Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


monsterbnt

Rusima je trenutno bitnija baza u mediteranu nego resursi..... Ukoliko im ameri ostave tu bazu, rusi ce amerima ostaviti siriju...
Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks

Citat: MILJAN poslato 08 Septembar, 2013, 14:48
Citat: Plazma Keks poslato 08 Septembar, 2013, 11:09
samo jos da vidimo i tu pricu
opusti se.. :) Evo. neka bude: Rusi æe odbraniti Siriju i najveæa supersila na svetu æe odustati od nafte...
Budi sreæan.....
:D
Mnogo sam pregurao preko mozga za ovih 41 godinu... Ima¹ jo¹ da uèi¹ ali nemoj biti tvrdoglav jer onda nema nauke...polako..
Sve je novac i interes... A Rusi su obièan US potrèko... NIkada ni¹ta do sada nisu uradili, iako su po istom scenariju slali brodove i bili protv pa i u Savetu bezbednosti.. Ali US je prekr¹ila sve postulate Meðunarodnog javnog prava a najvi¹e princip suvereniteta koji je jo¹ Ruso davno obradio. (Polagah taj predmet i smuèio mi se od licemerja i hipokrizije sveta). Boli njih za UN ( koji isto dr¾e u ¹aci), savet bezbednosti i zarðalu Rusiju... Oni guraJU SVOJU  prièu jer im se mo¾e...I svi æe zaraditi... Ameri najvi¹e jer udaraju reket po barelu uglavnom ali i ostalo..... Npr. kada sam bio u Azerbejdzanu, oni su mi rekli da ih ameri ne diraju jer im plaæaju reket po barelu nafte ( zaboravih koliko) i oni su mirni.. Neko gore napisao veliku glupost kako je Gorbaèov perestrojkom omoguæio mirno cepanje republika SSSR ..hahahahha-... Da li taj zna da je Azerbejdzan bila ruska meka za naftu? Najveci basen nafte na svetu nije u Iraku veæ u Azerbejd¾anu..Prva naftna bu¹otina na svetu je u Azerbejd¾anu... I oni da mirno odustanu od toga?  [glavazid]  Nisu Rusi odustali od toga nego je to Gorbaèov kao prvi US-Ruski predsednik odradio sa svojim establi¹mentom.. Rusija je tu najvi¹e izgubila..A Azerb. je krenuo dalje sa amerima.. I lepo im je..Za 5 dana tamo sam video koliko se grade i cvetaju-..Rusi su ih nenormalno ispijali..Ali kada je puko KGB i u hladniom ratu pobedila CIA, rusija je pala i sve izgubila..A posle toga pala u ekonomsku, politièku i vojnu dekadenciju...



cek, sto se ti vredjas i nerviras sto sam ja pitao sta ako se desi suprotno ili skroz drugacije i od tog suprtonog i tog sto ti pricas?
jbt, ti si obican smrtnik i ti NISI NEKO KO ZNA STA SE TU DESAVA, ti si samo nesto malo procitao i mislis da je to amin. pitaj Q sta se desava iza te zavese, a ne zelim ni da znam. sve sto ne zelim je smrdljivi rat i da se ratuje i preko ove zemlje ili tako nesto.

Plazma Keks

i koliko se secam, u vezi libije rusija i kina su dozvolili UN snagama da dodju u libiju i da regulisu i onda su francuska i jos neke zemlje samo doletele tamo da dele mir. posto su rusi i kinezi videli da su se zajebali sto su im dozvolili, rekli su NE sto se tice sirije. sto se tog pitanja tice, verujem da se nece ni maknuti odatle jer ne zele da se ameri priblizavaju ruskoj granici

