Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Pit, samo da te podsetim, i Daèiæ u prethodnoj vladi kad je do¹ao na mesto ministra policije, sprovodio je akcije "èi¹æenja" i otkrivanja malverzacija, isto ko i ovaj sad, al mi se svi èini da to vi¹e ima politièku pozadinu, tj. da bi oni mogli sad sednu na to mesto, nego ¹to stvarno hoæe da iskorene lopovluk.
Daj Bo¾e da gre¹im, ja sam politièki neutralan, dok neko ne poka¾e da stvarno radi u interesu ovog naroda.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

pit

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 12 Maj, 2013, 11:04
Pit, samo da te podsetim, i Daèiæ u prethodnoj vladi kad je do¹ao na mesto ministra policije, sprovodio je akcije "èi¹æenja" i otkrivanja malverzacija, isto ko i ovaj sad, al mi se svi èini da to vi¹e ima politièku pozadinu, tj. da bi oni mogli sad sednu na to mesto, nego ¹to stvarno hoæe da iskorene lopovluk.
Daj Bo¾e da gre¹im, ja sam politièki neutralan, dok neko ne poka¾e da stvarno radi u interesu ovog naroda.

       Druze jebes bre Dacica ...to je obicno lopovsko svinjece i nista vise.Vucis je taj koji gura sve ....
       I kazi mi gde je politicka pozadina u tome sto su uhapsili ovog lopova iz Kraljeva.....kakva politicka pozadina....ili si lopov ili nisi nema tu trece.
      P.S.manje da slusas saopstenja demokratske stranke...

Hohštapler

...hapsili i ovde kod mene Kne¾eviæa, voða graðevinske mafije bio, pa vidi ga sad, ministar... ;)

ps.
minus nije od mene
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

pit

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 12 Maj, 2013, 11:12
...hapsili i ovde kod mene Kne¾eviæa, voða graðevinske mafije, pa vidi ga sad, ministar... ;)

ps.
minus nije od mene



                  Ko ga hapsio....demokrate cini mi se.Ne znam Knezevica ni kakav je i da li je posten.....tesko je odoleti da ne maznes lovu kad ti se nudi...misli ko ne bi.
                    E sad Demokratska stranka a i Dosovska vlast pre nje je stvorila sistem da mozes da krades slobodno bez straha da ces ikad biti uhvacen.
                   Cini  mi se da su se stvari sad malo promenile....

Panco.KV

Pite skinuo sam ti ja dava minusa ovako javno ako ih je dao i smeta mu ono sto si napisao ista je bagra kao i ovi lopovi.

pit


      Fala Panco...a zle duse mogu da mi puse....kevu im jebem lopovsku.

Hohštapler

Da budem iskren, ne znam dal je bio po¹ten ili ne, ako je i uzimao NEKA je, i ¹to da radi za d¾abe, al on je bar radio ne¹to za Zrenjanin, i to æe ti svi Zrenjaninci reæi, zato sad i opet glasali bili za njega...
Meni ne smeta da se neko ovajdi od politike, al bar narod da ne trpi od njega!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Panco.KV

Citat: pit poslato 12 Maj, 2013, 11:21

      Fala Panco...a zle duse mogu da mi puse....kevu im jebem lopovsku.
ne mogu da shvatim da je to protiv bande napisano nekom OFF sta taj bednik razmislja .

pit


Ma bre ko ga jebe ...to je neka konjina glupa jeboga Tadic u dupe.

Panco.KV

Citat: pit poslato 12 Maj, 2013, 11:26

Ma bre ko ga jebe ...to je neka konjina glupa jeboga Tadic u dupe.
Ma Pite nije sada bitan ni Tadic ni bilo ko bitno je da su banditi krali i otimali u vreme zemljotresa na muku sjebanog grada i sirotinje .To je strasno ,i to je nekom sad ovde kad napljujes te svinje OFF.

mareskin

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 12 Maj, 2013, 11:04
Pit, samo da te podsetim, i Daèiæ u prethodnoj vladi kad je do¹ao na mesto ministra policije, sprovodio je akcije "èi¹æenja" i otkrivanja malverzacija, isto ko i ovaj sad, al mi se svi èini da to vi¹e ima politièku pozadinu, tj. da bi oni mogli sad sednu na to mesto, nego ¹to stvarno hoæe da iskorene lopovluk.
Daj Bo¾e da gre¹im, ja sam politièki neutralan, dok neko ne poka¾e da stvarno radi u interesu ovog naroda.

