Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

Citat: Slaninar poslato 30 Jun, 2013, 10:08
Citat: farbach poslato 30 Jun, 2013, 08:57
vojvodjaneri k'o onaj crnacki poglavica kada objasnjava pojam dobra i zla. Dobro je kada ja jebem tvoju zenu, a zlo je kada ti jebes moju.
Odcepili bi se od Srbije, ali od njih ne sme niko da se odcepljuje.
evo i link u vezi predstojecih radova
http://www.autonomija.info/gugl-otcepio-vojvodinu-od-srbije.html

E, sremaneru, izjednaèava¹ prièu o autonomiji sa fa¹izmom, nacionalizmom.

pa i nacisti su poceli pricu o autonomiji prvo pa su polako prelazili dalje, ako se secas to je bilo pre nekih 80godina

Plazma Keks


Lazic


Plazma Keks

ja racunam od drugog rata... tada su presli na stvar :P :P

Slaninar

Citat: dzimika poslato 30 Jun, 2013, 10:30
pa i nacisti su poceli pricu o autonomiji prvo pa su polako prelazili dalje, ako se secas to je bilo pre nekih 80godina

Ne seæam se, ali iz onog ¹to sam èitao - bilo je vi¹e ujedinjenje svih nemaèkih zemalja, nego neka autonomija.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Boban_m

Citat: Slaninar poslato 30 Jun, 2013, 10:08
Citat: farbach poslato 30 Jun, 2013, 08:57
vojvodjaneri k'o onaj crnacki poglavica kada objasnjava pojam dobra i zla. Dobro je kada ja jebem tvoju zenu, a zlo je kada ti jebes moju.
Odcepili bi se od Srbije, ali od njih ne sme niko da se odcepljuje.
evo i link u vezi predstojecih radova
http://www.autonomija.info/gugl-otcepio-vojvodinu-od-srbije.html

E, sremaneru, izjednaèava¹ prièu o autonomiji sa fa¹izmom, nacionalizmom.
Izgleda Slaninaru da jedino ti pravis distnikciju izmedju navedenih pojmova.

O cemu se radi? Ili ti ne znas dovoljno dobro da objasnis, ili smo mi losi djaci, ali saga traje i dalje ;D

Slaninar

Jednostavno je: autonomija = sam odluèuje¹ o svojoj regiji.
Fa¹izam = samo na¹i, svi ostali napolje/smrt. Svi Maðari u jednoj dr¾avi, svi Srbi u jednoj dr¾avi, svi Nemci u jednoj dr¾avi - ali onoj najveæoj, iz vremena procvata carstva. Jedini problem je ¹to bi trebal jedno dve-tri planete da se svi ti veliki projekti realizuju... ili da se pobiju ovi ¹to smetaju. Kod ovih drugih je autonomija samo pokriæe.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Boban_m

Jel stvarno mislis da ces vise imati uticaja na politiku Vojvodine u slucaju autonomije nego sad?

dzimika

znam da se nesecas
i nije bilo ujedinjenje nemackih zemalja, prvo je pocelo kao nezavisnost, autonomija od zemalja protiv kojih su se borili u 1.sr
a onda je nastavilo kao pronalazenje zivotnog prostora "Lebensraumu"

Slaninar

Citat: dzimika poslato 30 Jun, 2013, 11:42
znam da se nesecas
i nije bilo ujedinjenje nemackih zemalja, prvo je pocelo kao nezavisnost, autonomija od zemalja protiv kojih su se borili u 1.sr
a onda je nastavilo kao pronalazenje zivotnog prostora "Lebensraumu"

Te¹ka zamena teza.

Nisu tra¾ili autonomiju - pa imali su dr¾avu. Tra¾ili su da im se skinu ratni nameti i ogranièenja (proizvodnja oru¾ja i sl). Onda su tra¾ili teritorije - da im se prisajedine sve regije gde ima Nemaca. A posle su krenuli dalje.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

pazi u nemackoj postoji deo gde su naseljeni luznicki srbi mislim i da mi njima trebamo da trazimo teritoriju i u americi u cikagu zivi 2 mil srba onda i to da nam daju, i ima nas vala u svakoj zemlji prema tome tom logikom sve je to srbija :D jeeeeeeee :D irena za preCednikaaaaaa :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Citat: Slaninar poslato 30 Jun, 2013, 11:33
Jedini problem je ¹to bi trebalo jedno dve-tri planete da se svi ti veliki projekti realizuju... ili da se pobiju ovi ¹to smetaju.

Èeto se ne sla¾emo, ali za ovu izjavu ima¹ pivo...:D


monsterbnt

Na sta smo spali......

Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks


Hurricane

..dosta su nam i dozvolili da imamo s obzirom da smo okupirana teritorija..

ionako nas to sto imamo nece i ne sme braniti dok to nasi okupatori ne odobre..

Slaninar

Imali smo S300 protivavionski raketni sistem... koji smo rashodovali posle "demokratskih promena"... a koji nikada nismo ni imali u stvari....
Imali smo tenkove koji su u Smederevskoj ¾elezari istopljeni sa starim gvo¾ðem, pa je US Steel stavio katanac po obavljenom poslu.

A tamo pre 90ih smo imali i dr¾avu.


Sad smo skinuli gaæe i mo¾emo samo da biramo pozu.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hurricane

...ni to ne moze..
u stvari moze, pitaju :  hocete li zguza, ili zguza...a moze ako zelite i zguza..

>:(

Lazic

Uze mi reè iz prstiju...:D

eclipse4

Citat: hurricane poslato 01 Jul, 2013, 00:05
...ni to ne moze..
u stvari moze, pitaju :  hocete li zguza, ili zguza...a moze ako zelite i zguza..

>:(

uskoro cemo se non stop saginjati po sapun.....i to vise puta dnevno 24/1/7/30/365........