MILJAN

Citat: Plazma Keks poslato 08 Septembar, 2013, 16:13
Citat: MILJAN poslato 08 Septembar, 2013, 14:48
Citat: Plazma Keks poslato 08 Septembar, 2013, 11:09
samo jos da vidimo i tu pricu
opusti se.. :) Evo. neka bude: Rusi će odbraniti Siriju i najveća supersila na svetu će odustati od nafte...
Budi srećan.....
:D
Mnogo sam pregurao preko mozga za ovih 41 godinu... Imaš još da učiš ali nemoj biti tvrdoglav jer onda nema nauke...polako..
Sve je novac i interes... A Rusi su običan US potrčko... NIkada ništa do sada nisu uradili, iako su po istom scenariju slali brodove i bili protv pa i u Savetu bezbednosti.. Ali US je prekršila sve postulate Međunarodnog javnog prava a najviše princip suvereniteta koji je još Ruso davno obradio. (Polagah taj predmet i smučio mi se od licemerja i hipokrizije sveta). Boli njih za UN ( koji isto drže u šaci), savet bezbednosti i zarđalu Rusiju... Oni guraJU SVOJU  priču jer im se može...I svi će zaraditi... Ameri najviše jer udaraju reket po barelu uglavnom ali i ostalo..... Npr. kada sam bio u Azerbejdzanu, oni su mi rekli da ih ameri ne diraju jer im plaćaju reket po barelu nafte ( zaboravih koliko) i oni su mirni.. Neko gore napisao veliku glupost kako je Gorbačov perestrojkom omogućio mirno cepanje republika SSSR ..hahahahha-... Da li taj zna da je Azerbejdzan bila ruska meka za naftu? Najveci basen nafte na svetu nije u Iraku već u Azerbejdžanu..Prva naftna bušotina na svetu je u Azerbejdžanu... I oni da mirno odustanu od toga?  [glavazid]  Nisu Rusi odustali od toga nego je to Gorbačov kao prvi US-Ruski predsednik odradio sa svojim establišmentom.. Rusija je tu najviše izgubila..A Azerb. je krenuo dalje sa amerima.. I lepo im je..Za 5 dana tamo sam video koliko se grade i cvetaju-..Rusi su ih nenormalno ispijali..Ali kada je puko KGB i u hladniom ratu pobedila CIA, rusija je pala i sve izgubila..A posle toga pala u ekonomsku, političku i vojnu dekadenciju...



cek, sto se ti vredjas i nerviras sto sam ja pitao sta ako se desi suprotno ili skroz drugacije i od tog suprtonog i tog sto ti pricas?
jbt, ti si obican smrtnik i ti NISI NEKO KO ZNA STA SE TU DESAVA, ti si samo nesto malo procitao i mislis da je to amin. pitaj Q sta se desava iza te zavese, a ne zelim ni da znam. sve sto ne zelim je smrdljivi rat i da se ratuje i preko ove zemlje ili tako nesto.
Ja zaista ne razumem kako si dosao do toga da se vredjam? Ja samo ovih dana imam viska vremena da pisem ovde..ubijam malko vreme..Samo pokusavam da ti pojasnim par stvari..kao starijeg, mozes a ne moras da poslusas...
Rusi su doleteli bombarderima na Kosovo..dovukli i oklopna vozila, kada smo ga predali..Ali su podvili rep i povukli se..Ko im je naredio? :D
Cave ab homine unius libri

pit



         Niko im nije naredio..i da su kojim slucajem imali kopnemu wezu sa Srbjimo sigurno bi ostali tu za swa wremena ...owako bilo su fizicki odseceni skorz +u neprijateljskom siptarskom okruzenju.+nemogucnost dostawe i jednostawno su morali da im powuku.A ako im je neko naredio to su bili Rusi.
           

