Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

perlx


Joker

Ja to mogu da protumac im kao uvredu, tako daaaaa... Ali necu, dobar si covek, i ovaj put ide upozorenje... :P
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

HRC Boza

Sportom protiv droge, biciklom u Amsterdam.

Ivan1979

Sta sve procitah u zadnjih pet strana  :o  autonomasi, lopovi, pederi, cigani, beli medvedi, ban,  koj vam qrac ? o cemu bre vi? Jel pogledao neko kroz prozor zadnjih par dana?

Lazicu daj onu bombu  [zvizdi]  ako cekamo one kosooke propascemo skroz  [facepalm]

pit

http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/9/Politika/1304560/Vu%C4%8Devi%C4%87%3A+Peticija+za+smenu+Pajti%C4%87a.html


         Najverovatnije ce peticija uroditi plodom da se raspisu izbori i da se konacno skine autonomaska vlast i dodju pravi ljudi ...pravi Srbi,cetnici koji ce povesti Vojvodinu u prosperitet.

Lazic

Jao bre, Mi¹ko, koji ti je andrak, mene zarobili na neodreðeno u kancelariji po ovakvom vremenu, jo¹ treba i o pajtiæu da mislim...:o

pit

Citat: Laziæ poslato 15 April, 2013, 16:58
Jao bre, Mi¹ko, koji ti je andrak, mene zarobili na neodreðeno u kancelariji po ovakvom vremenu, jo¹ treba i o pajtiæu da mislim...:o

      Pa kao koj mi je pa sikiram se za Vojovodimu...lako bre tebi....nista ne mislis globalno.Ja ne znam kud cu od problema....onamo S.Koreja preti nuklerakom..dole Siptari kenjaju....autonomasi....

Lazic

To ti prièam, mo¾emo da odemo u kurac svaki èas, neka im ona buðava neplodna zemlja, puna aflatoxina, dabogda se podavili u njima, hoæu da se vozimooooo...[facepalm]

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

ka¹ika vilju¹ka no¾...

Taraba

Ne bre... Ja bi vozio voz, ja bi vozio bilo ¹ta, samo da stignem dovoljno daleko.
Jako me asocira na tvoje kukanje i ¾elju za begstvom. Nja!  [rofl] :-*
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Citat: Taraba poslato 15 April, 2013, 17:56
Jako me asocira na tvoje kukanje i ¾elju za begstvom. Nja!  [rofl] :-*

bekstvo, mentole...:P

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


AndreyRR


Uncle Bob

Citat: AndreyRR poslato 15 April, 2013, 22:20
uvukle se u picku
Vidi ga ovaj ¹to gaji mutant Pauke a ne da nama.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM


Taraba

Citat: Laziæ poslato 15 April, 2013, 17:58
Citat: Taraba poslato 15 April, 2013, 17:56
Jako me asocira na tvoje kukanje i ¾elju za begstvom. Nja!  [rofl] :-*

bekstvo, mentole...:P
Jel ti beka¹ ili bega¹?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


Dragana friz