Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 16 Jun, 2013, 10:24
85-te godine je moja majka podizala kredit da platimo dug za struju...

Znaèi bolje danas? Za porodicu u sliènoj situaciji?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Ne naravno, gledajuæi iz moje perspektive, sranje odkad znam za sebe... Jedini malo bolji period sam imao od 2001-ve, do 2004-te. kad sam valjao prazne cd-ove... I to je bilo u talasima...

monsterbnt

VIVA LA NJIVA!!!

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/388248/Izostao-spektakl-Karleusa-plakala-i-pevala-pred-10000-fanova

CitatPoèetak najavljenog spekltakla se odlagao, jer Karleu¹a navodno nije ¾elela da izaðe na scenu pre nego ¹to se prostor ispred ispred bine popuni. Ispred prostora ograðenog za ¹ou mahom su se delile besplatne karte, kao i prethodnih dana u centru grada.

Novom pesmom “Krimi rad” otpoèeo je nastup pred oko 10.000 ljudi, od kojih je oko 2.500 radilo u organizaciji koncerta. 
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Pazi kad mi je pao kamen sa srca... [yahoo] Ima nade za ovaj ipak ne toliko glupi napaæeni narod... [cheers]

monsterbnt

Kao oce i veceras da drzi jos jedan cert za dz...
Smrt SVIMA!!!!


monsterbnt

Ne moz cak ni za DZ da napuni.... A ako me secanje dobro sluzi rece da ce dovuce vise ljudi nego stonsi.... Eto... Ipak nije tolika steta sto je Lazic zaturio hidrogensku.... Mislim.... ja tu zivim isprepadale bi mi se macke od buke....
Smrt SVIMA!!!!

eclipse4

bice da je ipak diva la njiva hahhahaha

mi¹ko_kolo

Citat: pit poslato 16 Jun, 2013, 10:44
       Jedini period kad je kod nas bio lagodan zivot i kad je postojala srednja klasa a radnici ziveli lepo je bio od 60 -70 eventualno do 75 godine.Meni je tast pricao da se tada nije isplatilo da ides na rad u Nemacku ( naravno ko je imao posao u dobroj firmi).Kaze jos da su tad odlazili samo nesposobni i oni koji NISU hteli ovde da rade....za razliku od sadasnjice kada idu uglavnom sposobni i mladi sa zavrsenim faksom.
      Inace do posla se moglo doci po prici mog tasta lako ali samo do 75-80 vec posle toga kad je polako sve krenulo nizbrdo bez debele veze si mogo da ga duvas.
   

Sad me podseti. Moji æale i keva su se venèali '66-e i tada je æale imao svoju (kupljenu, ne dobijenu) garsonjeru i gara¾u u Bulevaru kod kafane "Zlatno brdo". '71-e je kupio ovu kuæu u kojoj smo i sada. '73-'74-e dobije dve ponude, za ©vajcarsku i Ameriku, ali odbije obe jer mu je ovde bilo OK. Posao, auto, svoja kuæa, pristojan ¾ivot. '84-85-e, ja sam bio prvi srednje, je veæ za¾alio ¹to nije oti¹ao. Ne tako javno i glasno, ali se moglo èuti. Ali mu je tada veæ bilo 49-50 godina. E, da, a bio je obièan auto-mehanièar. Odlièan majstor ali ni¹ta vi¹e od toga.

eclipse4

nazalost tito je poneo sve sto je bilo dobro sa njim


eclipse4

Citat: Laziæ poslato 14 Jun, 2013, 14:02
Jebe¹ peticije, atomska bomba je zakon, pitaj Japance...:P

lazicu,evo ako ti slucajno zatreba da ti se nadje,ako atomska zataji i dusmani krenu na tebe ;)

imas galeriju sa strane i listing......da se edukujes za medalju

http://jna-kuvar.atwebpages.com/

e a vovo ti je za ako ne zataji:

http://jna-kuvar.atwebpages.com/jna-kuvar-sadrzaj.php


mrle

Imate i repertoar za narednu nedelju


Геј центар позива на перверзне журке преко пута Вазнесењске цркве

--------------------------------------------------------------------------------

  Twittern Свингери, позиви на журке на ивици педерастије, "вечери доњег веша" и слично само су неке од манифестација које рекламира геј центар преко пута Вазнесењске цркве у Београду.
Београд, 10.06.2013

Испуњен je још један услов за ЕУ – отворен је први геј центар у центру Београда и овом делу Европе, у улици Краљице Наталије бр. 70, преко пута Вазнесенске цркве, код јединог православног радија у Београду (Радио Слово љубве) и у непосредној близини две  београдске средње школе (Математичке гимназије и СТШ Никола Тесла), Руског дома, највећег београдског породилишта (Народни фронт) и Учитељског факултета, на коме се образују будући васпитачи наше деце.

Да ли се ради о борби за геј права или је ово смишљена намера да се погази и обесрами све што је православно, морално, животно и младо у Србији?

Редакција Србин.инфо (редакција сајта  преноси текст) без коментара Вам нуди најаву дешавања геј центра Egal PORT остављајући сваком право на свој суд о овој институцији:



Најава програма од 10. до 15. јуна 2013. године:
Egal PORT, Краљице Наталије бр.70.

Понедељак 10. јун – Open day for all 15h-01h

Уторак 11.јун – SPORT GEAR DAY 15h – 01h пожељан дрес код (патике,air max,тренерке,спортски фазон)

Среда 12. јун – SWEET YOUNG BOYS 15h – 01h – Дан за окупљање младе популације и за све оне који воле младо месо

Четвртак 13. јун – DADDY DAY 15h – 01h – Дан за татице и све који их воле

Петак 14. јун -UNDERWEAR NIGHT  22h

Субота 15. јун – LOUD & QUEER PARTY


Позив за "свинг журку" која је одржана у суботу, 8. јуна (УПОЗОРЕЊЕ: вест је линкована због веродостојности, саветујемо да не посећујете сајт на коме је позив оригинално објављен)
Egal PORT Vas poziva na swing zurku ПАРОВА која се први пут организује у суботу 8. јуна 2013. године.

Нудимо Вам ИДЕАЛНУ прилику да нас у 100% ДИСКРЕТНОЈ атмосфери посетите, упознате и дружите са истомишљеницима.

Уколико раније нисте посетили неки Swing клуб и уколико немате ознаку црвеног дијаманта на вешем профилу ово је права прилика да га стекнете и аутентификујете свој профил у топлој атмосфери EGAL PORT-a.

Услови су следећи:
Улаз је дозвољен искључиво паровима.
Улаз је у периоду од 20:00 – 23:00.
После 23:00 неће бити могуће да се уђе. Цена улаза је 1000 дин, урачуната су 4 (четири) било која пића. После потрошеног бона-ваучера можете докупити нови у истом износу.

Простор је величине око 400 м2, скроз нов и рађен по светским стандардим. Смештај је обезбеђен, за преноћисте у истом простору и можете га закупити.

Свака соба има своје купатило.
Двокреветна соба 35е, вишекреветна соба 15е.
За релаксацију можете користити сауну.
Баде мантиле и пешкире можете изнајмити по цени од 100 дин по пешкиру, а 200 дин баде мантил, или  можете понети своје.
Гардероба је на услузи, постоје ормарићи за пресвлачење и остављање личних ствари.

Обезбеђени су кондоми и лубриканти, хигијена по светским стандардима.

Строго је забрањено коришћење фото апарата као и мобилних телефона.

Краљице Наталије бр. 70, Београд.

Извор: Србин инфо





pit


mkt

navatali ga bem mu dete  ;D

Major


dimitrijedika

People only treat you one way...the way you allow them.

mrle


mareskin

Citat: mrle poslato 18 Jun, 2013, 11:12
Citat: Major poslato 18 Jun, 2013, 08:36
Evo jeftinih kola ;D

http://klyker.com/flooded-cars-in-germany-35-photos/



kad to dovate ¹apèani, pa uglancaju...

©ta im fali? Mala kilometra¾a, nije ga èak ni baba vozila do pijace :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu