Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

MILJAN

Citat: balcan girl poslato 06 Jun, 2013, 16:48ko je pominjao poturice? to je potpuno u pravu jer niko ne mrzi srbe i srbstvo vise nego poturceni srbin jer je svestan da moze da nabroji samo 6 kolena unazad sa alijom, mehmedom i ostalima a onda idu vekovi milojice, dragutina, i ostalih i svestan je toga da mu je deda prodao veru za veceru. pazi ni to tada nije bila laka odluka, uzimao si islam ili da sacuvas bogatsvo, ili glavu, ili zenu i decu ali opet prodao si se i zato mrzis to jer si svestan da si ti izabrao laksi put a ostali nisu i zato moras da ih mrzis jer te svaki dan kad ih pogledas podsecaju da si kukavica. ali najveca greska na ovim prostorima je ta sto si izabrao veru kao nacionalnost, muslimani nisu nacionalnost oni su veroispovest a copavi zagorac im je dao nacionalnost i tu se zajebao to su sve u stvari srbi muslimanske veroispovesti doduse to bi isto moglo da se kaze i za vecinu hrvata jer su oni prosli unijacenje :D :D alaaa sereeeem majku muuuu :-* a da i srbija je jedina vazalna drzava u to vreme koja je davala danak u krvi mada kako su oni pet vekova vodili nasu musku decu u tursku ispada da smo mi ovde turci a oni tamo srbi jbg :D
Ja sam pomenuo..Turci su nam ucinili veliku uslugu...U svakom narodu ima sljama..Sljam se malo teze destilise u socijalnoj sferi.. Turci su nam pomogli mnogo..Ko se poturcio, pokazao je da je sljam..Taj filter je bio najbolji,,,Ta beda egzistira danas i bezuspesno pokusava da pronadje svoj nacionalni identitet.Srpska imena i jezik, a tursko-srpska prezimena.. Turske navijace nazivaju bracom, a ja ih pitam zasto onda ne znaju jezik te svoje izmisljene brace...Mrze Srbe i velicaju slucaj zute kuce na Kosovu,,, Jadno i bedno..Izgubljeni u vremenu i prostoru..
Paradox:
SRBIJU bih prodao Japancima za 1 dinar na 100'godina..E tu bi bio benefit a ne pod zatucanim turcima...
Cave ab homine unius libri

balcan girl

jes majku mu oni imaju samo jedan praznik a i tada rade :D joooj miljaneee nemoj leba ti al japancima je maliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :P doduse prave robote al da ne bude ono imas baterije za beganje al za jebanje nemas :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: MILJAN poslato 06 Jun, 2013, 21:30
Ja sam pomenuo..Turci su nam ucinili veliku uslugu...U svakom narodu ima sljama..Sljam se malo teze destilise u socijalnoj sferi.. Turci su nam pomogli mnogo..Ko se poturcio, pokazao je da je sljam..Taj filter je bio najbolji,,,Ta beda egzistira danas i bezuspesno pokusava da pronadje svoj nacionalni identitet.Srpska imena i jezik, a tursko-srpska prezimena.. Turske navijace nazivaju bracom, a ja ih pitam zasto onda ne znaju jezik te svoje izmisljene brace...Mrze Srbe i velicaju slucaj zute kuce na Kosovu,,, Jadno i bedno..Izgubljeni u vremenu i prostoru..
Paradox:
SRBIJU bih prodao Japancima za 1 dinar na 100'godina..E tu bi bio benefit a ne pod zatucanim turcima...

Turci su pobili i one koji su dizali glavu. Tako da filter nije ba¹ bio na bolje. Kao i veæina ratova.

Èujem neki pit opet laje napolju.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


pit

Citat: Slaninar poslato 06 Jun, 2013, 21:49
Citat: MILJAN poslato 06 Jun, 2013, 21:30
Ja sam pomenuo..Turci su nam ucinili veliku uslugu...U svakom narodu ima sljama..Sljam se malo teze destilise u socijalnoj sferi.. Turci su nam pomogli mnogo..Ko se poturcio, pokazao je da je sljam..Taj filter je bio najbolji,,,Ta beda egzistira danas i bezuspesno pokusava da pronadje svoj nacionalni identitet.Srpska imena i jezik, a tursko-srpska prezimena.. Turske navijace nazivaju bracom, a ja ih pitam zasto onda ne znaju jezik te svoje izmisljene brace...Mrze Srbe i velicaju slucaj zute kuce na Kosovu,,, Jadno i bedno..Izgubljeni u vremenu i prostoru..
Paradox:
SRBIJU bih prodao Japancima za 1 dinar na 100'godina..E tu bi bio benefit a ne pod zatucanim turcima...


                           

Turci su pobili i one koji su dizali glavu. Tako da filter nije ba¹ bio na bolje. Kao i veæina ratova.

Èujem neki pit opet laje napolju.

     Ti imas ozbiljan problem u glavi.Ne znam kakav i ne zanima me samo ne mogu da citam ove baljezgarije kako su bili dobri turci i austrougari i njeihova okupacija.Zalosno je da urednici dozvoljavaju tebi da i dalje boravis na forumu a ocigledan si  primer poltrona i izdajnika kome je sve lepse osim svoga.
     Voleo bih da vidim da ove tvoje stavove ponovis u nekoj kafani u Srbiji ....ne verujem da bi izasao ziv ili u najmanju ruku tako sjeban da ti ne bi palo na pamet da vise ikad pomenes ni turke ni austrougare.

MILJAN

Citat: Slaninar poslato 06 Jun, 2013, 21:49
Citat: MILJAN poslato 06 Jun, 2013, 21:30
Ja sam pomenuo..Turci su nam ucinili veliku uslugu...U svakom narodu ima sljama..Sljam se malo teze destilise u socijalnoj sferi.. Turci su nam pomogli mnogo..Ko se poturcio, pokazao je da je sljam..Taj filter je bio najbolji,,,Ta beda egzistira danas i bezuspesno pokusava da pronadje svoj nacionalni identitet.Srpska imena i jezik, a tursko-srpska prezimena.. Turske navijace nazivaju bracom, a ja ih pitam zasto onda ne znaju jezik te svoje izmisljene brace...Mrze Srbe i velicaju slucaj zute kuce na Kosovu,,, Jadno i bedno..Izgubljeni u vremenu i prostoru..
Paradox:
SRBIJU bih prodao Japancima za 1 dinar na 100'godina..E tu bi bio benefit a ne pod zatucanim turcima...

Turci su pobili i one koji su dizali glavu. Tako da filter nije ba¹ bio na bolje. Kao i veæina ratova.

Èujem neki pit opet laje napolju.
Ne razumem kontest replike.. Ubijali su one koji su se bunili? Pa jesu..Mnogo Srba su pobili.. Ali nisu poturice..Osim neke koji su im radili iza leða...
Za poturice nije va¾ila ni ista taksa-haraè a ni isti ar¹ini-...-.
Tako da ne razumem odgovor sa citatom mog posta..
Nego kada æe te vi u Vojvodini vratiti imovinu Nemcima?  :P
Cave ab homine unius libri

Slaninar

Citat: MILJAN poslato 06 Jun, 2013, 22:05
Ne razumem kontest replike.. Ubijali su one koji su se bunili? Pa jesu..Mnogo Srba su pobili.. Ali nisu poturice..Osim neke koji su im radili iza leða...
Za poturice nije va¾ila ni ista taksa-haraè a ni isti ar¹ini-...-.
Tako da ne razumem odgovor sa citatom mog posta..
Nego kada æe te vi u Vojvodini vratiti imovinu Nemcima?  :P

Replika je u kontekstu da su hrabre & odva¾ne ubili - da je filter bio da ostanu oni manje hrabri. Pored toga ¹to su najstra¹ljiviji menjali veru. Tako da je filter bio na dve strane.

Kuæe vraæamo Nemcima èim ih uprazne Bosanci - znaèi NIKAD!    :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mi¹ko_kolo

[quote author=Slaninar link=topic=6733.msg428094#msg428094 date=1370539493
Klasièna zamena teza. Ja sam rekao da nije bilo tako lo¹e pod Turcima, kao ¹to nas uèe. Da je obiènom èoveku u velikoj meri laknulo - naspram nameta srpskih feudalaca pre Turaka. Nije sve bilo crno. Naravno da to ne znaèi da sam za okupaciju, da to podr¾avam. Mislim, isto kao danas: ja jesam za autonomiju, ali ne mogu reæi da je Srbija ba¹ skroz lo¹a, ima tu i nekih lepih stvari, ali ipak sam protiv te okupacije.  :)
[/quote]

Jedno pitanje. Kako si ti tako siguran da je ovom narodu bilo bolje kad su nam vladali Turci, nego njegovi vlastelini? I jo¹ jedno. Kako to jedan narod okupira sebe?! To mi nikada neæe biti jasno. Molim te, odgovori mi i prosvetli me da ne ¾ivim vi¹e u tami neznanja. I da ne zaboravim. Malo li je i tih "samo" 200 godina pod Osmanlijama koje su bile lo¹e?!

pit



Ocigledno je da je ovaj Slanianra austrougarski spijun i da je ovde po zadatku da prvocira i podjebava i autonomasi.Zato ne nasedajte na njegove prvokacije dok se ne vidimo negde uzivo.

Slaninar

Citat: mi¹ko_kolo poslato 06 Jun, 2013, 23:13
Jedno pitanje. Kako si ti tako siguran da je ovom narodu bilo bolje kad su nam vladali Turci, nego njegovi vlastelini?

