Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.


eclipse4

mene samo zanima,ukoliko postoje stvarno takvi dokazi,zasto nista ne preduzimaju?

Plazma Keks

kada se boris protiv toliko velikog neprijatelja, uglavnom mu ne mozes nista kada mu se suprotstavis. pogledaj kako je bilo 1999...
kada ti neko da neki zahtev, tesko da mozes da ga odbijes jer ces u suprotnom mnogo patiti, kao recimo, cela zemlja.

Che

Citat: Plazma Keks poslato 11 April, 2013, 23:52
jako je zanimljiv ovaj drugi link.

"Kurir je do¹ao do transkripta razgovora dvojice èelnih ljudi NATO "   [facepalm] [facepalm] [facepalm]  [rofl]

eclipse4

Citat: Plazma Keks poslato 12 April, 2013, 00:34
kada se boris protiv toliko velikog neprijatelja, uglavnom mu ne mozes nista kada mu se suprotstavis. pogledaj kako je bilo 1999...
kada ti neko da neki zahtev, tesko da mozes da ga odbijes jer ces u suprotnom mnogo patiti, kao recimo, cela zemlja.


ma nije bas to tako,pa znas ti kakvi su ovo dokazi ako su validni jednostavno niko nemoze zatvoriti oce pred ovako nesto.....al verujem da je ovo samo neka sprdnja

Gašpar

Citat: Che poslato 12 April, 2013, 01:22
Citat: Plazma Keks poslato 11 April, 2013, 23:52
jako je zanimljiv ovaj drugi link.

"Kurir je došao do transkripta razgovora dvojice čelnih ljudi NATO "   [facepalm] [facepalm] [facepalm]  [rofl]

Ma zar sumnjaš u tekstove tog eminentnog lista? :o

UFF

Citat: Che poslato 12 April, 2013, 01:22
Citat: Plazma Keks poslato 11 April, 2013, 23:52
jako je zanimljiv ovaj drugi link.

"Kurir je do¹ao do transkripta razgovora dvojice èelnih ljudi NATO "   [facepalm] [facepalm] [facepalm]  [rofl]

a plazma ih objasnjava nama obicnim smrtnicima i daje obrazlozenja zasto se nista promeniti ne moze

Plazma Keks

znaci ti hoces da kazes da srbija moze da se politicki i vojno suprotstavi americi i EU?
ajde, posto ja lupetam, objasni mi kako to moze a da na kraju ne najebemo

Lazic


Che

Citat: Plazma Keks poslato 12 April, 2013, 01:30
znaci ti hoces da kazes da srbija moze da se politicki i vojno suprotstavi americi i EU?
ajde, posto ja lupetam, objasni mi kako to moze a da na kraju ne najebemo

Samo ti nama objasni kako je renomirani dnevni list Kurir dosao u posed transkripta razgovora Solane i Klarka?

[neampojma] [ludak]

Lazic


mkt


Slaninar

Danas nema potrebe za cenzurom. Samo se izbombarduju ljudi senzacijama i vi¹e ne znaju ¹ta je istina. Kad te neko nazove lopovom, ti ceo scenarijo pljaèke objavi¹ u nekom ¹lb treæe-oko listu i onda ba¹ u tu, pravu verziju, niko vi¹e ne veruje. 

©to ne znaèi da je transkript pravi... ¹to ne znaèi da nije...    :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Plazma Keks

Citat: Che poslato 12 April, 2013, 02:38
Citat: Plazma Keks poslato 12 April, 2013, 01:30
znaci ti hoces da kazes da srbija moze da se politicki i vojno suprotstavi americi i EU?
ajde, posto ja lupetam, objasni mi kako to moze a da na kraju ne najebemo

Samo ti nama objasni kako je renomirani dnevni list Kurir dosao u posed transkripta razgovora Solane i Klarka?

[neampojma] [ludak]

koji vam je kurac?!?!?! samo sam okacio nesto sto mi je bilo zanimljivo na forum, znam da ni 50% toga nije istina, a vi me odmah napadate jer je tamo neki dnevni list kurir pisao...

dzimika

a ne ne, to nije dnevni list to je dnevna zuta stampa :D

Plazma Keks

ma sta god da je... digli buku kao da sam rekao da je to tako i nikako drugacije...

Lazic

Pa kad se pali¹ kao hepo kockica...:P

farbach

Citat: Slaninar poslato 12 April, 2013, 07:03
http://nsonline.rs/sns-dss-i-sps-u-petak-protestuju-ispred-vlade-vojvodine-2/

Prijatno æu se iznenaditi ako orci ne polome pola grada.
ili da zapale skupstinu kao vandali.
Upali bi oni i u narodnu banku vovjvodine ali je drug Pajtic vec upao pre njih

Major