Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: farbach poslato 06 Jun, 2013, 16:29
Jos nesto da pojasnim. Ja sam Hrvat po nacionalnosti, zena mi je Madjarica, decu sam prijavio kao Eskime. Zabole me kurac za nacinalnosti, ISTINA je jedini vodic u mom zivotu, a  evropljani i vojvodjaneri me teraju na povracanje, jer znam sta su radili ovde u dva svetska rata i znam sta ce raditi ponovo. Ko volli da ljubi lance neka ljubi, ja ne.

Taèno sam znao da onako lepa deca moraju da budu muækalice vi¹e naroda...:P :-*


Lazic

U istom èlanku i te¹ke i lake telesne povrede...[facepalm]

Taraba

Citat: Lazić poslato 06 Jun, 2013, 17:38
Citat: farbach poslato 06 Jun, 2013, 16:29
Jos nesto da pojasnim. Ja sam Hrvat po nacionalnosti, zena mi je Madjarica, decu sam prijavio kao Eskime. Zabole me kurac za nacinalnosti, ISTINA je jedini vodic u mom zivotu, a  evropljani i vojvodjaneri me teraju na povracanje, jer znam sta su radili ovde u dva svetska rata i znam sta ce raditi ponovo. Ko volli da ljubi lance neka ljubi, ja ne.

Tačno sam znao da onako lepa deca moraju da budu mućkalice više naroda...:P :-*
Slihtaro... :P
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

crvena

Citat: HRC Boza poslato 06 Jun, 2013, 17:41
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/386568/Nezadovoljan-ruckom-Suprugu-tukao-tiganjom-pa-oklagijom-dok-se-nije-slomila

Jao pa divno.
Takve likove bih ja odmah pobila.
Realno, takvi i ne zasluzuju da zive.

Kenja mi se od ovakvih "macho muskaraca"

(da i od tebe koji ovo citas i becis se.)

pit

 Ih pa nemoj da si tako stroga...mozda joj je stvarno zagorelo rucak.

crvena

A mozda je samo on poremeceni kreten :)

Kada smo kod pogadjanja.
P.S. Strogo, stroze, najstrozije.

Sta cu, tako me je zivot naucio ;)

Boban_m

Citat: crvena poslato 06 Jun, 2013, 19:44

Kenja mi se od ovakvih "macho muskaraca"

Uh. Ja sam mislio da dame "idu u toalet". Eventualno "kake" ;D

pit


Hheheh tebi bas udarila krv u glavu...pusti ih bre nek se biju ko ih sisa...danas on nju izbambusao tiganjem...sutra ce ona njega sekirom na spavanju.....bitno je da se nesto desava...da ima novine sta da pisu.

crvena

Cek, pa zar ja nisam musko sa krizom identiteta, pa se predstavljam kao zensko na forumu? :) :*
Mojne me ovde zbunjujes.

Dragan_kineziolog

Joj jesi ti neka zajebana
Citat: crvena poslato 06 Jun, 2013, 19:47


P.S. Strogo, stroze, najstrozije.

Sta cu, tako me je zivot naucio ;)

Joj jesi ti neka zajebana
Tezak je zivot nas nindzi

balcan girl

ja kad mi neko drugi spremi da jedem ja sve pojedem i hvalim rucak :D uvek je bolje kad neko drugi spremi a ne ja  ;D a bolje da je ona njega tim tiganjem sa vrelim uljem olupala o muda i tu oklagiju isto  :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: farbach poslato 06 Jun, 2013, 16:51
Ajde onda sivo, trebaju mi imena
Velikani koji su se zalagali za okupaciju. Umetnost, kultura, politika, nebitno
Ili si sve sam smislio, a pre tebe to nikom nije palo na pamet.
Ili te je sramota od tih velikana, posto su cesto pored svog imena imali i dodatak - ratni zlocinac.

Klasièna zamena teza. Ja sam rekao da nije bilo tako lo¹e pod Turcima, kao ¹to nas uèe. Da je obiènom èoveku u velikoj meri laknulo - naspram nameta srpskih feudalaca pre Turaka. Nije sve bilo crno. Naravno da to ne znaèi da sam za okupaciju, da to podr¾avam. Mislim, isto kao danas: ja jesam za autonomiju, ali ne mogu reæi da je Srbija ba¹ skroz lo¹a, ima tu i nekih lepih stvari, ali ipak sam protiv te okupacije.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: crvena poslato 06 Jun, 2013, 19:50
Cek, pa zar ja nisam musko sa krizom identiteta, pa se predstavljam kao zensko na forumu? :) :*
Mojne me ovde zbunjujes.


:o A taman sam pomislio dumem da razlikujem ¾ensko od mu¹kog sa krizom identiteta...[facepalm]

farbach

#5454
Citat: Slaninar poslato 06 Jun, 2013, 20:24
Citat: farbach poslato 06 Jun, 2013, 16:51
Ajde onda sivo, trebaju mi imena
Velikani koji su se zalagali za okupaciju. Umetnost, kultura, politika, nebitno
Ili si sve sam smislio, a pre tebe to nikom nije palo na pamet.
Ili te je sramota od tih velikana, posto su cesto pored svog imena imali i dodatak - ratni zlocinac.



