Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

pit

Citat: Laziæ poslato 17 Jul, 2013, 11:18
poèeo si da laje¹ na kom¹iluk...:o

zaboravio sinoæ da te okrenem, bio sam polumrtav, i jo¹ sam...[hello]


http://www.pressonline.rs/info/politika/279978/vucic-i-dacic-smenili-dikica.html

  Pa i owo je glupost sto su ga smenili...zandarmerac ubica je iz kraljewackog odreda zandarmerije....ako je po komandnoj odgowornosti mogo je bilo ko u lancu da bude smenjen...i direktor Weljowic i Dacic...jer kolko je Dikic kriw za dogadjaj tolko su kriwi i Dacic i Weljowic...a Dikic je u trenutku zlocina bio na terenu u Bujanowcu.
 

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


Hurricane

..da mi se ne plaèe od tuge od smeha bi sigurno zaplakao na ovaj deo:

"Ukoliko pak insistiraju na redosledu kojim mogu da mi popu¹e kurac, zamolio bih da prva tome pristupi Slavica Ðukiæ-Dejanoviæ, resorna ministarka, po moguænosti u celokupnoj toaleti. Intimno bih voleo da odmah za njom priðe i ®arko Obradoviæ. Osim diskutabilne sposobnosti istovremenog disanja i treptanja, pretpostavljam da bi mu to bila prilika da otkrije jo¹ jednu (moguæe i jedinu) ve¹tinu u kojoj je zbilja dobar.

©to se ostalih tièe, neka prilaze slobodnim stilom, a za sebe zadr¾avam pravo da ih usput ¹amaram, udaram ili dodatno poni¾avam, svestan da to nije ni najmanje dovoljno spram direktnog uèe¹æa u zloèinu ubistva bolesnog deteta, a koji su poèinili."

[klanjam_se]

Lazic

Sad æe da ga proglase extremnim ateistom, izdajnikom, homoseksualcem, ¹ovinistom, i tako dalje... I  naravno da ga tu¾e za klevetu...[facepalm]

Hurricane

...jeretikom, jednom reèju..

pit

Citat: Laziæ poslato 18 Jul, 2013, 17:29
Sad æe da ga proglase extremnim ateistom, izdajnikom, homoseksualcem, ¹ovinistom, i tako dalje... I  naravno da ga tu¾e za klevetu...[facepalm]

Ma moz samo da mu popuse kurac.

mkt


Major

Citat: pit poslato 18 Jul, 2013, 17:57
Citat: Laziæ poslato 18 Jul, 2013, 17:29
Sad æe da ga proglase extremnim ateistom, izdajnikom, homoseksualcem, ¹ovinistom, i tako dalje... I  naravno da ga tu¾e za klevetu...[facepalm]

Ma moz samo da mu popuse kurac.

[rofl]


farbach

neko nam je prso. Sto pre njima smrkne, nama mozda svane.
http://www.usdebtclock.org/
us total debt je neka apstraktna cetrnaestodelna cifra

Slaninar

Citat: farbach poslato 19 Jul, 2013, 13:33
neko nam je prso. Sto pre njima smrkne, nama mozda svane.
http://www.usdebtclock.org/
us total debt je neka apstraktna cetrnaestodelna cifra

Reèe jedan ekonomista: "kada velike i jake privrede dobiju kijavicu, mi dobijamo upalu pluæa". Pa ko du¾e izdr¾i.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

farbach

Zapadna fasisticka varijanta kapitalizma nema kijavicu nego RAK. Ishod ce biti fatalan, jer njima leka nema. Davno su zaboravili sta je to biti covek. Ispod njihove maske kulture i ugladjenosti je zver, a ispod nase maske zapustenog balkanca je COVEK.

Slaninar

Citat: farbach poslato 19 Jul, 2013, 14:04
Zapadna fasisticka varijanta kapitalizma nema kijavicu nego RAK. Ishod ce biti fatalan, jer njima leka nema. Davno su zaboravili sta je to biti covek. Ispod njihove maske kulture i ugladjenosti je zver, a ispod nase maske zapustenog balkanca je COVEK.

Sve se sla¾em s tobom. Trulo je to sve i ru¾no, moraæe propasti. Samo da nas ne pojedu dok ne izumru.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


pit

http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Vesti/394016/Zivi-kao-da-je-paralizovana-iako-joj-fizicki-nista-ne-fali-i-ima-jedu-zelju-Da-mi-lekari-preseku-kicmeni-stub


    Posebno je interesantan komentar:


Konfuzija
Petak, 19. 07. 2013. 15:19h
neregistrovan korisnik
Pod hitno da joj se dodeli poèasno srpsko dr¾avljanstvo, da nam upotpuni kolekciju - ona nam fali.




Panta Zemunac

Citat: farbach poslato 19 Jul, 2013, 14:04
Zapadna fasisticka varijanta kapitalizma nema kijavicu nego RAK. Ishod ce biti fatalan, jer njima leka nema. Davno su zaboravili sta je to biti covek. Ispod njihove maske kulture i ugladjenosti je zver, a ispod nase maske zapustenog balkanca je COVEK.

Juce je Detroit, nekada¹nji grad-ponos auto industrije, bankrotirao...znaci, ne stecaj, vec klasika bankrot!!
kada bi sada pre¹lo na neku dr¾avu, slabiju, tipa Luzijane, Ðorðije...ufff...pa na kraju na citav savez!
Da mi je da to do¾ivim!

Panta Zemunac

Citat: mkt poslato 20 Jul, 2013, 00:18
http://www.vestinet.rs/zanimljivosti/vlada-dubaija-nagraduje-one-koji-drze-dijetu-za-svaki-izgubljeni-kilogram-dobijate-gram-zlata

Da se razumemo...tamo je jedna politika za njihove dr¾avljane a sasvim druga za do¾ivotne strance/gastabajtere, jer oni nikada, po zakonu, ne mogu dobiti njihovo dr¾avljanstvo....znaci, to va¾i za samo mali broj njihovih ljudi a,ovi ostali, kada se razbole, mar¹ nazad u svoju zemlju pa se tamo ðabaka leci ili plati papreno kod njih!!

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!