Plazma Keks

Citat: MILJAN poslato 08 Septembar, 2013, 16:29
Citat: Plazma Keks poslato 08 Septembar, 2013, 16:13
Citat: MILJAN poslato 08 Septembar, 2013, 14:48
Citat: Plazma Keks poslato 08 Septembar, 2013, 11:09
samo jos da vidimo i tu pricu
opusti se.. :) Evo. neka bude: Rusi æe odbraniti Siriju i najveæa supersila na svetu æe odustati od nafte...
Budi sreæan.....
:D
Mnogo sam pregurao preko mozga za ovih 41 godinu... Ima¹ jo¹ da uèi¹ ali nemoj biti tvrdoglav jer onda nema nauke...polako..
Sve je novac i interes... A Rusi su obièan US potrèko... NIkada ni¹ta do sada nisu uradili, iako su po istom scenariju slali brodove i bili protv pa i u Savetu bezbednosti.. Ali US je prekr¹ila sve postulate Meðunarodnog javnog prava a najvi¹e princip suvereniteta koji je jo¹ Ruso davno obradio. (Polagah taj predmet i smuèio mi se od licemerja i hipokrizije sveta). Boli njih za UN ( koji isto dr¾e u ¹aci), savet bezbednosti i zarðalu Rusiju... Oni guraJU SVOJU  prièu jer im se mo¾e...I svi æe zaraditi... Ameri najvi¹e jer udaraju reket po barelu uglavnom ali i ostalo..... Npr. kada sam bio u Azerbejdzanu, oni su mi rekli da ih ameri ne diraju jer im plaæaju reket po barelu nafte ( zaboravih koliko) i oni su mirni.. Neko gore napisao veliku glupost kako je Gorbaèov perestrojkom omoguæio mirno cepanje republika SSSR ..hahahahha-... Da li taj zna da je Azerbejdzan bila ruska meka za naftu? Najveci basen nafte na svetu nije u Iraku veæ u Azerbejd¾anu..Prva naftna bu¹otina na svetu je u Azerbejd¾anu... I oni da mirno odustanu od toga?  [glavazid]  Nisu Rusi odustali od toga nego je to Gorbaèov kao prvi US-Ruski predsednik odradio sa svojim establi¹mentom.. Rusija je tu najvi¹e izgubila..A Azerb. je krenuo dalje sa amerima.. I lepo im je..Za 5 dana tamo sam video koliko se grade i cvetaju-..Rusi su ih nenormalno ispijali..Ali kada je puko KGB i u hladniom ratu pobedila CIA, rusija je pala i sve izgubila..A posle toga pala u ekonomsku, politièku i vojnu dekadenciju...



cek, sto se ti vredjas i nerviras sto sam ja pitao sta ako se desi suprotno ili skroz drugacije i od tog suprtonog i tog sto ti pricas?
jbt, ti si obican smrtnik i ti NISI NEKO KO ZNA STA SE TU DESAVA, ti si samo nesto malo procitao i mislis da je to amin. pitaj Q sta se desava iza te zavese, a ne zelim ni da znam. sve sto ne zelim je smrdljivi rat i da se ratuje i preko ove zemlje ili tako nesto.
Ja zaista ne razumem kako si dosao do toga da se vredjam? Ja samo ovih dana imam viska vremena da pisem ovde..ubijam malko vreme..Samo pokusavam da ti pojasnim par stvari..kao starijeg, mozes a ne moras da poslusas...
Rusi su doleteli bombarderima na Kosovo..dovukli i oklopna vozila, kada smo ga predali..Ali su podvili rep i povukli se..Ko im je naredio? :D
koliko se secam, otisli su posle 2000 i neke, jer je nova vlast bila prozapadno orijentisana i boleo je Q za rusiju, a njih je bas bolelo pedu da se cimaju ako nasi ne obracaju paznju na njih, toliko bar znas ako se citao te pravne spise.

MILJAN

Citat: pit poslato 08 Septembar, 2013, 16:32Niko im nije naredio..i da su kojim slucajem imali kopnemu wezu sa Srbjimo sigurno bi ostali tu za swa wremena ...owako bilo su fizicki odseceni skorz +u neprijateljskom siptarskom okruzenju.+nemogucnost dostawe i jednostawno su morali da im powuku.A ako im je neko naredio to su bili Rusi.
         
I onda je mrmot... Znaci lose su oni to izracunali..ne rade tajne sluzbe,satelitska konekcija etc? Koja su oni sila u tri lepe.. :) Tajna sluzba im nije rekla da ih mi necemo i da su nam na vlasti US poltroni? Potrosise pare grdne da dovuku sva ta sranja ali su bili slabo obavesteni? Ahhahaaha...jao bre..mogao sam i ja to da im kazem..cccccc, ajde necu se vise javljati..od sutra mi krece posao...samo napred u mislima...ma koliko slozene bile... Over and out :)
Cave ab homine unius libri

MILJAN

Citat: Plazma Keks poslato 08 Septembar, 2013, 16:39
Citat: MILJAN poslato 08 Septembar, 2013, 16:29
Citat: Plazma Keks poslato 08 Septembar, 2013, 16:13
Citat: MILJAN poslato 08 Septembar, 2013, 14:48
Citat: Plazma Keks poslato 08 Septembar, 2013, 11:09samo jos da vidimo i tu pricu
opusti se.. :) Evo. neka bude: Rusi će odbraniti Siriju i najveća supersila na svetu će odustati od nafte...
Budi srećan.....
:D
Mnogo sam pregurao preko mozga za ovih 41 godinu... Imaš još da učiš ali nemoj biti tvrdoglav jer onda nema nauke...polako..
Sve je novac i interes... A Rusi su običan US potrčko... NIkada ništa do sada nisu uradili, iako su po istom scenariju slali brodove i bili protv pa i u Savetu bezbednosti.. Ali US je prekršila sve postulate Međunarodnog javnog prava a najviše princip suvereniteta koji je još Ruso davno obradio. (Polagah taj predmet i smučio mi se od licemerja i hipokrizije sveta). Boli njih za UN ( koji isto drže u šaci), savet bezbednosti i zarđalu Rusiju... Oni guraJU SVOJU  priču jer im se može...I svi će zaraditi... Ameri najviše jer udaraju reket po barelu uglavnom ali i ostalo..... Npr. kada sam bio u Azerbejdzanu, oni su mi rekli da ih ameri ne diraju jer im plaćaju reket po barelu nafte ( zaboravih koliko) i oni su mirni.. Neko gore napisao veliku glupost kako je Gorbačov perestrojkom omogućio mirno cepanje republika SSSR ..hahahahha-... Da li taj zna da je Azerbejdzan bila ruska meka za naftu? Najveci basen nafte na svetu nije u Iraku već u Azerbejdžanu..Prva naftna bušotina na svetu je u Azerbejdžanu... I oni da mirno odustanu od toga?  [glavazid]  Nisu Rusi odustali od toga nego je to Gorbačov kao prvi US-Ruski predsednik odradio sa svojim establišmentom.. Rusija je tu najviše izgubila..A Azerb. je krenuo dalje sa amerima.. I lepo im je..Za 5 dana tamo sam video koliko se grade i cvetaju-..Rusi su ih nenormalno ispijali..Ali kada je puko KGB i u hladniom ratu pobedila CIA, rusija je pala i sve izgubila..A posle toga pala u ekonomsku, političku i vojnu dekadenciju...



cek, sto se ti vredjas i nerviras sto sam ja pitao sta ako se desi suprotno ili skroz drugacije i od tog suprtonog i tog sto ti pricas?
jbt, ti si obican smrtnik i ti NISI NEKO KO ZNA STA SE TU DESAVA, ti si samo nesto malo procitao i mislis da je to amin. pitaj Q sta se desava iza te zavese, a ne zelim ni da znam. sve sto ne zelim je smrdljivi rat i da se ratuje i preko ove zemlje ili tako nesto.
Ja zaista ne razumem kako si dosao do toga da se vredjam? Ja samo ovih dana imam viska vremena da pisem ovde..ubijam malko vreme..Samo pokusavam da ti pojasnim par stvari..kao starijeg, mozes a ne moras da poslusas...
Rusi su doleteli bombarderima na Kosovo..dovukli i oklopna vozila, kada smo ga predali..Ali su podvili rep i povukli se..Ko im je naredio? :D
koliko se secam, otisli su posle 2000 i neke, jer je nova vlast bila prozapadno orijentisana i boleo je Q za rusiju, a njih je bas bolelo pedu da se cimaju ako nasi ne obracaju paznju na njih, toliko bar znas ako se citao te pravne spise.
Lose secanje...dosli oni pa nisu znali da smo mi prozapadno  orijentisani pa se pokupili jer su se uvredili i nisu znali da ih mi necemo,....uhhhh... Pa oni to nisu znali znaci ore nego sto su potrosile ogromne pare za dolazak na Kosovo? Pa gde im je ta cuvena tajna sluzba? Lol... Kindergarten story
Cave ab homine unius libri