Klasièna zamena teza. Ja sam rekao da nije bilo tako lo¹e pod Turcima, kao ¹to nas uèe. Da je obiènom èoveku u velikoj meri laknulo - naspram nameta srpskih feudalaca pre Turaka. Nije sve bilo crno. Naravno da to ne znaèi da sam za okupaciju, da to podr¾avam. Mislim, isto kao danas: ja jesam za autonomiju, ali ne mogu reæi da je Srbija ba¹ skroz lo¹a, ima tu i nekih lepih stvari, ali ipak sam protiv te okupacije.  :)

Sta ima dobro u tome sto su pobili sve one junake na Kosovu, sto su nabijali na kolac, i silovali. U krvi doslli, u krvi otisli. Kome je tu bilo dobro. Kome je ikada bilo dobro pod okupacijom sem poturicama. Tako su Nemci docekani cvecem u Ukrajini a sutra su pobili 25000 ljudi. Vidim sada je i Libija dobila dozu kulture i progresa. Svanulo im ,nemaju vise diktatora, ni naftu, ni pare. Samo sto tamo niko nece srati za 500 godina, kako je bilo dobro kada ih je zapadna civilizacija vratila u srednji vek. Samomrznja raste samo u srbiji, a zaliva se stranim parama.
Daj bar neko ime.
Evo ja cu ti pomoci, ima ih , ali su anonimusi. Iza njih nista nije ostalo, kao sto nece ni iza ovih danasnjih. ljudi bez morala, talenta i sposobnosti, samo sa bolesniom ambicijom su osudjeni na zaborav. Nikada nece biti trg Nenada Canka kao sto ima trg cika Jove Zmaja.
Hoce li Nikolaidis, Ugricic, Vidojkovic ili Sabahudin Gruhonjic ikada uci u citanke. Nece. Zasto? Zato sto nemaju kvaliteta nego samo mrznju prema ljudima koji ih okruzuju.  To je ta jedina superiornost koju poseduju. Jalova i potpuno subjektivna.

Slaninar

Citat: farbach poslato 06 Jun, 2013, 20:58
Sta ima dobro u tome sto su pobili sve one junake na Kosovu, sto su nabijali na kolac, i silovali. U krvi doslli, u krvi otisli. Kome je tu bilo dobro. Kome je ikada bilo dobro pod okupacijom sem poturicama. Tako su Nemci docekani cvecem u Ukrajini a sutra su pobili 25000 ljudi. Vidim sada je i Libija dobila dozu kulture i progresa. Svanulo im ,nemaju vise diktatora, ni naftu, ni pare. Samo sto tamo niko nece srati za 500 godina, kako je bilo dobro kada ih je zapadna civilizacija vratila u srednji vek. Samomrznja raste samo u srbiji, a zaliva se stranim parama.
Daj bar neko ime.
Evo ja cu ti pomoci, ima ih , ali su anonimusi. Iza njih nista nije ostalo, kao sto nece ni iza ovih danasnjih. ljudi bez morala, talenta i sposobnosti, samo sa bolesniom ambicijom su osudjeni na zaborav. Nikada nece biti trg Nenada Canka kao sto ima trg cika Jove Zmaja.

Ohladi¹ glavu, proèita¹, onda vidi¹ da svaka prièa ima dve strane. Turska okupacija je vi¹e unapredila, nego ¹to je unazadila, imala je dobri strana. Poslednjih 200 godina su bili najgori - kad se carstvo poèelo raspadati.

Austrougarska okupacija je isto dobro ¹to je zbaèena, ali je ostavila za sobom stvari kao ¹to su: infrastruktura, radne navike, red, zakoni, kultura.

Nacisti su bili zlo, ali su barem ubijali jevreje i cigane i "komunjare".    [rofl]

Èanak je picopevac, isto kao ¹to je bio i pokojni Ðinðiæ, samo ovog neæe niko da upuca, pa da ga kuju u zvezde i kunu se u njega.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

pit



     Neko ovde bas jednu govna.....zamolio bih urednike da uklone ove kretene koji velicaju tursku i austrougarsku okupaciju.
     @ Farbach uzalud ulazis u dijalog sa izdajnicima...nikakvim argumentima ne mozes da dokazes nekome nesto sto mu je u krvi i genima zapisano.
       Neko voli slobodu a neko da pusi austrougarski,turski ili bilo ciji ...nema veze samo da se ulizuje i uvlaci u dupe sve se nadajuci da ce da se ogrebe nesto za svoju guzicu i svoje bedno potomstvo.
     


crvena

Kokice, kokice...
100 kinti mala kesa, vel'ka 200.
Idemo, jos malo pa nestalo! :)



pit

 Daj dve kese od 100 kinte.