Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

" Stanijina majka ¾ivi u Kraljevaèkoj ulici, a ja sam roðena u Kraljevu..." 

[veryangry] [veryangry] [veryangry]

[glavazid] [glavazid] [glavazid]

Lazic


monsterbnt

Na zalost istina je..... ako ima kancer na mozgu mogu da je shvatim.... u suprotnom.....
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Da li ti èudovi¹te kapira¹ da ja samo o ovoj bombi mogu da gnjavim jedno 20 minuta...:o

Plazma Keks

ne moras, popi jednu pivu

Lazic

popio dve, ne poma¾e...

Plazma Keks


Lazic

jebiga, hiik... popio tri...

prpa_zr

platio bih lobotomiju da zaboravim ¹ta sam proèitao..

Plazma Keks


monsterbnt

KABOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOM!!!

Tsar bomba
Smrt SVIMA!!!!

Lazic


CBRR1

pa takva i ne treba da se izleci...auuuuu pa ja ne verejem pa daj gladnoj deci a ne kurvi i umnobolnom retardu od kiklopa manekenskog....umri mamu ti jebem sto te rodila takvu...puuuu

Major

Ovo je bio jedan sjajan momak. Licno sam ga poznavao, bez trunke agresije u sebi i uvek ali uvek nasmejan.. tuzno

http://www.kurir-info.rs/colovic-moj-brat-je-za-drzavu-manje-vazan-od-tatona-clanak-927557

mareskin

Citat: CBRR1 poslato 08 Avgust, 2013, 03:52
pa takva i ne treba da se izleci...auuuuu pa ja ne verejem pa daj gladnoj deci a ne kurvi i umnobolnom retardu od kiklopa manekenskog....umri mamu ti jebem sto te rodila takvu...puuuu

Ja mislim da mi svi njoj zavidimo ¹to je 100% luda i ¹to je njoj mnogo dobrooooo.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

Citat: Major poslato 08 Avgust, 2013, 08:32
Ovo je bio jedan sjajan momak. Licno sam ga poznavao, bez trunke agresije u sebi i uvek ali uvek nasmejan.. tuzno

http://www.kurir-info.rs/colovic-moj-brat-je-za-drzavu-manje-vazan-od-tatona-clanak-927557
ovo je mozda jedan od retkih tekstova u kuriru koji su 100% tacni i bez preterivanja
filipa znam sa rts-a, odlican covek i odlican reditelj

Plazma Keks

pa za brisa je stala cela francuska i pritiskala ove naste jadnike od politicara...

dzimika

nase ne moras da pritiskas, nasi ce sami da iskoriste pricu kad im tako odgovara a trenutno im prica o fedoru ne odgovara
i istina je u potpunosti sto se tice obezbedjenja, sound drze delije a fristajler partizanovci a nisu se samo tu podelili vec i po klubovima po beogradu
policija naravno da sve to zna samo sto ne zeli da uradi nista po tom pitanju a zakon o obezbedjenju nece biti donet jos dugo jer nekome to ne odgovara (citaj stranim firmama koje treba da pokupuju domace firme obezbedjenja)

monsterbnt

Retardirana vlast u retardiranoj drzavi....
Smrt SVIMA!!!!

Major