Plazma Keks

mnogo se bre nesto pravis naivan miljane


mkt


pit

Citat: MILJAN poslato 08 Septembar, 2013, 18:43
Citat: Plazma Keks poslato 08 Septembar, 2013, 16:39
Citat: MILJAN poslato 08 Septembar, 2013, 16:29
Citat: Plazma Keks poslato 08 Septembar, 2013, 16:13
Citat: MILJAN poslato 08 Septembar, 2013, 14:48
Citat: Plazma Keks poslato 08 Septembar, 2013, 11:09
samo jos da vidimo i tu pricu
opusti se.. :) Evo. neka bude: Rusi æe odbraniti Siriju i najveæa supersila na svetu æe odustati od nafte...
Budi sreæan.....
:D
Mnogo sam pregurao preko mozga za ovih 41 godinu... Ima¹ jo¹ da uèi¹ ali nemoj biti tvrdoglav jer onda nema nauke...polako..
Sve je novac i interes... A Rusi su obièan US potrèko... NIkada ni¹ta do sada nisu uradili, iako su po istom scenariju slali brodove i bili protv pa i u Savetu bezbednosti.. Ali US je prekr¹ila sve postulate Meðunarodnog javnog prava a najvi¹e princip suvereniteta koji je jo¹ Ruso davno obradio. (Polagah taj predmet i smuèio mi se od licemerja i hipokrizije sveta). Boli njih za UN ( koji isto dr¾e u ¹aci), savet bezbednosti i zarðalu Rusiju... Oni guraJU SVOJU  prièu jer im se mo¾e...I svi æe zaraditi... Ameri najvi¹e jer udaraju reket po barelu uglavnom ali i ostalo..... Npr. kada sam bio u Azerbejdzanu, oni su mi rekli da ih ameri ne diraju jer im plaæaju reket po barelu nafte ( zaboravih koliko) i oni su mirni.. Neko gore napisao veliku glupost kako je Gorbaèov perestrojkom omoguæio mirno cepanje republika SSSR ..hahahahha-... Da li taj zna da je Azerbejdzan bila ruska meka za naftu? Najveci basen nafte na svetu nije u Iraku veæ u Azerbejd¾anu..Prva naftna bu¹otina na svetu je u Azerbejd¾anu... I oni da mirno odustanu od toga?  [glavazid]  Nisu Rusi odustali od toga nego je to Gorbaèov kao prvi US-Ruski predsednik odradio sa svojim establi¹mentom.. Rusija je tu najvi¹e izgubila..A Azerb. je krenuo dalje sa amerima.. I lepo im je..Za 5 dana tamo sam video koliko se grade i cvetaju-..Rusi su ih nenormalno ispijali..Ali kada je puko KGB i u hladniom ratu pobedila CIA, rusija je pala i sve izgubila..A posle toga pala u ekonomsku, politièku i vojnu dekadenciju...



cek, sto se ti vredjas i nerviras sto sam ja pitao sta ako se desi suprotno ili skroz drugacije i od tog suprtonog i tog sto ti pricas?
jbt, ti si obican smrtnik i ti NISI NEKO KO ZNA STA SE TU DESAVA, ti si samo nesto malo procitao i mislis da je to amin. pitaj Q sta se desava iza te zavese, a ne zelim ni da znam. sve sto ne zelim je smrdljivi rat i da se ratuje i preko ove zemlje ili tako nesto.
Ja zaista ne razumem kako si dosao do toga da se vredjam? Ja samo ovih dana imam viska vremena da pisem ovde..ubijam malko vreme..Samo pokusavam da ti pojasnim par stvari..kao starijeg, mozes a ne moras da poslusas...
Rusi su doleteli bombarderima na Kosovo..dovukli i oklopna vozila, kada smo ga predali..Ali su podvili rep i povukli se..Ko im je naredio? :D
koliko se secam, otisli su posle 2000 i neke, jer je nova vlast bila prozapadno orijentisana i boleo je Q za rusiju, a njih je bas bolelo pedu da se cimaju ako nasi ne obracaju paznju na njih, toliko bar znas ako se citao te pravne spise.
Lose secanje...dosli oni pa nisu znali da smo mi prozapadno  orijentisani pa se pokupili jer su se uvredili i nisu znali da ih mi necemo,....uhhhh... Pa oni to nisu znali znaci ore nego sto su potrosile ogromne pare za dolazak na Kosovo? Pa gde im je ta cuvena tajna sluzba? Lol... Kindergarten story

