Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


mareskin

Citat: Laziæ poslato 16 April, 2013, 14:35
volim ja ljuto...:D

Ja æu da se vozim ispred tebe :D
Za svaki sluèaj ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Jesi siguran, kad proradi afterburner gazim sve pred sobom...:D a i predsobljem...[rofl]

dzimika

Citat: pit poslato 15 April, 2013, 16:50
http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/9/Politika/1304560/Vu%C4%8Devi%C4%87%3A+Peticija+za+smenu+Pajti%C4%87a.html


          Najverovatnije ce peticija uroditi plodom da se raspisu izbori i da se konacno skine autonomaska vlast i dodju pravi ljudi ...pravi Srbi,cetnici koji ce povesti Vojvodinu u prosperitet.

mene bas boli za sve :D i ako se vojvodina otcepi ja cu da dobijem njihovo drzavljanstvo po zeninoj liniji :D

El Jefe

Citat: dzimika poslato 16 April, 2013, 21:17
Citat: pit poslato 15 April, 2013, 16:50
http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/9/Politika/1304560/Vu%C4%8Devi%C4%87%3A+Peticija+za+smenu+Pajti%C4%87a.html


          Najverovatnije ce peticija uroditi plodom da se raspisu izbori i da se konacno skine autonomaska vlast i dodju pravi ljudi ...pravi Srbi,cetnici koji ce povesti Vojvodinu u prosperitet.

mene bas boli za sve :D i ako se vojvodina otcepi ja cu da dobijem njihovo drzavljanstvo po zeninoj liniji :D
Ili ce da te bace pod led?
Друштво за заштиту од животиња

pit

Citat: dzimika poslato 16 April, 2013, 21:17
Citat: pit poslato 15 April, 2013, 16:50
http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/9/Politika/1304560/Vu%C4%8Devi%C4%87%3A+Peticija+za+smenu+Pajti%C4%87a.html


          Najverovatnije ce peticija uroditi plodom da se raspisu izbori i da se konacno skine autonomaska vlast i dodju pravi ljudi ...pravi Srbi,cetnici koji ce povesti Vojvodinu u prosperitet.

mene bas boli za sve :D i ako se vojvodina otcepi ja cu da dobijem njihovo drzavljanstvo po zeninoj liniji :D


      Ma nema sanse da se otcepe ...Srbi su tamo vecina....samo treba ove nakurcene srbe autonimase malo istamburati i dovesti prave patriote verne majci Srbiji.
     Naravno ko se bude drznuo da peva o autonomoji odma mu udariti 25 lopata po debelom meso.....jer stoka priznaje samo silu.

Burazer

tri prsta lokacia vazduh, za maiku srbiu!  [dancing] pantela bogotac
kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

Major


farbach

Sto se tice Vojvodine, da vas podsetim.
U Srbiji ne postoji visepartijski sistem. Sve "partije" na povrsini su u stvari frakcije jedne. Taj sto napada Vojvodinu i taj sto je brani rade za istog gazdu. Ti sto je "brane", rade to tako da se smuce svakom normalnom coveku. Da se cela Vojvodina prepusti dejstvu entropije, i da pustimo da se sama raspada, kruni, rdja i ne znam sta vec, sunovrat bi bio sporiji nego ovaj sada. U Mitrovici, srcu plodnog Srema je prestala da radi: fabrika mesa, mleka, stocne hrane i secera. Svi veliki poljoprivredni kombinati su propali. Samo od sebe ne moze. Neko je morao da se potrudi da sve to usere. Neko pametan, a zlonameran.  Kraj znamo. Vojvodina je dodeljena nemackoj interesnoj zoni i bice oduzeta Srbiji. Tako je reseno odavno i ne vidim snagu u ovoj pacifikovanoj zemlji koja se moze suprostaviti. Estradne nacionaliste ne racunam u snagu. Narod koji gleda Ekrema ne moze ni ocekivati bolju sudbinu. Neka se pripremi Raska.

