Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: bucko poslato 05 Jul, 2013, 01:06
Citat: Laziæ poslato 05 Jul, 2013, 00:11
Jebe¹ mi sve k'o onomad hrvatski novogovor...[facepalm] Retardi...
Pa hrvati  im i rade recnik.

[facepalm] [facepalm]




Citat: UFF poslato 05 Jul, 2013, 01:44
ovo bi svi trebali pazljivo i detaljno da procitaju, pogotovo oni ozenjeni (lazicu analiziraj ovo sa suprugom :) )
jes da je pisala zena, veoma intelignetna, svesna i realna zena ali moze biti veoma korisno i za muskarce, pogotovo balkance

http://www.nytimes.com/2012/09/16/fashion/modern-love-you-may-call-it-cheating-but-we-dont.html?pagewanted=all&_r=1&

blablabla, sa¾vakano do sada milion puta... Meðutim stoji izjava da veze ne ubija prevara, nego ravnodu¹nost... Mada je i to sa¾vakano milion puta...


MILJAN

Citat: monsterbnt poslato 05 Jul, 2013, 00:33
U pitanju je surovo ubistvo..... nije bas imao nameru da ga ubije.....samo da ubije boga u njemu..... Na stranu sve al ako nekog mozes da umlatis do smrti nisi za slobodu, i tu ne postoji nikakvo opravdanje.
pitanje je koliko ga je bio, odnosno veliko je pitanje, koji tip Dolusa je u pitanju...ili je bio Culpa lata...Mo¾da culpa levis..? Do istine je te¹ko doæi ali onda ne mo¾e sud iæi prezumpcijom vinosti, jer kod nas va¾i prezumpcija nevinosti( preuzeto iz Rimskog prava). Udario gde-predeo tela i  koliko puta ? Fizièko stanje ¾rtve? Telesne mane? Pona¹anje ¾rtve ( viktimologija)? Toliko toga a sudije dunsteri... kvalifikovali po 114 a mo¾e po 113... ali ko zna....
Cave ab homine unius libri

mareskin


A ako se uzme u obzir da je to radio godinama i da se ne radi o izolovanom incidentu?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

monsterbnt

Obdukcija je dokazala da je brutalno tucen preko pola sata. Tucen je i dok je povracao od batina i u tom sranju se udavio.... cak je tucen i mrtav jer ovaj kreten u zanosu nije odma ni video da ga je ubio. Sudije jesu dundjeri, ali ljudi sa sudske medicine su itekako strucni...... Ko sto rece mareskin, radio je to godinama i samo je bilo pitanje vremena kad ce nekog da ubije.... Ja ga ne bi ni u zatvor trpao, nego u psihijatrijsku ustanovu zatvorenog tipa..... Dozivotno.....
Smrt SVIMA!!!!

Alchemist

You're just jealous cause voices are talking to me

Darko

" fer play "  - nema greske ;)

mkt


mareskin

Citat: Alchemist poslato 06 Jul, 2013, 12:06
i onda ka¾u sport je zdrav  :o :o :o

http://www.kurir-info.rs/krvavo-sudija-nozem-ubio-igraca-navijaci-mu-odsekli-glavu-clanak-878589

Na snimku se lepo vidi da su mu odsekli ruke, noge i glavu. Ostao mu je trup ceo, a na snimku ga sastavljaju na stolu u bolnici.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mkt

da
negde jesam citao o tome   [doh] [doh] [doh]

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mkt

koje su ovo bolesne glave jbte ne kapiram

mareskin

Citat: mkt poslato 06 Jul, 2013, 19:44
koje su ovo bolesne glave jbte ne kapiram

Fudbal je to. Opasna droza ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


Lazic

@mareskin:
I taj sudija je bio zreo za odstrel, a tek navijaèi...:o

@Boban:
:o :D


UFF


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

pittatore

...nasaftas mi se jaja... ;D