          A sta ti to imas protiw Rusa...i jesu li Rusi cinili zla nad Srbima ikad u istoriji...i cemu taj sarkazam i potcenjiwanje.
            Ti si bas ono proamericki orijentisan.....jasno mi je da je to staw zutih ali cenim da bi cowek ako drzi do sebe morao da razmilsja swojom glawom .

dzimika

Citat: MILJAN poslato 08 Septembar, 2013, 18:43
Citat: Plazma Keks poslato 08 Septembar, 2013, 16:39
Citat: MILJAN poslato 08 Septembar, 2013, 16:29
Citat: Plazma Keks poslato 08 Septembar, 2013, 16:13
Citat: MILJAN poslato 08 Septembar, 2013, 14:48
Citat: Plazma Keks poslato 08 Septembar, 2013, 11:09
samo jos da vidimo i tu pricu
opusti se.. :) Evo. neka bude: Rusi æe odbraniti Siriju i najveæa supersila na svetu æe odustati od nafte...
Budi sreæan.....
:D
Mnogo sam pregurao preko mozga za ovih 41 godinu... Ima¹ jo¹ da uèi¹ ali nemoj biti tvrdoglav jer onda nema nauke...polako..
Sve je novac i interes... A Rusi su obièan US potrèko... NIkada ni¹ta do sada nisu uradili, iako su po istom scenariju slali brodove i bili protv pa i u Savetu bezbednosti.. Ali US je prekr¹ila sve postulate Meðunarodnog javnog prava a najvi¹e princip suvereniteta koji je jo¹ Ruso davno obradio. (Polagah taj predmet i smuèio mi se od licemerja i hipokrizije sveta). Boli njih za UN ( koji isto dr¾e u ¹aci), savet bezbednosti i zarðalu Rusiju... Oni guraJU SVOJU  prièu jer im se mo¾e...I svi æe zaraditi... Ameri najvi¹e jer udaraju reket po barelu uglavnom ali i ostalo..... Npr. kada sam bio u Azerbejdzanu, oni su mi rekli da ih ameri ne diraju jer im plaæaju reket po barelu nafte ( zaboravih koliko) i oni su mirni.. Neko gore napisao veliku glupost kako je Gorbaèov perestrojkom omoguæio mirno cepanje republika SSSR ..hahahahha-... Da li taj zna da je Azerbejdzan bila ruska meka za naftu? Najveci basen nafte na svetu nije u Iraku veæ u Azerbejd¾anu..Prva naftna bu¹otina na svetu je u Azerbejd¾anu... I oni da mirno odustanu od toga?  [glavazid]  Nisu Rusi odustali od toga nego je to Gorbaèov kao prvi US-Ruski predsednik odradio sa svojim establi¹mentom.. Rusija je tu najvi¹e izgubila..A Azerb. je krenuo dalje sa amerima.. I lepo im je..Za 5 dana tamo sam video koliko se grade i cvetaju-..Rusi su ih nenormalno ispijali..Ali kada je puko KGB i u hladniom ratu pobedila CIA, rusija je pala i sve izgubila..A posle toga pala u ekonomsku, politièku i vojnu dekadenciju...



