Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Darko

Citat: mi¹ko_kolo poslato 29 Avgust, 2013, 22:07
To ludilo nikad neæu razumeti. Nikad nisam stao u red ni za 'leb i mleko (u Mek na Slaviji sam u¹ao dve godine po otvaranju) a pri tom su H&M, C&A, Takko i jo¹ neke novoprido¹le firme donele trend da plaæa¹ robu koliko ona stvarno vredi. Primer: ¾ena i ja hoæemo da kupimo klincima neke proleæno-jesenje jaknice i u Beba kids-u one ko¹taju 6000 a u C&A 1500 po komadu. A i tamo i ovamo su vrlo pribli¾nog i izgleda i kvaliteta.

slepci ... taj H&M preko i ovde nemaju dodirnih tacaka

Hohštapler

....kineska roba osrednjeg kvaliteta na kojoj je etiketa sa lepom slikom. shishanje ovaca.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dzimika

a mislite da je po ostalim radnjama roba vrhunskog kvaliteta? i da nije kineska? pa iphone se pravi u kini sto ne bi i garderobu pravili, niza cena proizvodnje a zarada jos veca

mi¹ko_kolo

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 30 Avgust, 2013, 10:16
....kineska roba osrednjeg kvaliteta na kojoj je etiketa sa lepom slikom. shishanje ovaca.
Ne znam kako se ti oblaèi¹ ali meni su zbog klinaca ove firme do¹le kao melem na ranu. Na¹i prodavci bebi odeæe (uglavnom) ¹i¹aju a u ove dve-tri stvarno plati¹ koliko to i vredi. Npr. deèji "bodiæi" ko¹taju po dvestotinjak-trista dinara a u "na¹im" radnjama 500 i vi¹e. Kad sabere¹ da jedno dete iz toga izraste vrlo brzo i da mu treba poprilièan broj komada, doðe¹ do frapantne razlike u kolièini potro¹enog novca. Ima jo¹ razloga i razlika u cenama i za donji ve¹, mu¹ku trikota¾u...

Lazic

melem na ranu su roðaci i prijatelji sa starijom decom... Tad je cena 0...:D

mrle

Citat: Laziæ poslato 30 Avgust, 2013, 11:31
melem na ranu su roðaci i prijatelji sa starijom decom... Tad je cena 0...:D
+1

da nije toga, bilo bi gusto.

mi¹ko_kolo

A kad su roðaèka deca poprilièno starija? Kao kod mene. ;D Najmanja razlika je 10 godina (¾enina bratanica) a najveæa 23 (moja sestrièina).   

Hohštapler

Citat: dzimika poslato 30 Avgust, 2013, 10:49
a mislite da je po ostalim radnjama roba vrhunskog kvaliteta? i da nije kineska? pa iphone se pravi u kini sto ne bi i garderobu pravili, niza cena proizvodnje a zarada jos veca

Sve je danas Kina. Al to po U¹æu, M&S, Ber¹ka i ostale gluposti, to je sve bofl kina za najsitnije novce koja se prodaje kao da je ne znam ¹ta...
Kupujem gde stignem i ¹ta stignem, najvi¹e ne volim da bacam pare na krpe.
Npr. u NSu se ¹iju Brugi farmerice, ja imam 2 komada, ko¹taju oko 2200-2500din, ja kvalitetnije farke nikad nisam imao!
Evo 4 godine perem-derem.
Majce i ostale krpe kupujem gde stignem, ne patim od etikete. Sve je to isto...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mrle

Odem u Max sport da kupim deci fudbal. Rekoh daæu par hiljada nek se deca igraju, neæu u bloku70  kod kineza. Fudbal je trajao manje od sat vremena igre u parkiæu. Popucali konci, iza¹ao balon. Sreæom, ostao mi raèun, tako da sam reklamirao i posle par dana mi vratili pare.
Tako da æu opet da odem do kineza i uzmem neki od 500din i trajaæe mesec-dva.

dzimika

Citat: mi¹ko_kolo poslato 30 Avgust, 2013, 11:23
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 30 Avgust, 2013, 10:16
....kineska roba osrednjeg kvaliteta na kojoj je etiketa sa lepom slikom. shishanje ovaca.
Ne znam kako se ti oblaèi¹ ali meni su zbog klinaca ove firme do¹le kao melem na ranu. Na¹i prodavci bebi odeæe (uglavnom) ¹i¹aju a u ove dve-tri stvarno plati¹ koliko to i vredi. Npr. deèji "bodiæi" ko¹taju po dvestotinjak-trista dinara a u "na¹im" radnjama 500 i vi¹e. Kad sabere¹ da jedno dete iz toga izraste vrlo brzo i da mu treba poprilièan broj komada, doðe¹ do frapantne razlike u kolièini potro¹enog novca. Ima jo¹ razloga i razlika u cenama i za donji ve¹, mu¹ku trikota¾u...

imas nase firme koje siju bebi odecu koje imaju ok cene, nije kineska roba a kvalitet je isti kao C&A ili H&M i slicni
jedna od radnji je na banovom brdu, kod skole josif pancic, ulicica koja se spusta do hotela sumadija pa sa leve strane
a ima i ovih sto donose od preko a ima ih na FB pa moze da se poruci i da ti stigne kuci, jedna zena je u NS a jedna u SU pa ako treba kontakt javi tj javi mojoj zeni :D

Lazic

e to je veæ vredna informacija...:D :-*

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

juga

Pa oni su carevi, hahahaha, a jel vraæaju pare ako je neispravna, ili se èeka mesec dana servis? [rofl]

Bojssa

Nema servisa samo punis a same menjaju ulje na mesec dana.. ;D

Bori¹a

ajd da kupimo ovo, uvek imamo sta da zveknemo [rofl]

Hohštapler

Citat: Bori¹a poslato 31 Avgust, 2013, 14:12
ajd da kupimo ovo, uvek imamo sta da zveknemo [rofl]

Pa mi imamo i ovako, a tebe razumem ¹to ti je primaljivo... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a



Lazic


juga

Jes Laziæu 100% si u pravu , nisam komentarisao onu iz ba¹te , jer nisam znao relaciju!!!