Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


Major

Kad malo bolje pogledas ima li nesto normalno na nasoj televiziji?

Lazic

NE gledam na¹e programe, ¹tavi¹e samo ponekad diskaveri i ngc... Toplo preporuèujem svakome zarad oèuvanja sivih æelija...

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl]  Èamuga je [kralj], ali surovo...

eclipse4

pomalo pocinju da mi idu na kujac novine kad pogledas naslov:

"®arko: Ljubio sam se sa mu¹karcem za 9.000 evra!"

i nigde dalje u tekstu ne pise da se ljubio sa muskarcem za 9000e sve sto pise je :

"U Francuskoj su mi platili 9.000 evra da se slikam sa drugom za kog su rekli da mi je deèko"

serem im se vise u novinarkse tekstove,sve cine da naslov bude privlacan,pa makar i nemao vezu sa ostatkom teksta.

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 07 Maj, 2013, 14:27
[rofl] [rofl] [rofl]  Èamuga je [kralj], ali surovo...

cim cuo sirenu policije i sam se uplasio hahahahaha

Lazic


eclipse4

pa samo u carapu ko zna sta ima a u dzepovima one trunke od weeda bar za dve sprave ;)

Lazic


Major

Citat: eclipse4 poslato 07 Maj, 2013, 14:30
pomalo pocinju da mi idu na kujac novine kad pogledas naslov:

"®arko: Ljubio sam se sa mu¹karcem za 9.000 evra!"

i nigde dalje u tekstu ne pise da se ljubio sa muskarcem za 9000e sve sto pise je :

"U Francuskoj su mi platili 9.000 evra da se slikam sa drugom za kog su rekli da mi je deèko"

serem im se vise u novinarkse tekstove,sve cine da naslov bude privlacan,pa makar i nemao vezu sa ostatkom teksta.

Tako se prodaju novine ;)
Sad jedino sto je ovde vazno je sto tebe zanima to ljubljenje sa muskarcem [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


eclipse4

Citat: Major poslato 07 Maj, 2013, 14:45
Citat: eclipse4 poslato 07 Maj, 2013, 14:30
pomalo pocinju da mi idu na kujac novine kad pogledas naslov:

"®arko: Ljubio sam se sa mu¹karcem za 9.000 evra!"

i nigde dalje u tekstu ne pise da se ljubio sa muskarcem za 9000e sve sto pise je :

"U Francuskoj su mi platili 9.000 evra da se slikam sa drugom za kog su rekli da mi je deèko"

serem im se vise u novinarkse tekstove,sve cine da naslov bude privlacan,pa makar i nemao vezu sa ostatkom teksta.

Tako se prodaju novine ;)
Sad jedino sto je ovde vazno je sto tebe zanima to ljubljenje sa muskarcem [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

ma zabole me za to :)
nego sve vise i vise primecujem usrane naslove a da posle u celom tekstu nema to sto stoji u naslovu ;)

a za ovog se vidi da klasicna pedercina po hodu samo,a on moze da zadrzi za sebe orijentaciju koliko hoce,mozda i ima orijentaciju al mu je dupe to izgubilo ;)


Lazic

Robin Hood...[rofl]


Citat: mkt poslato 07 Maj, 2013, 17:29
[zvizdi] [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi]
http://www.24sata.rs/specijal/zivot/vest/poceo-je-mesec-masturbacije/88145.phtml

Progla¹enje Meseca masturbacije datira jo¹ iz 1995. godine, a usledilo je kao reakcija seksi ¹opa "Gud vibrej¹ns" iz San Franciska na otkaz lekara D¾ojselina Eldersa, koji je izjavio da bi se o masturbaciji trebalo raspravljati u sklopu seksualnog vaspitanja mladih.


I onda takvo dru¹tvo kroji svetsku politiku...[facepalm] Inaèe, i oni su "veeeliki" vernici, jeb'o im ja æerke u cvetu mladosti...

odoh da drkam...



pit



                     Ja sam imao jednog druga koji je sisao do 2 razreda osnovne skole.Trci ispred nas i juri majku ...ko sad da ga gledam.

Lazic

uobièajena pojava u Crnu Goru...[facepalm]

Hohštapler

Citat: Dragana friz poslato 08 Maj, 2013, 19:09

http://www.telegraf.rs/sex-i-ljubav/687360-zasto-muskarci-toliko-vole-zenske-grudi

....ovo me podseti na onu staru dobru: "Za¹to mu¹karci nemaju sise?! -zato ¹to bi se oni ceo dan igrali s njima"
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.