Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

pit



        Ko bi ih dirao...pa ko sto reko ima ih mnogo koji bi jedwa cekali ....ne zaborawi da su sipsonima razbijane radnje i da su bezali glawom bez obzira za Kosowi kad su pocela sranja i ratowi po Kosowu.Pa owde malo  malo pa neki cigani budu isprebijani tek tako radi sporta....zamisli da nekoga prowale da je siptar i da je u komsiluku.
        Isto i za Leskowac....tamo je tek koncetracija ludaka ogroman.....s druge strane Wranje mi je malo sumnjiwo...blizu su KiM ali ni tamo nema useljawanja sipsona.
         Bilo je reci raniji godina kako kupuju stanowe po Wranju i bla bla ali i dalje nema useljawanja sipsona tamno.
         Niko nikoga ne moze da natera da se useli u neki srpski grad.,...nisu ni oni budale tolike da ginu uludo.
         
     

mareskin


Otprilike je poenta da se kupuje, a kad æe se doseljavati to je veæ druga stvar.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

Nije to nista novo....zna jude koji su u nekim delovima njujorka kupovali zgrade dok je bio crnacki geto....a onda kad su otprilike sve pokupovali, dovei su Giuliania, koji je pojacao policijske patrole, iselili crnce, podigli nove zgrade i usrali se od para prodajuci stanove pre ove krize....
U Nisu su nekretnine jeftine, a Siptari imaju neresen status, nit su domaci niti stranci.....mogu da rade sta hoce.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 06 Septembar, 2013, 10:15
Nije to nista novo....zna jude koji su u nekim delovima njujorka kupovali zgrade dok je bio crnacki geto....a onda kad su otprilike sve pokupovali, dovei su Giuliania, koji je pojacao policijske patrole, iselili crnce, podigli nove zgrade i usrali se od para prodajuci stanove pre ove krize....
U Nisu su nekretnine jeftine, a Siptari imaju neresen status, nit su domaci niti stranci.....mogu da rade sta hoce.

Poèeæu da zidam tvrðavu na Fru¹koj!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

@Alja & Mi¹ko:
©ta mislite da vas dvojca pubertetlija prestanete da se ignori¹ete i odete negde na pivo...:P :P

monsterbnt

Bogami u mom bloku nece.... ako su oterali cigane oterace i siptare....
Smrt SVIMA!!!!

mrle

Citat: monsterbnt poslato 06 Septembar, 2013, 11:02
Bogami u mom bloku nece.... ako su oterali cigane oterace i siptare....

samo kineze ne mogu :)

monsterbnt

Ovde nema kineza.... ali zato je 70 blok mini peking....
Smrt SVIMA!!!!


MILJAN

Citat: monsterbnt poslato 06 Septembar, 2013, 11:40
Ovde nema kineza.... ali zato je 70 blok mini peking....
budisti nisu problem nikada... muslimand¾e jesu...
Cave ab homine unius libri

jevta

Vic iz 80-ih.
Pita ¹iptar srbina da mu proda imanje.Neæka se srbin pa ja nebi al kolko daje¹.©iptar pita ,a gde se seli¹.Ka¾e srbin pa ja bi u beograd.Onda mo¾e milon maraka.Na to srbin ,a da se selim u ni¹.Onda pola miliona.Pita Srbin dobro za¹to tako.Ka¾e ¹iptar onda moram dva puta da te plaæam.


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: rtaku poslato 06 Septembar, 2013, 20:33
http://facebookreporter.org/%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B8-%D1%81%D0%B5-%D0%BE-%D0%BD%D0%B0%D0%B4%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%BC-%D0%B5%D0%B3%D1%83-%D0%BE-%D0%BC%D0%B5%D1%81%D0%B8%D1%98%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%BE%D1%98-%D0%BF/?fb_source=pubv1
Napisa covek koji u zivotu nije nista uradio.....osim sto sa bavio politikom.....u vladajucij stranci a nakon toga i trenutno u opozicionoj......Ne volim politicare, apriori, ali dok god hapse glavonje imace glas od mene.....samo za to....valjda ce jednom i nekog da osude.....ovi zuti kukaju kako je hajka na njih...pa na koga ce , oni su bili deset godina pri vlasti i na vlasti.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

juga

Prvo su bii ovi, pa oni, pa opet ovi , sutra æe neki oni , a gde smo tu MI ? Sve su to ista govna, oni hapse ne zbog nas nego zbog sebe.

MILJAN

Ista govna i rusi i ameri
Diplomate o Obaminom poređenju: Na Srbe smo udarili uz dogovor s EU i Rusima, u Siriji smo sami http://blic.rs/i/403944


Sent from iPad 4-32gb
Cave ab homine unius libri

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: juga poslato 07 Septembar, 2013, 08:16
Prvo su bii ovi, pa oni, pa opet ovi , sutra æe neki oni , a gde smo tu MI ? Sve su to ista govna, oni hapse ne zbog nas nego zbog sebe.

pa nek hapse iz osvete, u jednom momentu ce valjda da prestanu da kradu u strahu od odmazde kad dodju na vlast oni drugi...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zverinjak II

Samo "Crna ruka" i biæe sredjeno.

Boban_m

Citat: MILJAN poslato 07 Septembar, 2013, 17:25
Ista govna i rusi i ameri
Diplomate o Obaminom poreðenju: Na Srbe smo udarili uz dogovor s EU i Rusima, u Siriji smo sami http://blic.rs/i/403944
Ostatak clanka pokasuzje da je ovo tendenciozan naslov:

Za Kosovo smo imali politièke dogovore sklopljene kroz plan Kontakt grupe. Radili smo zajedno sa Evropljanima, Rusima i ostalima, kako bi prona¹li politièko re¹enje.
I tada su, kao i sad sto najavljuju, zaobisli SB UN. Posto je u toku informativni rat u vezi sa stavom javnog mnjenja oko slucaja Sirije (koji inace ne stoji dobro po zagovornije oruzane intervencije), nije lose obratiti paznju na ton kojim pisu nasi pojedini informativni mediji. Ne pada snijeg da pokrije brijeg...

MILJAN

U Americi nema ni jednog jedinog aspekta ¾ivota koji se ne nadzire, koje
ne usmerava u „pravom" smeru, kojim ne manipuli¹e i ne vlada nevidljiva
vlada - Komitet 300. Nema ni jednog na izborima izabranog predstavnika
vlasti ni politiþkog celnika koji nije podvrgnut vladavini Komiteta 300. Niko
do sada nije uspeo da otka¾e poslu¹nost tajnim vladarima i da im umak-ne,
ukljucujucii i predsednike Sjedinjenih Ameriþkih Dr¾ava.
Ako Komitet naredi Obami, isto naredjenje dobija i Putin. A mi mislimo da nesto znamo.... Rusi ce i sada dobiti sansu da malo prodaju raketice i to je to..i Svako ko se zamlacuje da ce Rusija da se umesa, treba da vidi praksu na Srbiji,Iraku,Libiji... Sve je dogovorno i predstava za narod...
I to je to...
Cave ab homine unius libri

Plazma Keks

a sta ako bude suprotno od toga sto ti sada pricas?