Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Panco.KV



Slaninar

#4342
"“Noæni vukovi”, dodaje se, propagiraju zdrav ¾ivot, negovanje pravoslavnih tradicija, aktivni su u pomoæi deci bez roditelja i u borbi protiv narkomanije. "

...trgovini oru¾jem, prostituciji...   Za vi¹e informacija potra¾iti prièu o nastanku grupe i okolnostima pod kojim su "nestali" originalni èlanovi grupe.



http://www.e-novine.com/drustvo/80472-etnici-nastaviti-borbu-protiv-komunizma.html
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

brm-brm

Јесил и о Ноћним вуковима читао у е-новинама, ил је било раније на Пешчанику? Линк који си испод ставио је одличан, не би било згорег да га детаљније прочита и неко од оних који уређују е-новине. Мислим због информација из до сад необјављених извора о геноциду над Србима у НДХ. А пошто то кажу људи из ЕУ (Немци), можда најзад поверују да се то и десило.

Slaninar

Citat: brm-brm poslato 19 Mart, 2013, 13:15
Јесил и о Ноћним вуковима читао у е-новинама, ил је било раније на Пешчанику? Линк који си испод ставио је одличан, не би било згорег да га детаљније прочита и неко од оних који уређују е-новине. Мислим због информација из до сад необјављених извора о геноциду над Србима у НДХ. А пошто то кажу људи из ЕУ (Немци), можда најзад поверују да се то и десило.

Pitaj vukove. Kako su nastali i koliko je originalnih èlanova meðu ¾ivima.

Meni to izgleda kao Hell's Angels, samo u ruskoj izvedbi.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

DaChaS


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Che

Koliko sam ja upucen vukovi i jesu nastali kao supert 81 klub, pa su negde uzput odlucili da ostanu svoji i ne postanu deo HA.

Lazic

Citat: brm-brm poslato 19 Mart, 2013, 01:36
Noæni vukovi kod Patrijarha
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2013&mm=03&dd=18&nav_category=12&nav_id=696464

Ne bih da zvuèim kao hejter i nepatriota, ali svaki, ALI BA© svaki(osim MM) oblik okupljanja vi¹e ljudi na gomilu na bilo koji naèin, ima za cilj ubijanje individualnosti po kojoj smo mislim jedinstveni u galaksiji, i zaglupljivanje pripadnika dotiène grupacije... Jo¹ kao kamen spoticanja pameti doda¹ jebenu crkvu u jednaèinu, biraj sranje/genocid/bratoubistva koje ti se sviða...:o I tako je veæ hiljadama godina od kad su nastale religije, tj kad je prvi manipulator upoznao prvu ovcu za ¹i¹anje... Znaèi,

©I©TE MI JAJA I ZA PUTINA I KAKVE GOD VUKOVE I ZA PATRIJARHA(za kog lièno mislim da je sramota za pravoslavlje i Srbe), I ZA PE©ÈANIK I LUKOVIÆA I SVA OSTALA NGO-VNA PO BALKANU, HOÆU BRE DA SE VOZIM SA VOLJENOM OSOBOM, AKO MO®E DO NEKOG PUSTOG OSTRVA... MRZIM GLUPAKE...

Da ne bude zabune, ne mislim na èlana Brm-brm, mada mu je nik sumnjiv, nego na svaku jebenu budalu koja ne vidi dalje od nosa i misli da je bitno bilo ¹ta osim èinjenice da ¾ivimo na lopti sa koje vama zemljanima nema be¾anja i svi ste u istim govnima, nebitno kojoj budali se molite za sreæu/zdravlje/pare/uspeh u ratu...:o

Jebite se svi...[hello]

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

#4352
pa zovi, ¹ta bleji¹ po forumu...:D


edit:
Èekao sam prvi minus od nekog pravoslavnog talibana...[rofl] Dotièni mo¾e da mi popu¹i ateistièki kurac od 7+1cm... [rofl] [rofl]

edit2:
dobro nije ba¹ 6+2 cm i ne bih ba¹ svakome dao...:D

edit3:
evo priznajem, ipak je 5+3 cm... :-[

clutch&brake

znao sam lazicu da si kurat... pozdravio te Tadija sa mog potpisa :D :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!


Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 19 Mart, 2013, 15:22
Citat: brm-brm poslato 19 Mart, 2013, 01:36
Noæni vukovi kod Patrijarha
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2013&mm=03&dd=18&nav_category=12&nav_id=696464

Ne bih da zvuèim kao hejter i nepatriota, ali svaki, ALI BA© svaki(osim MM) oblik okupljanja vi¹e ljudi na gomilu na bilo koji naèin, ima za cilj ubijanje individualnosti po kojoj smo mislim jedinstveni u galaksiji, i zaglupljivanje pripadnika dotiène grupacije... Jo¹ kao kamen spoticanja pameti doda¹ jebenu crkvu u jednaèinu, biraj sranje/genocid/bratoubistva koje ti se sviða...:o I tako je veæ hiljadama godina od kad su nastale religije, tj kad je prvi manipulator upoznao prvu ovcu za ¹i¹anje... Znaèi,

©I©TE MI JAJA I ZA PUTINA I KAKVE GOD VUKOVE I ZA PATRIJARHA(za kog lièno mislim da je sramota za pravoslavlje i Srbe), I ZA PE©ÈANIK I LUKOVIÆA I SVA OSTALA NGO-VNA PO BALKANU, HOÆU BRE DA SE VOZIM SA VOLJENOM OSOBOM, AKO MO®E DO NEKOG PUSTOG OSTRVA... MRZIM GLUPAKE...

Da ne bude zabune, ne mislim na èlana Brm-brm, mada mu je nik sumnjiv, nego na svaku jebenu budalu koja ne vidi dalje od nosa i misli da je bitno bilo ¹ta osim èinjenice da ¾ivimo na lopti sa koje vama zemljanima nema be¾anja i svi ste u istim govnima, nebitno kojoj budali se molite za sreæu/zdravlje/pare/uspeh u ratu...:o

Jebite se svi...[hello]
Jbte pa ti si bre al,stvarno gori od mene ja lièno i personalno verujem u neki Mambodzambo al nikad nisam nikog nagovarao da pada u religion trans pogotovo ¹to Pravoslavlje nije kao Katolicizam pa da mora pod prinudom i prisilom al ne ona Elvisova a za Patrijarha si skroz u pravu ni ja ga ne priznajem i ne do¾ivljavam kao nekog ko je dostojan da bude na èelu S.P.C. a opet ni ti ni bilo ko nemo¾e nama sa planet earth da zabrani da verujemo u Isusa,Budu il Muhameda il une¹to otkud znam ma bre i vi izvanzemaljci ste èudo zato ¾iveo "ALF"  :-* [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mkt

Lazica na celo spc  :o :o :o :o

Lazic

#4357
Pre 10-ak godina, mama(profesor nemaèkog i francuskog i sudski tumaè) me spopadne sa pitanjem, jel' zna¹ ti kako je ‚‚bre'' do¹lo u srpski jezik...? Tuc, muc, skapiram da ne znam... Kako...? Ka¾e mama iz ©panije...:o Kakav kurac, odkud sad ©panija...??? To je izvedeno od hombre, iliti èoveèe... Dobro, kakve veze imamo sa ©panijom...? Negde za vreme inkvizicije, "divni" hri¹æani re¹e da razjure neke tamo njihove Jevreje, i oni mukice krenu da be¾e preko katolièke Evrope sve do nas pravoslavnih u otomanskom carstvu i ovde se nasele, jer smo uvek bili slabi na utlaèene i slabije... U sve to ba¹ i nisam preterano verovao, dok ne èuh pre neki dan da poznanica Jevrejka ima kombinaciju da dobije ¹pansko dr¾avljanstvo, jer potièe od tih koji su do¹li onomad...:o

Poenta je da sam pre 3 godine shvatio da su religije krive za sva zla na ovom svetu, od kad je ljudi, i rado bih sve zabranio, redom, sve kreten do kretena...
[cheers]

edit1:
A boga jedva èekam da upoznam, da ga priupitam za zdravlje...:D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Major poslato 18 Mart, 2013, 08:48
Citat: Panco.KV poslato 18 Mart, 2013, 08:33
Ukljucio sam se jutros kasno na vesti na Pinku ali pricali su o organizovanim turama i obilazak Srbije motorom. Zna li neko nesto o tome koja to turisticka agencija organizuje i ko vodi ,evo lepe teme za razigravanje price za MM .


Skupo je:

http://www.jumbo-travel.rs/index.php?action=putovanje&id=49&naziv=MOTO%20TURE%20SRBIJA
Znam lika...bio je preko i radio kao vodic u nekoj takvoj agenciji...kad e vratio otvorio je svoju...ciljna grupa su mu strance a ne domaci turisti....za njih to nije skupo....ima sve moguce varijate, tvoj motor, njegov motor, bez vodica sa vodicem....pice kurve satori hoteli, bungalovi, sta ko voli....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Uncle Bob

Citat: revolution poslato 19 Mart, 2013, 17:48
Citat: Major poslato 18 Mart, 2013, 08:48
Citat: Panco.KV poslato 18 Mart, 2013, 08:33
Ukljucio sam se jutros kasno na vesti na Pinku ali pricali su o organizovanim turama i obilazak Srbije motorom. Zna li neko nesto o tome koja to turisticka agencija organizuje i ko vodi ,evo lepe teme za razigravanje price za MM .


Skupo je:

http://www.jumbo-travel.rs/index.php?action=putovanje&id=49&naziv=MOTO%20TURE%20SRBIJA
Znam lika...bio je preko i radio kao vodic u nekoj takvoj agenciji...kad e vratio otvorio je svoju...ciljna grupa su mu strance a ne domaci turisti....za njih to nije skupo....ima sve moguce varijate, tvoj motor, njegov motor, bez vodica sa vodicem....pice kurve satori hoteli, bungalovi, sta ko voli....
Joj ¹to ja volem bungalove i gospodze sumnjivog morala [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM