Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

MILJAN

heh.... nisi ba¹ sagledao celu sliku..Koliko je to turista a koliko Rusija ima stanovnika?  Jako je to mali broj..Pre neki dan su mi bili prijatelji sa Kavkaza...Jedva se krpe kao i ostali..MOskva ima preko 27 miliona stanovnika...Tamo se ok ¾ivi i tu Putin vlada... a 27 mil je cifra da popuni sva moguæa letovali¹ta na svetu...
Meni roðak ¾ivi u Moskvi...I¹ao sam tamo vi¹e puta...
Ali generalno:..Mnogo lo¹ije nego u doba SSSR-a.. Nego nije ni bitno...Posle Jeljcina, rusi su bili gotovi za PUÈ... doktori nauka su sadili krompir da pre¾ive...Sada su to Ameri digli na nivo idolopoklonstva malenog Putina.. Malo su ¾ivnuli kako ne bi bilo belaja... vruæe-hladno-..-.. Ma drkaju ih ameri samo tako..
Nego, jel zna neko gde ima jeftina kavurma i èvarci? :D
Zezalice - Cvarci i Kavurma
Cave ab homine unius libri

BOKYBOY

Citat: Laziæ poslato 27 Avgust, 2013, 00:47
Poslednja veza izmeðu 2013-te i titovog vremena... Dodu¹e unuk i praunuk su ¾ivi i zdravi...

Au bre,neobavesteni Lazicu,ozalismo zivu zenu jbt...!

monsterbnt

juce radio nocnu.... tokom veceri su stigle 3 mose u redakciju da je Jovanka umrla.... u sustini se ocekuje da se to desi svakog momenta....
Smrt SVIMA!!!!


Bori¹a

pa rekao monster, otisla do radnje hahaah ;D

Lazic

Citat: BOKYBOY poslato 27 Avgust, 2013, 14:43
Citat: Laziæ poslato 27 Avgust, 2013, 00:47
Poslednja veza izmeðu 2013-te i titovog vremena... Dodu¹e unuk i praunuk su ¾ivi i zdravi...

Au bre,neobavesteni Lazicu,ozalismo zivu zenu jbt...!

video naslov negde, bre...:D ali ¹to bi rekao moj deda, bila bi jednom nogom u grobu da mo¾e da doðe do njega...:D



Citat: bucko poslato 27 Avgust, 2013, 12:49
@Miljan:
Gde god odes ma more ne mozes ziveti od Rusa.Od Azurne obale do Turske i Kipra njih milijardu se bahati,digao se srednji sloj bas.

Video ih 2010-te u Tunisu, majko mila...:o Posle njih par stotina koji se razmile kao buba¹vabe iz autobusa i kupuju sve ¹to vide, samo sam pomislio trebalo je da ostanu iza zavese jo¹ 20-30 godina...[facepalm]

pit

 Definitiwno je Putin digo Rusiju sa kolena na koja su je bacili Gorbacow i Jeljicn.....da li je to po nalogu amera ili ne ja nisam tako dobro informisan ali licno ne werujem u to a tu Miljane ako imas neke cwrste dokaze za tu teoriju aj nam malo argumentuj nekim cinjenicama inace owako pada swe u domen teorije zawere.
      Inace perestrojka koju je sproweo Gorbacow nij nesto bog zna kako izmenila odnos snaga jer je Rusija uglawnom zadrzala swoje atomske i wojne baze u zamenu za ''nezawisnost ''koju je dela nezadowljnim republikama mudro proceniwsi da je tako bolje nego da ima stalne konflkte uglawnom sa muslimanskom populacijom.
       

Lazic

SSSR je sjebao Èernobil i Avganistan, tj tro¹kovi oko istih i ¹to su saudijci u dogovoru sa amerima dampovali cenu nafte... Seti se cena goriva krajem 80-ih...[hello]

mrle


Plazma Keks


MILJAN

Citat: pit poslato 27 Avgust, 2013, 15:51Definitiwno je Putin digo Rusiju sa kolena na koja su je bacili Gorbacow i Jeljicn.....da li je to po nalogu amera ili ne ja nisam tako dobro informisan ali licno ne werujem u to a tu Miljane ako imas neke cwrste dokaze za tu teoriju aj nam malo argumentuj nekim cinjenicama inace owako pada swe u domen teorije zawere.
       Inace perestrojka koju je sproweo Gorbacow nij nesto bog zna kako izmenila odnos snaga jer je Rusija uglawnom zadrzala swoje atomske i wojne baze u zamenu za ''nezawisnost ''koju je dela nezadowljnim republikama mudro proceniwsi da je tako bolje nego da ima stalne konflkte uglawnom sa muslimanskom populacijom.
       
Imam dosta stiva da ti dam kada dodjes do mene...nekoliko knjiga..ovde je tesko sve kucati..
Zadrzala kurac moj..korodiralo pola toga a dosta i prodali na crnoj berzi..Pusti medije..zaglupece te... Gledaj cinjenice... Sve kgb agente je preuzela cia posle ukidanja kgb sluzbe...Putin je tada ostao bez posla..A danas postao predsednik te sile? Kako da ne...volsebno izronio jedne 1999 godine..Inace je bio Jeljcinov covek i radio je zvanicno u njegovoj administraciji...Sve ista ekipa.. :D
Cave ab homine unius libri

MILJAN

Citat: Lazić poslato 27 Avgust, 2013, 15:57
SSSR je sjebao Černobil i Avganistan, tj troškovi oko istih i što su saudijci u dogovoru sa amerima dampovali cenu nafte... Seti se cena goriva krajem 80-ih...[hello]
Ima istine ali nije to presudno. Sve je planirano u operaciji Hidra.. KGB ukinut i ide dalje..do sitnih crevaca..
Cave ab homine unius libri

Lazic


Plazma Keks

koliko znam, kgb je ukinut jer vise nije bilo komunizma, onda je formiran FSB. putin je bio neko vreme tamo glavni

UFF


MILJAN

Citat: Plazma Keks poslato 28 Avgust, 2013, 00:33
koliko znam, kgb je ukinut jer vise nije bilo komunizma, onda je formiran FSB. putin je bio neko vreme tamo glavni
Putin je bio KGB agent stacioniran najvi¹e u Istoènoj nemaèkoj.,.. A ovo prethodno si ne¹to pobrkao.. lol...
Cave ab homine unius libri

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle

Citat: Slaninar poslato 28 Avgust, 2013, 15:53
Predrasude motociklista (na engleskom):

ne engleskom
prejudice of motorcyclists

Slaninar

Citat: mrle poslato 28 Avgust, 2013, 16:00
Citat: Slaninar poslato 28 Avgust, 2013, 15:53
Predrasude motociklista (na engleskom):

ne engleskom
prejudice of motorcyclists

Ðe su djeca?
- Na engleskom!
Ver ar d èildren?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen