Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

farbach

Citat: Slaninar poslato 20 Maj, 2013, 17:56
Citat: bucko poslato 20 Maj, 2013, 16:25
Citat: Slaninar poslato 20 Maj, 2013, 14:32
Citat: bucko poslato 20 Maj, 2013, 14:28
Zar nije bilo da su slali niz zaledjen Dunav sa ©tranda,kolona je bolje re¹enje.CG nije za porediti.

Super poreðenje sa WW2.    Ba¹, onako, adekvatno.     [ludak]
Ti mi daj razliku a ja cu ti dati dve sliènosi.

Razlika je to ¹to su 41 okupirali fa¹isti,
A ovo sada se zove?
Vise verujem Dzoniju, a on kaze:
http://www.telegraf.rs/vesti/704609-stulic-ne-sviram-na-okupiranim-teritorijama-video

balcan girl

svejednooo meni samo frka sta cu ja sad da radim kad sam bez naoruzanja c.c.c.c.c.c.c kako da idem u rat? c.c.c.cc. jel ima neko nesto da pozajmi mislim znate kako jeeeee :D u srbiji se vatreno oruzje cuva medju heklanim stolnjacima i stirkanom posteljinom i vadi se samo u specijanim uslovima i pri prigodnim dogadjajima kao sto su svadbe, slave, ispracaji u vojsku a za politicke razmirice i svadjanje oko medje i navijackih klubova sluzi sekira iza vrata :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Boban_m

Citat: Slaninar poslato 20 Maj, 2013, 18:20
Kako ti zna¹ da nije lapsus?

Nije prvi ni poslednji put da se ovako ne¹to desi. Da je Nemaèka, ali ¹ta je èudno da bude organizacioni propust u Srbiji? Koliko shvatam, to je bilo u¾ivo ukljuèenje, zar ne?
Nisam rekao da znam. Pitao sam tebe, jer pretpostavljam da imas dobar argument cim smatras da su se ljudi primili kao baba na penziju. A sto se tice zivog ukljucenja, i ono uvijek ima kratko kasnjenje u odnosu na realno vrijeme, radi onog gore napisanog procesa.

Slaninar

Citat: farbach poslato 20 Maj, 2013, 18:22
A ovo sada se zove?

Moderno robovlasni¹tvo. Samo je svuda isto. U Evropi, Americi... Radi se sve vi¹e, za sve manje para, zaglupljuju se ljudi...  To nema veze sa Vojvodinom, Srbijom, Crnom Gorom.

Citat: balcan girl poslato 20 Maj, 2013, 18:23
svejednooo meni samo frka sta cu ja sad da radim kad sam bez naoruzanja c.c.c.c.c.c.c kako da idem u rat? c.c.c.cc. jel ima neko nesto da pozajmi mislim znate kako jeeeee :D u srbiji se vatreno oruzje cuva medju heklanim stolnjacima i stirkanom posteljinom i vadi se samo u specijanim uslovima i pri prigodnim dogadjajima kao sto su svadbe, slave, ispracaji u vojsku a za politicke razmirice i svadjanje oko medje i navijackih klubova sluzi sekira iza vrata :D :D :D

Javi se samo, naæi æemo ne¹to. Da i ti ubije¹ svog prvog neprijatelja! :)  

Top lista nadrealista - Nuklearna elekrana
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

jaooo divan siii :D hvalaaa :D :D :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

pit



Sva autonomaska govna treba pobiti...preventivno..a i jer ne zasluzuju da zive.Srbija im je dala slobodu a sad bi da izadju iz njenog okrilja.A gde to da ih pita covek.
   

bucko

Citat: farbach poslato 20 Maj, 2013, 18:22
Citat: Slaninar poslato 20 Maj, 2013, 17:56
Citat: bucko poslato 20 Maj, 2013, 16:25
Citat: Slaninar poslato 20 Maj, 2013, 14:32
Citat: bucko poslato 20 Maj, 2013, 14:28
Zar nije bilo da su slali niz zaledjen Dunav sa ©tranda,kolona je bolje re¹enje.CG nije za porediti.