cek, sto se ti vredjas i nerviras sto sam ja pitao sta ako se desi suprotno ili skroz drugacije i od tog suprtonog i tog sto ti pricas?
jbt, ti si obican smrtnik i ti NISI NEKO KO ZNA STA SE TU DESAVA, ti si samo nesto malo procitao i mislis da je to amin. pitaj Q sta se desava iza te zavese, a ne zelim ni da znam. sve sto ne zelim je smrdljivi rat i da se ratuje i preko ove zemlje ili tako nesto.
Ja zaista ne razumem kako si dosao do toga da se vredjam? Ja samo ovih dana imam viska vremena da pisem ovde..ubijam malko vreme..Samo pokusavam da ti pojasnim par stvari..kao starijeg, mozes a ne moras da poslusas...
Rusi su doleteli bombarderima na Kosovo..dovukli i oklopna vozila, kada smo ga predali..Ali su podvili rep i povukli se..Ko im je naredio? :D
koliko se secam, otisli su posle 2000 i neke, jer je nova vlast bila prozapadno orijentisana i boleo je Q za rusiju, a njih je bas bolelo pedu da se cimaju ako nasi ne obracaju paznju na njih, toliko bar znas ako se citao te pravne spise.
Lose secanje...dosli oni pa nisu znali da smo mi prozapadno  orijentisani pa se pokupili jer su se uvredili i nisu znali da ih mi necemo,....uhhhh... Pa oni to nisu znali znaci ore nego sto su potrosile ogromne pare za dolazak na Kosovo? Pa gde im je ta cuvena tajna sluzba? Lol... Kindergarten story

doslo je nesto malo rusa i to samoinicijativno a ne pod naredjenjem nekog predsednika, kad su se vratili u rusiju svi su izbaceni iz vojske zbog neposlusnosti
tek kad je putin dosao "nagradio" ih za taj potez

miljan je skroz u pravu i samo malo bolje i objektivnije kad sagledas shvatis da kad god je rusija trebala da reaguje povukli su se i gledali iz prikrajka i brojali novcanice koje su dobili da posmatraju


Bojssa

Srbija ce u ocima vampira uvek biti mala Rusija, voleli mi to ili ne.

Plazma Keks

fora je i u tome sto se rusija devedesetih gusila u dugovima koje im je pijani jeljcin priredio...

Panco.KV

http://www.njuz.net/wp-content/uploads/2012/08/SAT-300x200.jpg


nimanje poèinje sa beogradske strane Dunava

BEOGRAD, 6. avgust 2012. (Njuz) – Nakon uspe¹nih patrola do Crne Gore, Grèke i Bugarske, a na predlog mnogih vozaèa, vlasnik SAT medija grupe Mirko Alviroviæ odluèio je da snimi patrolu od Beograda do Borèe.

- Patrola æe na ovaj naporan put krenuti od Trga republike, gde æemo resetovati kilometra¾u, a put ka Borèi poèeæemo Bulevarom Stefana Deèanskog, nakon èega æemo se ukljuèiti na Panèevaèki most i dalje ka krajnjoj odrednici nastaviti Zrenjaninskim putem. U patroli æe biti tri vozila, sa ukupno dvanaest novinara SAT medija grupe, a sve æe biti snimljeno sa pet kamera – obja¹njava Alviroviæ.
- U patroli æemo podsetiti vozaèe da ukoliko kreæu put Borèe, èine to odmorni i da uz sebe uvek imaju sva potrebna dokumenta – liènu kartu, vozaèku i saobraæajnu dozvolu, ali i polisu obaveznog osiguranja. Apelovaæemo na vozaèe da posebnu pa¾nju obrate na radove na putu kojih je na ovoj deonici dosta, kao i na obele¾enost kolovoza, ali sve to æe detaljno biti opisano u ovoj patroli – ka¾e Alviroviæ.


Alviroviæ obja¹njava kako su pripreme za ovu patrolu trajale nekoliko nedelja i da je najveæi deo obavljen na Nacionalnoj vozaèkoj akademiji NAVAK.

- Patrola æe detaljno opisivati snabdevenost pojedinih pumpi gorivom, sa posebnim osvrtom na snabdevenost teènim naftnim gasom. Na kratko æemo se zadr¾i u tr¾nom centru Pevec koji se nalazi na ovom putu gde æemo ispitati njegovu snabdevenost. Na kraju patrole uporediæemo cene piæa u Borèi sa cenama u beogradskim kafiæima, kao i cene stanova, ali neæemo imati mnogo vremena za odmor jer nas vrlo brzo èeka povratna patrola od Borèe do Beograda – zakljuèio je Alviroviæ.

Miroslav Vujoviæ


Read more: http://www.njuz.net/snima-se-sat-patrola-od-beograda-do-borce/#ixzz2eKc6I6to