Nisam siguran, mada gledajuæi ove danas...

Citat: mi¹ko_kolo poslato 06 Jun, 2013, 23:13
I jo¹ jedno. Kako to jedan narod okupira sebe?! To mi nikada neæe biti jasno. Molim te, odgovori mi i prosvetli me da ne ¾ivim vi¹e u tami neznanja.

Svi Sloveni su jedan narod. A svi ljudi iz Afrike. Pa se bez problema okupiraju i kolju. Tako i Srbija mo¾e da okupira Vojvodinu. Opljaèka¹e je i unazadi¹e, zajedno sa samima sobom.

Citat: mi¹ko_kolo poslato 06 Jun, 2013, 23:13
I da ne zaboravim. Malo li je i tih "samo" 200 godina pod Osmanlijama koje su bile lo¹e?!

Lo¹e, prelo¹e, to ne sporim.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: mi¹ko_kolo poslato 06 Jun, 2013, 23:13
Jedno pitanje. Kako si ti tako siguran da je ovom narodu bilo bolje kad su nam vladali Turci, nego njegovi vlastelini? I jo¹ jedno. Kako to jedan narod okupira sebe?! To mi nikada neæe biti jasno. Molim te, odgovori mi i prosvetli me da ne ¾ivim vi¹e u tami neznanja. I da ne zaboravim. Malo li je i tih "samo" 200 godina pod Osmanlijama koje su bile lo¹e?!

Ne branim nikoga, ali ja od roðenja ¾ivim pod okupacijom... Prvo komunisti '45-te do 2000-te, pa njihova deca u raznim oblicima do dana dan¹njeg... [facepalm]

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

mi¹ko_kolo

Citat: Slaninar poslato 06 Jun, 2013, 23:20
Svi Sloveni su jedan narod. A svi ljudi iz Afrike. Pa se bez problema okupiraju i kolju. Tako i Srbija mo¾e da okupira Vojvodinu. Opljaèka¹e je i unazadi¹e, zajedno sa samima sobom.

Ne idemo ba¹ toliko u istoriju. ;) Zna¹ ti, vrlo dobro, o èemu prièam. Moju zemlju mo¾e da okupira Nemac, Italijan, Amerikanac... ali Srbin te¹ko da mo¾e. Jedino, ako misli¹ da Srpsko vojvodstvo ne pripada Srbima. Onda je veæ moguæa okupacija.

pit

 A i ovaj Kovacev nije dosao iz Srbije,,nego autenticni vojvodjanin samopljackas.

mi¹ko_kolo

Citat: Laziæ poslato 06 Jun, 2013, 23:27

Ne branim nikoga, ali ja od roðenja ¾ivim pod okupacijom... Prvo komunisti '45-te do 2000-te, pa njihova deca u raznim oblicima do dana dan¹njeg... [facepalm]

Kom¹o, to se zove diktatura a ne okupacija. Okupacija je ne¹to drugo. Ni meni se ta diktatura ni malo ne dopada ali nikako da se naðe kritièna masa...

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

Burazer

Izvrcu nam istoriju od pre 10-20 godina,a mi raspravljamo kako je bilo pod turcima..
kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

bucko



MILJAN

Citat: mi¹ko_kolo poslato 06 Jun, 2013, 23:32
Citat: Laziæ poslato 06 Jun, 2013, 23:27

Ne branim nikoga, ali ja od roðenja ¾ivim pod okupacijom... Prvo komunisti '45-te do 2000-te, pa njihova deca u raznim oblicima do dana dan¹njeg... [facepalm]

Kom¹o, to se zove diktatura a ne okupacija. Okupacija je ne¹to drugo. Ni meni se ta diktatura ni malo ne dopada ali nikako da se naðe kritièna masa...
Upravo tako.. Kako Srbi mogu da okupiraju Srbe i svoju teritoriju? Srbija okupirala oblast Srbije, koja se zove Vojvodina? Evo i ja sam onda okupirao Srbiju jer smo mi ©umadinci Srbi, ali mi smo posebni Srbi..I Ovo ovde nije Srbija nego ©umadija..I oæemo autonomiju... :D
Svako ko je Srbin a kvalifikuje Svoju dr¾avu-Srbiju, kao okupatorsku na njenoj  teritoriji- nije normalan. I to ne samo da je umobolno nego i protivzakonito...Skenjana je ova Srbija jer su na vlasti USA agenti, koji su puki izvr¹ioci naloga..Da je druga prièa, odavno bi mngi glasnogovornici na severu Srbije, sadili krompir u Padinskoj skeli..  Ali bi prethodno morali da propevaju ko im i koliko plaæa da vr¹e postepenu secesiju sopstvene teritorije.-.


Cave ab homine unius libri