Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

Lazic

Èekaj bre, ja sam radio na naplatnoj rampi u Bubnju pre skoro 20 godina, aj ¹to je vi¹e puta noæu pro¹ao Milo¹eviæ bez ikakvog obezbeðenja iz Po¾arevca, nego jednom kad sam hteo od ¹ipca da u¾ickam cigaretu(jer sam imao 2 sata do pauze), lik mi je uvalio box marlbora...:o Kakav kurac 7 days i pomorand¾e, da li u ovoj dr¾avi ima ikoga normalnog...??? :o  [facepalm]

pit

Citat: Laziæ poslato 25 Jul, 2013, 16:58
Èekaj bre, ja sam radio na naplatnoj rampi u Bubnju pre skoro 20 godina, aj ¹to je vi¹e puta noæu pro¹ao Milo¹eviæ bez ikakvog obezbeðenja iz Po¾arevca, nego jednom kad sam hteo od ¹ipca da u¾ickam cigaretu(jer sam imao 2 sata do pauze), lik mi je uvalio box marlbora...:o Kakav kurac 7 days i pomorand¾e, da li u ovoj dr¾avi ima ikoga normalnog...??? :o  [facepalm]

    Pa sta oces jesmo li trazili prawnu drzawu i da se pojaca borba protiw koropcije...e pa eto ti ga sad.Inace u Nisu otkako je doso nowi serif pocele su neke stwari da se dowode u red...sto se tice policije.
   Na delu je rapsodija u plawom.

monsterbnt

jao pite kupicu ti tastaturu..... sve cesce imam sliku tebe sa ovime....

Smrt SVIMA!!!!

pit

wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwau...owa mi nowa zao mi da je bacim....plus bezicna

Plazma Keks

Citat: Laziæ poslato 25 Jul, 2013, 16:58
Èekaj bre, ja sam radio na naplatnoj rampi u Bubnju pre skoro 20 godina, aj ¹to je vi¹e puta noæu pro¹ao Milo¹eviæ bez ikakvog obezbeðenja iz Po¾arevca, nego jednom kad sam hteo od ¹ipca da u¾ickam cigaretu(jer sam imao 2 sata do pauze), lik mi je uvalio box marlbora...:o Kakav kurac 7 days i pomorand¾e, da li u ovoj dr¾avi ima ikoga normalnog...??? :o  [facepalm]
vidis, tamo na ibarskoj kada su mene i monstera zaustavili panduri zbog nevezanih pojaseva, dok sam pesacio ka onoj stanici, ovaj drugi pandur je zaustavio kamion sladoleda da bi uzeo za njega i kolegu...


dzimika

http://www.vaseljenska.com/misljenja/gradska-uprava-beograda-finansirala-kosovo-preko-bus-plusa/#.UfD8Hz52J8A.facebook

jos ako uzmemo u obzir da je kentkart otkupio vecinski deo od apex-a pre par dana dolazimo do cinjenice da sada sada placamo albancima za prevoz

lazicu nadam se da si nasao zaturenu bombu

Taraba

Èulo bi se da jeste.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


juga

Kakva bre bomba, ce da izadjete na televizoru!!! [ludak]

mareskin

Citat: juga poslato 26 Jul, 2013, 14:58
Kakva bre bomba, ce da izadjete na televizoru!!! [ludak]

Ako je dobra bomba ima bogami da izaðu èak kod mene na televizoru :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Citat: juga poslato 26 Jul, 2013, 14:58
Kakva bre bomba, ce da izadjete na televizoru!!! [ludak]

fision device medium yield, up to 50kt...[yahoo] :D Samo mi treba dobar gajgerov brojaè, ili ameri da je naðem...:o

Predobro sam je sakrio...:o [facepalm] :D

mareskin

Citat: Laziæ poslato 26 Jul, 2013, 16:13
Citat: juga poslato 26 Jul, 2013, 14:58
Kakva bre bomba, ce da izadjete na televizoru!!! [ludak]

fision device medium yield, up to 50kt...[yahoo] :D Samo mi treba dobar gajgerov brojaè, ili ameri da je naðem...:o

Predobro sam je sakrio...:o [facepalm] :D

Ugasi svetlo, tra¾i je i kad poène¹ da sija¹ zeleno BINGO :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Uncle Bob

Citat: mareskin poslato 26 Jul, 2013, 16:22
Citat: Laziæ poslato 26 Jul, 2013, 16:13
Citat: juga poslato 26 Jul, 2013, 14:58
Kakva bre bomba, ce da izadjete na televizoru!!! [ludak]

fision device medium yield, up to 50kt...[yahoo] :D Samo mi treba dobar gajgerov brojaè, ili ameri da je naðem...:o

Predobro sam je sakrio...:o [facepalm] :D

Ugasi svetlo, tra¾i je i kad poène¹ da sija¹ zeleno BINGO :D

:o [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

ЯЭВОЛУТИОН

Lazic sija zeleno nocu....tako da ne vredi.....ono sto vam lici na ksenon u njegovom faru na Klementini su njegove pubicne dlacice koje je ubacio u rabljeni kurton i nagurao u far.....otkad mi je licno ispricao tu pricu , ni ne prilazim kleu...ni pod razno.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


juga