K0le

Citat: farbach poslato 16 April, 2013, 23:09
Estradne nacionaliste ne racunam u snagu. Narod koji gleda Ekrema ne moze ni ocekivati bolju sudbinu.
[klanjam_se]
Jednom reèe na¹ profa jo¹ u srednjoj - 'postoje dve vrste majmuna: jedni su u toj kuæi a drugi ih gledaju dok se majmuni¹u'
Mlate parolama, presipaju iz ¹upljeg u prazno svake godine, ma¾u nam oèi 'promenama' kojekakvih zakona a mi na kraju pu¹imo. Mi uvek pu¹imo  [facepalm]

balcan girl

#4670
i idemoooo severna korejaaaaa :D ko ne skace taj je pingvin :P :D :P
http://www.vesti-online.com/Vesti/Svet/98830/Severna-Koreja-napala-Juznu-Koreju
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Citat: farbach poslato 16 April, 2013, 23:09
Sto se tice Vojvodine, da vas podsetim.
U Srbiji ne postoji visepartijski sistem. Sve "partije" na povrsini su u stvari frakcije jedne. Taj sto napada Vojvodinu i taj sto je brani rade za istog gazdu. Ti sto je "brane", rade to tako da se smuce svakom normalnom coveku. Da se cela Vojvodina prepusti dejstvu entropije, i da pustimo da se sama raspada, kruni, rdja i ne znam sta vec, sunovrat bi bio sporiji nego ovaj sada. U Mitrovici, srcu plodnog Srema je prestala da radi: fabrika mesa, mleka, stocne hrane i secera. Svi veliki poljoprivredni kombinati su propali. Samo od sebe ne moze. Neko je morao da se potrudi da sve to usere. Neko pametan, a zlonameran.  Kraj znamo. Vojvodina je dodeljena nemackoj interesnoj zoni i bice oduzeta Srbiji. Tako je reseno odavno i ne vidim snagu u ovoj pacifikovanoj zemlji koja se moze suprostaviti. Estradne nacionaliste ne racunam u snagu. Narod koji gleda Ekrema ne moze ni ocekivati bolju sudbinu. Neka se pripremi Raska.

da je '45-ta, streljali bi te k'o defetistu...:D Ne gubi nadu, dok je jedan pametan èovek na ovim prostorima(a ima ih, gledaj svoju decu i decu normalnih ljudi, oni su na¹a buduænost), neæe niko ugasiti svetlo...[hello]

Boban_m

Nije to sijalica, to je mjesec Laki ;D

mareskin

Citat: balcan girl poslato 17 April, 2013, 01:02
i idemoooo severna korejaaaaa :D ko ne skace taj je pingvin :P :D :P
http://www.vesti-online.com/Vesti/Svet/98830/Severna-Koreja-napala-Juznu-Koreju

Meni je najbolje kad svi pi¹u o tome da li Severna Koreja ima rakete koje imaju domet do Amerike. Ispada da nije bitno da li æe nekog drugog pogoditi ili neæe.
Njima bi bilo dovoljno da gaðaju neku od mnogobrojnih amerièkih vojnih baza u regionu. Znam da to nije isto kao kad pogodi¹ ba¹ Ameriku, ali ¹ta da se radi. I meni je mali, pa se ja malo vi¹e primaknem devojci. Mora èovek da se snaðe.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Citat: Boban_m poslato 17 April, 2013, 02:33
Nije to sijalica, to je mjesec Laki ;D

zaboravio si na onu staru, ko poslednji ode iz Srbije neka ugasi svetlo...:-*


Hohštapler

Citat: mareskin poslato 17 April, 2013, 08:20I meni je mali, pa se ja malo vi¹e primaknem devojci. Mora èovek da se snaðe.


A kako od stomaka?!  [neampojma]
:D :D :D :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

farbach

ljubav na distancu je uvek moguca kada je kurac duzi od distance

Lazic