Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


Lazic

Uspavao bih te kom¹ije i sudiju, mamu im retardiranu, zabranili sudski da pas laje...[facepalm]

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 07 Jul, 2013, 21:13
Uspavao bih te kom¹ije i sudiju, mamu im retardiranu, zabranili sudski da pas laje...[facepalm]

Koliko taj ker laje kad su se kom¹ije cimale da tu¾e?

Inaèe, moj ker ba¹ voli da laje, al' u dvori¹tu je, nije u stanu i ka¾e mi èovek: u Austriji bi mi stigla opomena, kazna i jebali bi mi kevu zbog lave¾a. Kanda stiglo to i kod nas sad.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen



mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

perlx



maxzz

"Uspavao bih te kom¹ije i sudiju, mamu im retardiranu, zabranili sudski da pas laje..."

Voleo bih da budes u kozi tih ljudi kojima komsijski pas laje, samo jedno nedelju dana, ne vise ... pa bih te pitao onda...

Da se razumemo, zivotinje volim, imao sam ne jednog psa, ali smatram da je svaki gazda odgovoran za vaspitanje svog psa i da to nije za svakoga, isto kao i volan.
Ne mozes ti svojim hirom i nemarnoscu da zagorcavas tudji zivot,

bucko

I meni je komsija vezao pod prozor kera ,laje mamu mu jebem non stop a ja vezao 5 nocnih smena i imam jos 12.Da popizdis.
Imam i ja u stanu dobermanku ali ovo neko pogano,jos ga zanemaruju a ono ne prestaje,dodje mi da izvrsim harakiri.

pit

Heheh moj komsija ove godine vezao neku dzukelu ispod tresnje posto mi ja marisem iste ponekad pa da me spreci u tome.Posto mene kucici vole pogotovu kad im bacim  pola tepsije sa mesom....polako polako podmitim ja zlotvora popodne i uvece pridjem i odvezem ga sa lanca.
    Komsija stipsa ga opet veze ....ja opet burek i otkacim ga ponovo.....konjina ga i treci put veze ....e sad mi n ije trebao burek kako me vidi  poce da mase repom ...te uzmem lepo izvucem kolac iz zemlje a lanac i kais bacim u kantu....i naravno tresnja je ponovo moja.

eclipse4

Citat: maxzz poslato 07 Jul, 2013, 23:43
"Uspavao bih te kom¹ije i sudiju, mamu im retardiranu, zabranili sudski da pas laje..."

Voleo bih da budes u kozi tih ljudi kojima komsijski pas laje, samo jedno nedelju dana, ne vise ... pa bih te pitao onda...

Da se razumemo, zivotinje volim, imao sam ne jednog psa, ali smatram da je svaki gazda odgovoran za vaspitanje svog psa i da to nije za svakoga, isto kao i volan.
Ne mozes ti svojim hirom i nemarnoscu da zagorcavas tudji zivot,

zasto ne bi onda moglo da se trazi uspavanje komsijske dece koja igraju fudbal ili bilo sta i galame ispod necijeg prozora?
bog mu je dao da laje,ko je sud da mu oduzme zivot?
zasto ga/je nisu kaznili time recimo da mu obaveza bude da kupi ogrlicu protiv lajanja?

pit

Pa zato sto se sudija umislio da je bog....jebem ga usta rljava.Ja bio skoro ko svedok u nekoj ostavstini da dam izajavu i u sred pisanja iste zazvoni mi mobilni i naravno ja krenem da ga ugasim kad mentolka sudija NAREDI....UGASITE GA SMESTA DA NE BUDETE NOVCANO KAZNJENI ZBOG NEPOSTOVANJA SUDA......drsko bezobrazno...kurvetina retardirana.

Lazic

#5994
Citat: bucko poslato 07 Jul, 2013, 23:51
I meni je komsija vezao pod prozor kera ,laje mamu mu jebem non stop a ja vezao 5 nocnih smena i imam jos 12.Da popizdis.
Imam i ja u stanu dobermanku ali ovo neko pogano,jos ga zanemaruju a ono ne prestaje,dodje mi da izvrsim harakiri.

Sla¾em se da ima kretena, zato se ker i dernja, jer je zanemaren i trebalo bi gazdu o¹uriti novèano zbog toga, a ne ubiti kera...[facepalm]


Citat: eclipse4 poslato 08 Jul, 2013, 00:26
Citat: maxzz poslato 07 Jul, 2013, 23:43
"Uspavao bih te kom¹ije i sudiju, mamu im retardiranu, zabranili sudski da pas laje..."

Voleo bih da budes u kozi tih ljudi kojima komsijski pas laje, samo jedno nedelju dana, ne vise ... pa bih te pitao onda...

Da se razumemo, zivotinje volim, imao sam ne jednog psa, ali smatram da je svaki gazda odgovoran za vaspitanje svog psa i da to nije za svakoga, isto kao i volan.
Ne mozes ti svojim hirom i nemarnoscu da zagorcavas tudji zivot,

zasto ne bi onda moglo da se trazi uspavanje komsijske dece koja igraju fudbal ili bilo sta i galame ispod necijeg prozora?
bog mu je dao da laje,ko je sud da mu oduzme zivot?
zasto ga/je nisu kaznili time recimo da mu obaveza bude da kupi ogrlicu protiv lajanja?

@maxzzz:
Pomraèenje ti je objasnio... Reci mi molim te, da ne misli¹ da treba i db kiler da stavim u od¾ak, kad se noæu vraæam da ne nerviram kom¹ije...???[srednjiprst]


Pogodilo me ¹to je ¾alba odbaèena kao "neblagovremena", neblagovremeno ih sahranili stoku, a naroèito ¹to u ¾albi pi¹e da ker laje kad kom¹ije bacaju petarde(a to im ne smeta, mamu im jebem retardiranu) i kad neko priðe vratima... Tako se i moj pas pona¹a i kom¹iluk ne da se navikao, nego ga ceo sprat  do¾ivljava kao alarm... Ja ponekad popizdim kad neko baci petardu u 3 noæu, a ovaj zalaje, ali ko je tu kreten, pas ili èovek...??? :o


eclipse4


eclipse4


con3

Citat: eclipse4 poslato 08 Jul, 2013, 14:57
;)

samo se covek nikada nece opametiti

http://www.dominomagazin.com/article/21897/it/konacni-dokaz-da-su-roboti-pametniji-od-nas
Ovaj ko je ovo pisao treba da se zapita da li je sve uredu sa njim ,kakvih sve budala ima :)

eclipse4

kada sam napisao "samo se covek nikada nece opametiti" ,upravo sam na pisca i mislio ;)