Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

zVuk

sta da se ne zaboravi..?? da je meso zivotinje ukusnije kad ona pati..??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

zVuk

@ Boban_m

devojka iz teksta je zavrsila skolu sa odlicnim uspehom, sto je za svaku pohvalu i zbog toga joj ja skidam kapu, a mamlaz je zbog toga sto umesto da slavi svoj uspeh i bude srecna, ona to dozivljava kao neuspeh, pada u depresiju i trosi to malo energije sto joj je ostalo na borbu sa vetrenjacama koju na zalost nece dobiti iz prostog razloga sto se to radi u svim skolama u srbiji i samo ce se jos vise razocarati....

a i profesori su isto zavrsili te visoke skole i mamlazi su zato sto namestaju te stvari....a s' obzirom da su pare u igri znaci da su i lopovi na neki nacin.....sto opet izvodi zakljucak da odlican uspeh u skoli nikog ne sprecava da bude mamlaz......naprotiv, mnogo je teze ostati normalan i odoleti iskusenjima
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Alchemist

You're just jealous cause voices are talking to me

Che

Podsetnik: Ispred V gimnazije vise ne usporavati zbog pesackog.

Lazic

Citat: zVuk poslato 13 Jun, 2013, 15:08
sta da se ne zaboravi..?? da je meso zivotinje ukusnije kad ona pati..??

Ako sam dobro shvatio, kinezima poraste kurac kad im hrana pati pre smrti...

zVuk

ne znam za to,  ali sigurno znaju kavog je ukusa hrana kad je zaklana i kakva je kad je ziva skuvana......ne kazem  da bih ja mogao da uradim tako nesto ili da uopste prisustvujem takvom nacinu spremanja hrane, ni bih mogao ni svinju da zakoljem niti da gledam kako je kolju iako je jedem......ali u svakom slucaju ja im verujem da je tako ukusnije......

.....ima i mnogo brutalnijih nacina spremanja hrane gde zivotinje mnogo pate u toku pripreme.......kao naprimer mozak majmuna, a majmun ziv, samo mu otvorena lobanja da moze da se jede....

.......i takve stvari se rade od pamtiveka, nisu to oni sad izmislili........


ne vidim cemu histerija, peticije i ostala cudamuda....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Major


Burazer

kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

Boban_m

Njemu treba sigurna kuca do kraja zivota. Taman da gaji resetkasti ten.

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 13 Jun, 2013, 18:21
Citat: zVuk poslato 13 Jun, 2013, 15:08
sta da se ne zaboravi..?? da je meso zivotinje ukusnije kad ona pati..??

Ako sam dobro shvatio, kinezima poraste kurac kad im hrana pati pre smrti...

raste im kurac u dupe majke im ga nabijem,da im pokazem ja koliki je moj od sarmi,paradajza,sira i luka.....

Slaninar

Citat: zVuk poslato 13 Jun, 2013, 18:47
ne znam za to,  ali sigurno znaju kavog je ukusa hrana kad je zaklana i kakva je kad je ziva skuvana......ne kazem  da bih ja mogao da uradim tako nesto ili da uopste prisustvujem takvom nacinu spremanja hrane, ni bih mogao ni svinju da zakoljem niti da gledam kako je kolju iako je jedem......ali u svakom slucaju ja im verujem da je tako ukusnije......

.....ima i mnogo brutalnijih nacina spremanja hrane gde zivotinje mnogo pate u toku pripreme.......kao naprimer mozak majmuna, a majmun ziv, samo mu otvorena lobanja da moze da se jede....

.......i takve stvari se rade od pamtiveka, nisu to oni sad izmislili........


ne vidim cemu histerija, peticije i ostala cudamuda....

Mislim da to nije dovoljno dobar razlog da rade tako ne¹to.

Sa druge strane, po¹to je izvor Kurir, pitanje koliko je to èesto, ustaljeno i kolikoe je proverena vest. Mo¾da samo jedna od onih patki da se uzmu pare za donacije i NGOe. Surovo, potresno, ali pitanje ¹ta je istina.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

eclipse4

ma to stavi po strani,cinjenica je da jedu pse i to bas na takav nacin....

zVuk

ko smo mi da se mesamo u njihovu kulturu uzivanja u hrani, ma koliko se nama to ne svidja??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Burazer

nisam upucen u njihovu ishranu, niti me interesuje, al za onaj klip im jebem majku bolesnu po sred picke
kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

mkt


Lazic

#5655
Citat: zVuk poslato 13 Jun, 2013, 20:53
ko smo mi da se mesamo u njihovu kulturu uzivanja u hrani, ma koliko se nama to ne svidja??

