si samo nesto malo procitao i mislis da je to amin. pitaj Q sta se desava iza te zavese, a ne zelim ni da znam. sve sto ne zelim je smrdljivi rat i da se ratuje i preko ove zemlje ili tako nesto.
Ja zaista ne razumem kako si dosao do toga da se vredjam? Ja samo ovih dana imam viska vremena da pisem ovde..ubijam malko vreme..Samo pokusavam da ti pojasnim par stvari..kao starijeg, mozes a ne moras da poslusas...
Rusi su doleteli bombarderima na Kosovo..dovukli i oklopna vozila, kada smo ga predali..Ali su podvili rep i povukli se..Ko im je naredio? :D
koliko se secam, otisli su posle 2000 i neke, jer je nova vlast bila prozapadno orijentisana i boleo je Q za rusiju, a njih je bas bolelo pedu da se cimaju ako nasi ne obracaju paznju na njih, toliko bar znas ako se citao te pravne spise.
Lose secanje...dosli oni pa nisu znali da smo mi prozapadno  orijentisani pa se pokupili jer su se uvredili i nisu znali da ih mi necemo,....uhhhh... Pa oni to nisu znali znaci ore nego sto su potrosile ogromne pare za dolazak na Kosovo? Pa gde im je ta cuvena tajna sluzba? Lol... Kindergarten story

          A sta ti to imas protiw Rusa...i jesu li Rusi cinili zla nad Srbima ikad u istoriji...i cemu taj sarkazam i potcenjiwanje.
            Ti si bas ono proamericki orijentisan.....jasno mi je da je to staw zutih ali cenim da bi cowek ako drzi do sebe morao da razmilsja swojom glawom .
Mrzim Amere( establisment),Ruse( establisment)i mrzim sve politicare...subjektivan si pa pogresno me kvalifikujes...napisao sam vise puta da mrzim i amere..ali to to ne vidis od sutivnosti jer ne glorifikujem Putina :)
Cave ab homine unius libri

Lazic

Kome se putin sviða, taj ima ozbiljan poremeæaj liènosti...:o :P Isto va¾i za bilo kog predsednika na svetu...:D

mareskin

Citat: Laziæ poslato 09 Septembar, 2013, 10:52
Kome se putin sviða, taj ima ozbiljan poremeæaj liènosti...:o :P Isto va¾i za bilo kog predsednika na svetu...:D

©to znaèi da ako neki predsednik voli sebe i on ima poremeæaj liènosti? ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Boban_m


Lazic

Zamisli neko ka¾e, meni se sviða... Poèeo sam da nabrajam u glavi, pa sam shvatio da su svi koje znam odvratni, izuzetno...:o

mareskin

Citat: Laziæ poslato 09 Septembar, 2013, 11:05
Zamisli neko ka¾e, meni se sviða... Poèeo sam da nabrajam u glavi, pa sam shvatio da su svi koje znam odvratni, izuzetno...:o

I sad te namerno izaberemo za predsednika odeljenske zajednice MM :P
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Mrzeæu samog sebe... Ali to bar radim perfektno...:D

Panco.KV

http://j.mp/1aXh2pR


Majku ima jebem sta se radi u ovom usranom Kraljevu

Plazma Keks


Panco.KV

Auuu Plazmice kakav si ti  [doh]

Panco.KV

Mada sam se i ja smejao

Plazma Keks


Lazic

Citat: Panco.KV poslato 09 Septembar, 2013, 14:33
http://j.mp/1aXh2pR


Majku ima jebem sta se radi u ovom usranom Kraljevu


Zahvaljujuæi pribranosti ostalih mali¹ana koji su pozvali deèakove roditelje, doktori su na vreme stigli da u¹iju posekotinu koju je milimetar delio od arterijske vene.

[facepalm] [facepalm] [facepalm]



Alchemist

arterijska vena?!?!?!?!?!

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

You're just jealous cause voices are talking to me

Lazic

A haa...:o [facepalm] jebem ti novinare... [facepalm]

dimitrijedika

People only treat you one way...the way you allow them.

Hohštapler

Meni stvarno nije jasno ¹ta se de¹ava u Novom Sadu sa omladinom...
Ali zaista. To nije onaj grad koji ja znam i kom si se i u 3 ujutru oseæao bezbri¾nim.
U poslednjih godinu-dve dana stalno sreæem neke grupe "klinaca" kako sede na klupama, merkaju ljude, dobacuju, non stop neke tuèe, okr¹aji, organizovane kriminalne grupe, svi su "navijaèi" i svi su neki mangupi.
Jezivo.
Gradom se stvarno ¹iri neka odvratna atmosfera i to se vidi iz dana u dan i u novinama.
Eto, sad u blicu, pretuèen nastavnik matematike, mali poku¹ao da zapali ulaz na Limanu...
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/404419/Pogledajte-Maloletni-piroman-umalo-zapalio-najvisu-novosadsku-zgradu

I Odgovorno tvrdim da je to zato ¹to se tom decom niko ne bavi, ni roditelji ni ¹kole.
Ja kad sam napunio 6 godina krenuo sam da treniram, da se bavim sportom, isto tako i svi moji drugari, krenuli na neki sport, nismo imali vremena glavu da dignemo (a ni snage)... gde ide ovaj svet?!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 10 Septembar, 2013, 13:49
Meni stvarno nije jasno ¹ta se de¹ava u Novom Sadu sa omladinom...
Ali zaista. To nije onaj grad koji ja znam i kom si se i u 3 ujutru oseæao bezbri¾nim.
U poslednjih godinu-dve dana stalno sreæem neke grupe "klinaca" kako sede na klupama, merkaju ljude, dobacuju, non stop neke tuèe, okr¹aji, organizovane kriminalne grupe, svi su "navijaèi" i svi su neki mangupi.
Jezivo.
Gradom se stvarno ¹iri neka odvratna atmosfera i to se vidi iz dana u dan i u novinama.
Eto, sad u blicu, pretuèen nastavnik matematike, mali poku¹ao da zapali ulaz na Limanu...
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/404419/Pogledajte-Maloletni-piroman-umalo-zapalio-najvisu-novosadsku-zgradu

I Odgovorno tvrdim da je to zato ¹to se tom decom niko ne bavi, ni roditelji ni ¹kole.
Ja kad sam napunio 6 godina krenuo sam da treniram, da se bavim sportom, isto tako i svi moji drugari, krenuli na neki sport, nismo imali vremena glavu da dignemo (a ni snage)... gde ide ovaj svet?!


Da si ti meni ¾iv i zdrav, tako je u NS od 91. Sve je oti¹lo u kurac, sistem vrednosti, dr¾ava, niko se ne bavi ni decom, ni omladinom - svake godine je po malo gore nego prethodne. Oèekujem da se ta tendencija nastavi.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen