Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.


Boban_m

Slucajno naidjoh na interesantan tekst o demistifikaciji engleskog "saveznistva" od I s.r naovamo.

http://srbinaokup.info/?p=9051

pit

Citat: Boban_m poslato 08 April, 2013, 23:43
Slucajno naidjoh na interesantan tekst o demistifikaciji engleskog "saveznistva" od I s.r naovamo.

http://srbinaokup.info/?p=9051

Odican tekst...i 100% istinit.Englezi nam nikad nisu bili prijatelji.....jedino Rusi....a opet ima nekih jadnika koji to ne verujuju i negiraju.

Plazma Keks

oni ni sa kime nisu bili saveznici. sve su hteli, a da nista ne daju.

AndreyRR

kroz vekove zivota ne secam se da nam je iko ikad pomogao.


Joker

Brate, postajemo Amerika jos malo...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic

Kao ¹to rekoh, da je bar ispred vlade oti¹ao...[facepalm]



UFF


UFF

Citat: Joker poslato 09 April, 2013, 10:17
Brate, postajemo Amerika jos malo...

eto pa posle drzava nek brani pravo na oruzje, da su ga komsije imali mozda bi samo prvu kucu zatekao nespremnu i to je sve a mozda ne bi stigao ni sve clanove te porodice da pobije, neko bi se vec dokopao pistolja

Slaninar

Citat: UFF poslato 09 April, 2013, 11:40
eto pa posle drzava nek brani pravo na oruzje, da su ga komsije imali mozda bi samo prvu kucu zatekao nespremnu i to je sve a mozda ne bi stigao ni sve clanove te porodice da pobije, neko bi se vec dokopao pistolja

Da je kazna za dr¾anje oru¾ja 20 godina robije, bez prava na pomilovanje, ne bi taj lik ni imao oru¾je u kuæi. Prevelik broj ljudi je previ¹e neodgovoran da bi im se dala moæ da pritiskom dugmeta ubiju nekog.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Gašpar

Citat: UFF poslato 09 April, 2013, 11:37
http://twistedsifter.com/2013/01/50-life-hacks-to-simplify-your-world/

Koristim 4 i 28

26 zato i slu¾i ta rupa, ni¹ta novo
23 retko kad radi, skoro nikad
Extra ideje: 5, 11, 43

49 me nasmeja. Nema ¹anse da bu¹i¹ i posle da ne usisava¹  ;D



34 æu ba¹ da probam, pa javljam.

Gašpar

Citat: Slaninar poslato 09 April, 2013, 11:47
Citat: UFF poslato 09 April, 2013, 11:40
eto pa posle drzava nek brani pravo na oruzje, da su ga komsije imali mozda bi samo prvu kucu zatekao nespremnu i to je sve a mozda ne bi stigao ni sve clanove te porodice da pobije, neko bi se vec dokopao pistolja

Da je kazna za dr¾anje oru¾ja 20 godina robije, bez prava na pomilovanje, ne bi taj lik ni imao oru¾je u kuæi. Prevelik broj ljudi je previ¹e neodgovoran da bi im se dala moæ da pritiskom dugmeta ubiju nekog.


Aham, ba¹.
U Srbiji je lak¹e kupiti pi¹tolj nego hleb i mleko.

Major

I nije bas tako lako kupiti pistolj ;)

Slaninar

Citat: Ga¹par poslato 09 April, 2013, 11:51

Aham, ba¹.
U Srbiji je lak¹e kupiti pi¹tolj nego hleb i mleko.

Kao da ne govorimo istim jezikom?!

To i prièam, da treba postro¾iti zakone i zabraniti oru¾je, a ne skinuti zabranu da svaka kuæa ima, kao ¹to Uff ka¾e.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Gašpar

Citat: Major poslato 09 April, 2013, 12:05
I nije bas tako lako kupiti pistolj ;)


Prièam na crno.
Iskreno, oru¾ije me apsolutno nikada nije zanimalo, tako da ni ne znam razlike meðu njima, modele, proizvoðaèe, domet, ... Apsolutno ni¹ta ne znam, ali znam iz prièa da je na crno kupiti lak¹e nego i¹ta.


Citat: Slaninar poslato 09 April, 2013, 12:13
Citat: Ga¹par poslato 09 April, 2013, 11:51

Aham, ba¹.
U Srbiji je lak¹e kupiti pi¹tolj nego hleb i mleko.

Kao da ne govorimo istim jezikom?!

To i prièam, da treba postro¾iti zakone i zabraniti oru¾je, a ne skinuti zabranu da svaka kuæa ima, kao ¹to Uff ka¾e.

Lako je poo¹triti zakon, ali opet æe biti brdo oru¾ija na crno. Jednostavno je tako.

Slaninar

Citat: Ga¹par poslato 09 April, 2013, 12:16
Prièam na crno.
Iskreno, oru¾ije me apsolutno nikada nije zanimalo, tako da ni ne znam razlike meðu njima, modele, proizvoðaèe, domet, ... Apsolutno ni¹ta ne znam, ali znam iz prièa da je na crno kupiti lak¹e nego i¹ta.

Kao da ne govorimo istim jezikom?!


Lako je poo¹triti zakon, ali opet æe biti brdo oru¾ija na crno. Jednostavno je tako.

Biæe uvek na crno, samo je pitanje koliki broj ljudi æe kupiti. Ako zna¹ da æe te èak i zbog pljaèke smotati na pet godina, ali ako ti naðu oru¾je dobija¹ automatski barem 20 godina, onda æe¹ triput razmisliti da li æe¹ dr¾ati i u kuæi, a kamoli na ulicu iæi s oru¾jem. Uvek æe se naæi neka budala, ali puno manje nego kad svi imaju oru¾je.

Mislim, ja volim oru¾je, znam pucati, al' znam koliko su ljudi glupi i zabranio bih ga zato SVIMA.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Gašpar

Taj ko dr¾i crno oru¾ije u kuæi, ne razmi¹lja tako. Veruj mi.