Objasni to onima ¹to su ih izjeli kanibali, kako ne mo¾e¹ da se me¹a¹ u neèiju kulturu u¾ivanja u hrani ili kitovima koji su na ivici istrebljenja, jer se japancima di¾e na njih...:o



Citat: mkt poslato 13 Jun, 2013, 21:33
al zato ova bakuta dere vopi
http://www.mondo.rs/s293807/Info/Svet/Baka_u_devedesetoj_pije_16_piva_dnevno.html

Nije usamljeni sluèaj, èitao sam za neku nemicu koja je tipa 60 godina samo pila pivo i jela jabuke, a ¾ivela 115 godina...:o Ja tuèem 4-n8, pa nek ide ¾ivot...:D

monsterbnt

Evo ga jadni gospodin Lukovic se opet zali kako se eto vodi medijski rat protiv njega i oce da ga ugase jer je jadan samo uzeo slike koje su bile na internetu..... Mozes misliti bezobrazni fotografi traze da im se plati za njihov rad.....

http://www.e-novine.com/srbija/srbija-tema/85805-Fotografije-1000-evra.html

Kako li ce da se tek iznenadi kad mu stigne kolektivna tuzba od oko 100 srpskih fotogafa....
Smrt SVIMA!!!!

Slaninar

Ovo je sigurno istina:

"Kako to obièno biva u sluèaju e-novina, srpsko pravosuðe je pokazalo efikasnost koja nedostaje kod kriviènih prijava Dr¾avne revizorske institucije, kriviènih prijava protiv dr¾avotvornih huligana koji diluju, prebijaju i ubijaju, procesuiranja u poplavljenim sudovima, procesuiranja preko fotokopiranih “dokaznih” materijala."


A za ovo znate ti, Bog i Lukoviæ je li taèno:

"U oèajnièkom poku¹aju da spreèim ga¹enje e-novina (4 x 99.000, plus Kusturica = kraj jeretièkog medija) pozvao sam se i na, oèito precenjenu, “pa¾nju dobrog privrednika”, suvi¹ne “dobre poslovne obièaje” i glupo “re¹avanje sporova na miran naèin”. Probao sam, naime, da objasnim da u 50 odsto sluèajeva, desnim klikom na fotografiju ne mo¾ete saznati ime autora remek-dela, da u 100 odsto prilika reagujemo na upozorenja autora koja su po pravilu dvojaka (“Potpi¹ite me”, “Uklonite moju fotografiju”), kao i da tu¾bama, ni u jednom spontanom sluèaju, nije prethodilo nikakvo upozorenje, zahtev za uplatu honorara preko tekuæeg raèuna ili bilo kakvo vansudsko re¹avanje spora."
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

farbach


четвртак, 13. јун 2013.
БРАТИСЛАВА - Председник Аустрије Хајнц Фишер изразио је данас у разговору са председником Србије Томиславом Николићем интересовање за повратак имовине аустријским грађанима у Србији, а у складу са Законом о реституцији.
Фишер је рекао да је потребно да стручњаци из обе администрације размотре Уговор између Аустрије и Федеративне народне Републике Југославије, којим се Аустрија одрекла те имовине још 1955. године.

Lazic

#5659
Citat: farbach poslato 13 Jun, 2013, 22:43

четвртак, 13. јун 2013.
БРАТИСЛАВА - Председник Аустрије Хајнц Фишер изразио је данас у разговору са председником Србије Томиславом Николићем интересовање за повратак имовине аустријским грађанима у Србији, а у складу са Законом о реституцији.
Фишер је рекао да је потребно да стручњаци из обе администрације размотре Уговор између Аустрије и Федеративне народне Републике Југославије, којим се Аустрија одрекла те имовине још 1955. године.

Od mojih niko nikad nije osuðen za saradnju sa okupatorom, nisu bili stranci, deda hranio i oblaèio partizane 4 godine o svom tro¹ku, pa su nam opet sve oduzeli... Ako poènu da vraæaju imovinu austrougarima, ima da se odreknem i dedovine i zemlje i odoh da naðem onu atomsku bombu ¹to ne mogu da se setim gde sam je sakrio...[facepalm]



Citat: Alchemist poslato 13 Jun, 2013, 16:55
[facepalm] [facepalm] [facepalm] [facepalm] [facepalm] [facepalm] [facepalm]

http://www.alo.rs/vesti/aktuelno/gimnazijalci-pomerili-maturu-zbog-jk/21791

Laziæuuuuuuu gde je ta hidrogenska bombaaaaaaaaaaa  

Evo, idem da je tra¾im... [facepalm] ©ta li se tek slu¹a po struènim ¹kolama, kad gimnazijalci imaju takav ukus, ne bi me zaèudilo ni vole da jedu crkotinu, ako slu¹aju ono... [facepalm] [facepalm]