Bilo to politièki ili ne, treba da smo zadovoljni jer se bar neki lopovi kazne.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

pit

Citat: mareskin poslato 12 Maj, 2013, 11:31
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 12 Maj, 2013, 11:04
Pit, samo da te podsetim, i Daèiæ u prethodnoj vladi kad je do¹ao na mesto ministra policije, sprovodio je akcije "èi¹æenja" i otkrivanja malverzacija, isto ko i ovaj sad, al mi se svi èini da to vi¹e ima politièku pozadinu, tj. da bi oni mogli sad sednu na to mesto, nego ¹to stvarno hoæe da iskorene lopovluk.
Daj Bo¾e da gre¹im, ja sam politièki neutralan, dok neko ne poka¾e da stvarno radi u interesu ovog naroda.

Bilo to politièki ili ne, treba da smo zadovoljni jer se bar neki lopovi kazne.


  Tako je to je sustina....a to politicki progon je izmislila bivsa vlast jer drugih argumenata nema.

Panco.KV

Da kralo se e sad nas politicki jurite sto smo krali.E JBG mozda su u pravu  mamu immmm jjjjjj ja bi ih otrao sve u zatvor i oduzeo citavu imovinu.

Hohštapler

Citat: mareskin poslato 12 Maj, 2013, 11:31
Bilo to politièki ili ne, treba da smo zadovoljni jer se bar neki lopovi kazne.


Problem je u tome ¹to neæe biti ka¾njeni. Ovo je kuæa u kojoj se ne zna ko je babO... ve¹ala, javno bièevanje, sakaæenje za kraðu, Du¹anov zakonik nama fali...

Pljaèkati fond za pomoæ ljudima posle najstra¹nijeg zemljotresa u poslednjih 50 godina je blago reèeno smrtna kazna po meni.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Panco.KV

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 12 Maj, 2013, 11:35
Citat: mareskin poslato 12 Maj, 2013, 11:31
Bilo to politièki ili ne, treba da smo zadovoljni jer se bar neki lopovi kazne.


Problem je u tome ¹to neæe biti ka¾njeni. Ovo je kuæa u kojoj se ne zna ko je babO... ve¹ala, javno bièevanje, sakaæenje za kraðu, Du¹anov zakonik nama fali...

Pljaèkati fond za pomoæ ljudima posle najstra¹nijeg zemljotresa u poslednjih 50 godina je u blago reèeno smrtna kazna.
U svim demokratskim zemljama bi bila teska robija a bice i ovde

pit

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 12 Maj, 2013, 11:35
Citat: mareskin poslato 12 Maj, 2013, 11:31
Bilo to politièki ili ne, treba da smo zadovoljni jer se bar neki lopovi kazne.


Problem je u tome ¹to neæe biti ka¾njeni. Ovo je kuæa u kojoj se ne zna ko je babO... ve¹ala, javno bièevanje, sakaæenje za kraðu, Du¹anov zakonik nama fali...

Pljaèkati fond za pomoæ ljudima posle najstra¹nijeg zemljotresa u poslednjih 50 godina je blago reèeno smrtna kazna po meni.


   A odakle ti znas da nece biti kaznjeni ?

Panco.KV

Ma nije spordo dal ce nego kolko ce,i ako im se imovina ne oduzme sve je bezveze

Hohštapler

Citat: pit poslato 12 Maj, 2013, 11:37
    A odakle ti znas da nece biti kaznjeni ?

Ne znam, nego se bojim... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Panco.KV

Ma bice ovo je tek pocetak ,sad ce da idu na donacije  to da vidis kako su opremane vikendice sa koznim garniturama,gorenje uredjajima i plazma tv od pomoci.

pit


           Videcemo sta ce biti....ja se nadam da ce lopovi biti osudjeni.Jer ako neko opljacka banku on svesno preuzima rizik da ga uhvate i osude na robiju....kod nas je stvoren sisitem da mozes da opljackas banku ( Agrobanka i dr) i da te boli kurac....e to treba da se menja.
          Jbg ako si mudonja rizikuj pljacku ali mora da budes svestan ako te uhvate da ce robijas.Samo to je potrebno ..RAVNOPRAVNOST...da budu pred zakonom isti klasicni kriminalci i politicari.Nista vise.