Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: mi¹ko_kolo poslato 27 Maj, 2013, 04:25
Samo ¹to su Ljuba i njemu slièni, ubijali na¹u politièku emigraciju a ne ¹pijune ili one koji su ne¹to lo¹e pisali o SFRJ.

U pravu si, lo¹ primer sam naveo, ali ova dana¹nja dr¾ava nije èak ni to u stanju da uradi...[facepalm]

Lazic


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


pit

Citat: El Jefe poslato 27 Maj, 2013, 14:04
http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/316140/Radnik-namerno-izgrebao-31-fijata-500-L-u-fabrici

Ma stoka bre obicna...navikli da rade fuseraj i sad kad ih stiso italijan ne svidja im se rezim.Treba ga navataju pa otkaza i da plati farbanje za sva ostecena vozila.
Mog Puntica so ofarbali samo do pola u motornom delu...od pola na dole ili im nestala farba ili ih mrzelo da se saginju...jebem im sve fuserantsko.


Bori¹a

Citat: pit poslato 27 Maj, 2013, 15:27
Ma stoka bre obicna...navikli da rade fuseraj i sad kad ih stiso italijan ne svidja im se rezim.Treba ga navataju pa otkaza i da plati farbanje za sva ostecena vozila.
Mog Puntica so ofarbali samo do pola u motornom delu...od pola na dole ili im nestala farba ili ih mrzelo da se saginju...jebem im sve fuserantsko.

bmw star 10 godina je full ofarban ;D ;D ;D [rofl] [rofl]

pit

Citat: Bori¹a poslato 27 Maj, 2013, 17:11
Citat: pit poslato 27 Maj, 2013, 15:27
Ma stoka bre obicna...navikli da rade fuseraj i sad kad ih stiso italijan ne svidja im se rezim.Treba ga navataju pa otkaza i da plati farbanje za sva ostecena vozila.
Mog Puntica so ofarbali samo do pola u motornom delu...od pola na dole ili im nestala farba ili ih mrzelo da se saginju...jebem im sve fuserantsko.

bmw star 10 godina je full ofarban ;D ;D ;D [rofl] [rofl]

   Pa njega nisu farbali ovi nasi pederi u zastavi..nabijem ih na kurac bas.


Lazic


Boban_m

Vala bas. Ko zna koji je medijski magnat kupio prava na tu stvar i sad nas guse sa kojekakvih medija da je to kao in i kul. Sranje najobicnije, prvi put kad sam cuo prekinuo sam na pola.

mkt

n i meni nije jasno sto je to toliko hit kad je realno pesma  bzvz, a i spot tkdj  :o  a ovaj meli debeli podseca na gljivicu dacica i opasno ide na organ  [policaja]

mrle


UFF


Joker

Lazicu, vidim te jutros prolazis kroz Macvansku... Jel si ti to krenuo u rat koliko opreme na sebi imas ili 'nako zujis po gradu? :)
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic

Jok bre, imao sam samo jaknu i ranac, ali i paket papira za kancelariju, pa sam tako izgledao...:D


http://www.kurir-info.rs/odvratno-rostilj-ima-vise-bakterija-od-wc-solje-clanak-810991


Ali ovo va¾i samo ako peèe¹ meso na uga¹enom ro¹tilju...:o [facepalm]

mrle



Lazic

@Mrle:

Sledeæi korak, brakovi i usvajanje dece...:o




@Boban:
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


Hohštapler

Citat: mrle poslato 28 Maj, 2013, 13:35
sve smo sredili u dr¾avi, samo jo¹ ovo
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/384839/Srbija-planira-da-legalizuje-gej-partnerstva

...a jel neko skontao, èim se pojave kriza i i zamrzavanje penzija ili nemaju da isplate penzije, èekaju kredit od MMFa, odma se pomenu Gej brakovi.. da malo skrenu oèi javnosti.

Koga bre boli .!. dal æe oni da se ¾ene ili jebu u dupe i sl, ¹ta to meni menja u ¾ivotu?! Dokle æemo vi¹e da se bavimo tuðim ¾ivotom i problemima, daj da re¹avamo na¹e!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.