Super poreðenje sa WW2.    Ba¹, onako, adekvatno.     [ludak]
Ti mi daj razliku a ja cu ti dati dve sliènosi.

Razlika je to ¹to su 41 okupirali fa¹isti,
A ovo sada se zove?
Vise verujem Dzoniju, a on kaze:
http://www.telegraf.rs/vesti/704609-stulic-ne-sviram-na-okupiranim-teritorijama-video
Da li je ok sto slicnosti za jednu razliku,ili mozda treba vise?

farbach

ne gubi se vreme
http://www.rtv.rs/sr_ci/politika/autonomija-za-srbe-kao-recept-za-karpatsku-niziju_390359.html

Pásztor je za Magyar Szó izjavio da je neprihvatljiva ona formulacija koji govori o tome da su graðani Vojvodine odluèili da ona bude u sastavu Srbije: “Kada je ta odluka doneta, 1919. godine, Maðari i Nemci, kao gubitnici Prvog svetskog rata, u njoj nisu mogli da uèestvuju. Bili su iskljuèeni iz tog procesa“.

Lazic

#5089
Ja sam krajnje sluèajni stanovnik planete Zemlje, i iz moje perspektive iskreno na sve strane su ista govna, ovda¹nji oblici ¾ivota su ili ok ili stoka, razlike po meridijanima su zanemarljive... ili si èovek ili govno... Mo¾da previ¹e plastièan primer je ako neka d¾ukela koja se vika da je "Srbin", zajebe nekog "©iptara" koji nije d¾ukela(mo¾da takvi i ne postoje, ali moje iskustvo je suprotno), ne mogu da budem na strani d¾ukele, makar me streljali zbog izdaje roda svoga, i toga se ne stidim ni najmanje...

Svetli primer iz novije istorije je nn nemaèki vojnik koji nije hteo da strelja srpsku decu zarobljenu na sremskom frontu, i koga su njegovi streljali sa na¹ima zbog toga... svedok je bio moj pokojni stric koji je sa 15 godina sluèajno pre¾iveo...

farbach

#5090
Citat: Laziæ poslato 20 Maj, 2013, 23:31
koji je sa 15 godina sluèajno pre¾iveo...
Prethodno ujedinjenje Evrope je samo na istocnom frontu kostalo ovoliko:
Nemaèki gubici  ukljuèuju oko 3.604.800 mrtvih i nestalih
i 3.576.300 zarobljenih (ukupno 7.181.100);
gubici nemaèkih saveznika na Istoènom frontu su pribli¾no 668.163 mrtvih i nestalih i
799.982 zarobljena (ukupno 1.468.145).
Od tih 8.649.300, Sovjeti su posle rata iz zarobljeni¹tva oslobodili 3.572.600, tako da ukupni gubici sila Osovine su procenjeni na 5.076.700

Lazic

©ta da ti ka¾em glup sam, te¹ko pratim na èasu ¹ta je pisac hteo da ka¾e...:D :-* 

farbach

 Fini neki ljudi ti Nemci, Na svakih 100000 zlocinaca ima jedan sto nece. Sjajno.
Koliko je takvih divnih bilo u Rusiji sto nisu hteki da pobiju onih 22 miliona ljudi, od toga 14 miliona civila.

Nemaèki vojni gubici na Istoènom frontu iznosili su preko 4 miliona vojnika, sovjetski, izmeðu 7-8 miliona vojnika dok je broj civilnih ¾rtava bio oko 14 miliona. Ovako velikom broju ¾rtava doprineo je genocidni karakter ubijanja u Sovjetskom Savezu, koja su obuhvatala ne samo smrti na bojnom polju veæ i brojne zloèine nad civilnim stanovni¹tvom, ubijanje ratnih zarobljenika obe strane, ubijanje zarobljenih partizana, masovna nemaèka neselektivna upotreba artiljerije i avijacije kao i brutalnost sa kojom je Staljin tretirao pretpostavljene neprijatelje njegovog re¾ima. Èeste borbene operacije, ali najvi¹e primena politike „spaljene zemlje“ dovela je do uni¹tenja velikog broja naseljenih mesta kao i zaliha hrane i useva u poljima ¹to je prouzrokovalo dodatne patnje i smrt civilnog stanovni¹tva koje je umiralo od bolesti, gladi i hladnoæe.
Prema navodima generala Romana Rudenka tokom suðenja u Nirnbergu, materijalna ¹teta u Sovjetskom Savezu, koju je nanela invazija sila Osovine, procenjuje se na 679 milijardi rubalja. Ova ¹teta se sastoji u, izmeðu ostalog, potpunom ili delimiènom uni¹tenju 2.508 crkvenih objekata, 1.710 gradova, 70.000 sela i zaselaka, 31.850 industrijskih postrojenja, 40.000 milja ¾eleznièke pruge, 4.100 ¾eleznièkih stanica, 40.000 bolnica, 84.000 ¹kola, i 43.000 javnih biblioteka. Sedam miliona konja i 17 miliona ovaca i koza je zaklano ili odvezeno

Lazic

Marko, to je bila dr¾avna politika treæeg rajha(a to je ne vi¹e od par filjada), ba¹ su se izvr¹ioci na terenu pitali oko bilo èega, radili su ¹ta im se ka¾e, a hvala "tvom" bogu uvek se za ratova naðe takvih dovoljno... [facepalm] 1 normalan na 100.000 govnara je svakako realna cifra... Misli¹ da smo mi ili bilo ko drugi i¹ta bolji...??? :o

farbach

Naravno. Istorija me je tome naucila. Evo broj do 22 miliona, posto svesti izmice strahota tog broja i prebacuje je u statistiku.
Nije to drzavna politika treceg rajha nego potreba malog imbecila da bude visa rasa. Ne nasedaj na pricu da su ih naterali ,a da su oni bili hipici.

Lazic

#5095
Veliki brojevi, surovo... Da ne gre¹imo du¹u njihov roðeni Gruzin ih je pobio vi¹e ili bar isto kao Hiæa, do drugog svetskog rata...:o Imalo se,

moglo se...:o Realno od tih 22 miliona, moglo je da bude spaseno vi¹e od pola(mo¾da lupam), ali su ¾rtvovani da uspore ©vabe... Po meni

to i jeste i nije u redu... Ulog je bio ogroman... Pokazalo se da je to bio jedini naèin da se zaustavi Hitler... I ona na¹a egzibicija od 27-og

marta mu je masu poremetila planove, ali smo to skupo platili...

pit

Citat: Laziæ poslato 21 Maj, 2013, 00:22
Marko, to je bila dr¾avna politika treæeg rajha(a to je ne vi¹e od par filjada), ba¹ su se izvr¹ioci na terenu pitali oko bilo èega, radili su ¹ta im se ka¾e, a hvala "tvom" bogu uvek se za ratova naðe takvih dovoljno... [facepalm] 1 normalan na 100.000 govnara je svakako realna cifra... Misli¹ da smo mi ili bilo ko drugi i¹ta bolji...??? :o


     Pa naravno da smo bolji....ti bre Lazicu previse generalizujes i pojednostavljujes sve.

Lazic

Mi¹ko, Nemaca ima 100.000.000, Srba ima sme¹no miliona, logièno je da æe tamo da bude masu miliona vi¹e govnara nego ovde...:-*

farbach

Ako ti je lakse ti stavi znak jednakosti. Ista smo mi govna. Soroseva nova istorija ne delu. Ali ovo je samo prva faza, u sledecoj cemo samo mi biti govna. Jedan od uslova da dobijemo drzavu na Berlinskom kongresu je bio  da odustanemo od svoje istorijske skole i prihvatimo germansku. Od tada do sada ucimo nemacku verziju nase istorije i vidim da daje rezultate. Znamo sve moguce faraone i francke kraljeve ,a nemamo pojma ko je bio pre Nemanjica.

pit