Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Nikad èuo za dotiènog...:D Mislim, sad jesam...:D

Uncle Bob

Citat: monsterbnt poslato 24 Maj, 2013, 23:07
Jbt.... Djole trip..... otkad nisam ni cuo za tog lika a kamoli ga video..... Jel on uopste jos uvek ziv? Secam se racije u kuglasu.... Djole sa oba ''drugara'' a panduri kojima ne moze da se objasni da ih on ne zajebava.....
Jbte jel,prièamo oÐoletu iz "SKC"a???
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

Uncle Bob

Ih uhvati me Nostalgija  [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

zVuk

Citat: monsterbnt poslato 24 Maj, 2013, 23:07
Jbt.... Djole trip..... otkad nisam ni cuo za tog lika a kamoli ga video..... Jel on uopste jos uvek ziv? Secam se racije u kuglasu.... Djole sa oba ''drugara'' a panduri kojima ne moze da se objasni da ih on ne zajebava.....

ziv je djole.....provereno......nego je u buli sa parama, pa zato ne izlazi.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mareskin

Citat: Laziæ poslato 25 Maj, 2013, 00:10
Nikad èuo za dotiènog...:D Mislim, sad jesam...:D

Nisam ni ja èuo za Ðoleta, za ostale jesam. Mislim da sam ih sretao po BG.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


Bori¹a

sad ce njega na mardelj zbog ubistva nevine i nezne zivotinje ;D


ЯЭВОЛУТИОН

zamisli mene drzao agenciju za nekretnine...i naravno pocelo bombardovanje a covek hoce da gleda stan na zvezdari....ja tamo, kad Djole trip se izvlaci ispod trpezarijskog stola, u sudoperi trulez i bubasvabe, a u bracnom krevetu hipi komuna....neki kerici se setaju po sobi...ludilo...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ivicat

Citat: farbach poslato 21 Maj, 2013, 00:56
... Znamo sve moguce faraone i francke kraljeve ,a nemamo pojma ko je bio pre Nemanjica.
Neka preporuka za literaturu?

Lazic

Citat: UFF poslato 25 Maj, 2013, 19:01
:o

http://www.magazin.ba/lifestyle/zdravlje-lifestyle/kanadani-u-soku-naucnici-objavili-jeftin-lijek-protiv-raka-ali-niko-nije-zainteresovan-15225.html

Izvini, kad bi neko smislio naèin da te ve¾e u firmi 8-9 sati, natera te da rinta¹ k'o konj, za pola plate koju sad ima¹, ti bi kao bio sreæan i dotiènog predlo¾io za povi¹icu...:o [facepalm]



Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 25 Maj, 2013, 20:17
zamisli mene drzao agenciju za nekretnine...i naravno pocelo bombardovanje a covek hoce da gleda stan na zvezdari....ja tamo, kad Djole trip se izvlaci ispod trpezarijskog stola, u sudoperi trulez i bubasvabe, a u bracnom krevetu hipi komuna....neki kerici se setaju po sobi...ludilo...

Tebe æu da prozovem broj 1, jel ima i¹ta da nisi radio i ikoga da nisi upoznao...:o :P [rofl]


Citat: Ivicat poslato 25 Maj, 2013, 23:37
Citat: farbach poslato 21 Maj, 2013, 00:56
... Znamo sve moguce faraone i francke kraljeve ,a nemamo pojma ko je bio pre Nemanjica.
Neka preporuka za literaturu?

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Mislim da mora¹ direktno da se prikljuèi¹ na izvor, tj kod farbaèa na onu teslinu spravu...

pit

http://www.cityofnis.rs/index.php/hronika/item/7015-napadnut-kondukter-nisekspresa

             Za ovo bi trebalo da popasu po 5 godina corke ...bar tako bi bilo u normalnim zemljama...ovako ce oni koji imaju ''vezu'' da se izvuku za dzabe a ostali ima da plate novcanu kaznu za remecenje javnog reda i mira i tucu na javnom mestu...



Plazma Keks


Boban_m

Pravi odgovor nije cudjenje, nego je neko trebao pokrenuti inicijativu da se prikupe te pare. Ne (samo) radi pomoci toj nesrecnoj porodici, nego da se posalje poruka sta narod misli i o sudu i o drzavi u vezi sa tim slucajem. To je 2000 ljudi po 100 dinara.

eclipse4

taman bi im dao i ideju kako da jos efikasnije da pune drzavni budjet

Boban_m

Stvarno ne vidim vezu. Sud ce naplatiti svoje, makar i prinudno, a gradjani mogu da se iscudjavaju ili da preduzmu nesto. 2000 ili vise ljudi koji se potpisu i ostave novac nije zajebancija. Jos je vaznije da shvate da mogu da se organizuju i da se njihov glas cuje, da nisu puke ovce. Ako niko nista ne preduzme, sledeci nevoljnik ce proci isto.

eclipse4

o tome se i radi kod nas u srbiji....sve sto je pametno pocinje i zavrsava se u kafani,na klupi,na forumu,na ulici itd....nikako da se sve to ujedini pa motke u ruke pa juris tamo gde treba i samo lamaj......
narod je bojazan,neznam zasto samo,gledam na tvu recimo 5000 demonstranata i 100 policajaca i sad 5000 ljudi se plase 100 coveka...ma samo da ih pregaze ko stampedo al nema se muda da se krene jer kod nas jos uvek vazi ona "zasto ja prvi aj ti"......pa ako cemo realno policija je naurozana al verujem da ni policije ni vojske nema brojcano isto koliko ima civila a i garant da nemaju ni pola arsenala sto imaju civili kuci......jedino da iznase topove i tenkove......

samo organizacija i nista drugo......narod treba doneti zakone drzavi a ne drzava narodu......