Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

Citat: Dukags poslato 23 Jul, 2013, 21:53
.. i mozda se nije zgoreg podsetiti kako vlasnik OMV pumpi u Srbiji, albanac Pacoli, parma onih koji  su kupovali i kupuju na OMV pumpama neskriveno i dalje finansira nezavisno Kosovo -  a mi ga volimo [ludak] [ludak] :P
http://www.pressonline.rs/info/drustvo/271923/nase-novine-seik-kupuje-po-srbiji-parama-bedzeta-pacolija.html
pa vi posle sipajte na omv-u
iskreno ne pamptim kad sam zadnji put sipao gorivo jer kradu ko djavo

monsterbnt

OMV je carobna pumpa. Samo oni u rezervoar od 7.5 litara mogu da sipaju skoro 10.....
Smrt SVIMA!!!!

Major


eclipse4

nek kaze ko sta hoce i nek bude gazda ko god hoce,ja za njihovo gorivo imam samo reci pohvale i gde god da putujem uvek sipam na tu pumpu,nemogu to povezati sa navikom vec sa stvarnim stanjem potrosnje auta i neverovatnom (neverovatno podvuceno sa tri crte) niskom potrosnjom.

Hurricane

...probaj da sipa¹ na Eko pumpi za promenu...

Ja sam Omv uhvatio u kraði bar 4 puta, ¹to auto dizel, auto gas ili motor..jednom mi je falilo 5 litara gasa i od tada rekao vi¹e nikad..

Gore kod nas u Skojevskoj na Eko pumpi sad ima pored onog fazona sa Smile karticama ima i fora da ne skidam ni kacigu kad sipam...
..proðem ko gospodin iza otvorim èep, majstor mi sipa, upalim motor priðem rampi kroz ¹alter dam ke¹ i æao zdravo...

a na Omv-u se seæam da sam pored kraðe uvek èekao na svako plaæanje po bar 5 min..

more mamu im jebem... za moje pare æu da biram ko æe da me jebe i kako ja hoæu..

mareskin

Citat: hurricane poslato 24 Jul, 2013, 11:17
...probaj da sipa¹ na Eko pumpi za promenu...

Ja sam Omv uhvatio u kraði bar 4 puta, ¹to auto dizel, auto gas ili motor..jednom mi je falilo 5 litara gasa i od tada rekao vi¹e nikad..

Gore kod nas u Skojevskoj na Eko pumpi sad ima pored onog fazona sa Smile karticama ima i fora da ne skidam ni kacigu kad sipam...
..proðem ko gospodin iza otvorim èep, majstor mi sipa, upalim motor priðem rampi kroz ¹alter dam ke¹ i æao zdravo...

a na Omv-u se seæam da sam pored kraðe uvek èekao na svako plaæanje po bar 5 min..

more mamu im jebem... za moje pare æu da biram ko æe da me jebe i kako ja hoæu..

Kod mojih klijenata na pumpi sam bio svedok kad je kupac napao radnika da mu je ukrao 15 litara benzina jer mu je pro¹li put stalo za toliko vi¹e u kombi.
Problem je bio u tome ¹to je pro¹li put dolazio sa drugim belim kombijem sa manjim rezervoarom :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Ne mo¾e¹ ih zajebati - po tom pitanju su svi isti. Kao ¹irenje zbog toplote, ovo-ono. Imaju atest, uvek su u pravu. Kupim kanister od 5 litara i sipam seda©! 'Ladno! Rek'o, da proverim, mo¾da je kanister japanski, pa staje 100 litara u bocu velièine upaljaèa.  :)


Nego, ja nisam primetio neku razliku u gorivima - svugde mi isto ide, isto tro¹i. Kao da je svugde ista brlja. Kakvo je NISovo gorivo sad, kad su uveli ovaj eko-ultra-euro bezolovni?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Dukags

 >:( zimus jedno vreme sip'o u kanister od 3 lit. i zaista uvek isto litara u njega stane, ali je cena uvek razlicitia  [neampojma]  [thumb_down]

juga

Pre sam ponekad sipao na OMV-u, ali kada sam saznao da je siptar vlasnik, rekoh sebi : pa zar da ja kupujem siptarima oruzje, i odd tada sipam skoro stalno na NIS-u imaju jaku kontrolu, a i to su ipak Rusi!!!

Plazma Keks

NIS svima isporucuje gorivo

El Jefe

Na jednoj NIS pumpi u rezervoar od 12,5 litara ,su uspeli da natoce 13.,6 kada sam im rekao-Nemojte vise.Moglo je jos [rofl]
Друштво за заштиту од животиња

Plazma Keks

idem samo na velike i prometne pumpe, tamo je manja verovatnoca da ce da te zajebu. mada, ovo je srbija.

monsterbnt

Na dejtonu me nikad nisu zajebali, velik je promet pa je uvek sveza corba, i plasticni tankovi bez taloga. GPZ je trosio sve sto mu sipas, ali KLX je bas bio osetljiv... Jes da svi dobijaju corbu od NIS-a ali nije ista corba na svim pumpama. OMV sa moro na KLX da dignem ler. A generalno corba u srbiji je tako ''dobra'' da kad sam jednom prilikom sipao shell-ov benzin u KLX, kad sam ga upalio umesto 2000 ler je skocio na 4000rpm i nikad bolje motor nije isao....
Smrt SVIMA!!!!

dzimika

bezolovni i d2 se nabavlja od nis-a i luk oil-a i eventualno jos jedan uvoznik
samo oni imaju dovoljno velika skladista za tako nesto jer koliko znam drzava promenila pa ne mozes da uvezes samo cisternu ili dve vec moras neku ogromnu kolicinu i moras da imas skladiste
inace najvise se uvozi evrodizel jer samo njega ne mogu da proizvedu u dovoljnim kolicinama mada i to je prica za sebe, proizvede se ovde, odveze se preko i onda se uvozi nazad
kao i 90% robe u srbiji

Major

Kao sto je neko napisao, sipajte ljudi na velikim pumpama tu nema prevara jer su tu rigoroznije inspekcije.
;)

Plazma Keks

Citat: Major poslato 24 Jul, 2013, 14:04
Kao sto je neko napisao, sipajte ljudi na velikim pumpama tu nema prevara jer su tu rigoroznije inspekcije.
;)

ja sam neko?  [bejzbolka]

zemunboy


Major

Citat: Plazma Keks poslato 24 Jul, 2013, 14:06
Citat: Major poslato 24 Jul, 2013, 14:04
Kao sto je neko napisao, sipajte ljudi na velikim pumpama tu nema prevara jer su tu rigoroznije inspekcije.
;)

ja sam neko?  [bejzbolka]

Izvini Plazmeni nisam te prepoznao ;D

Citat: zemunboy poslato 24 Jul, 2013, 15:39
http://www.24sata.rs/vesti/beograd/vest/proverite-o-cemu-se-radi-dzinovska-vagina-seta-adom/98990.phtml

Mene samo zanima ko ce da bude obucen u veliku vaginu ;D

monsterbnt

Cek malo..... ko ono bese odavde radi na adi...... i leti i zimi.....
Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks

uuuu
pa to ce biti onda jedna ogromna vagina ;D