Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

VLA©KA MAGIJA

Na¹a dvodnevna tura Vla¹ka magija (580 km) Vam predstavlja bajkovitu istoènu Srbiju, prateæi tok najveæe evropske reke - Dunava, koja je od poèetka civilizacije mesto gde se razdvajaju, ali i ¾ivo me¹aju, kako razlièite kulture, tako i geografski oblici od kojih zastaje dah. Oèekuju vas, u svetu jedinstveni, prirodni i istorijski spomenici, sa razlogom nazvani - stariji od vremena. U gradu Kladovu obezbeðen je hotelski sme¹taj. Povratak je rezervisan za upoznavanje sa zaleðem ove regije, malo poznatim planinama i selima u kojima se mogu probati autohtone sorte vina, brojni specijaliteti domaæe kuhinje i gde se i danas ¾ivo veruje u magiju, vampire i druga mitolo¹ka biæa. Zaista - kao u bajci!


wooow sta reci vlaska magija;) ;) ;)

u ovu turu vas mogu i ja sprovesti bez naplacivanja

Panco.KV

Lepo za neku pricu u okviru MM .ko li im je samo vodic mora da su iz one sekte

dzimika

Citat: Major poslato 18 Mart, 2013, 08:48
Citat: Panco.KV poslato 18 Mart, 2013, 08:33
Ukljucio sam se jutros kasno na vesti na Pinku ali pricali su o organizovanim turama i obilazak Srbije motorom. Zna li neko nesto o tome koja to turisticka agencija organizuje i ko vodi ,evo lepe teme za razigravanje price za MM .


Skupo je:

http://www.jumbo-travel.rs/index.php?action=putovanje&id=49&naziv=MOTO%20TURE%20SRBIJA

mislim da je mikulanac ili neki njegov prijatelj drzao pre par godina agenciju ili nesto slicno, adventure ride valjda
imali su u ponudi moto ture na tajlandu za ove pare koliko ovi traze za turu po srbiji i to sa bmw motorima

Slaninar

Citat: Major poslato 18 Mart, 2013, 08:48
Citat: Panco.KV poslato 18 Mart, 2013, 08:33
Ukljucio sam se jutros kasno na vesti na Pinku ali pricali su o organizovanim turama i obilazak Srbije motorom. Zna li neko nesto o tome koja to turisticka agencija organizuje i ko vodi ,evo lepe teme za razigravanje price za MM .


Skupo je:

http://www.jumbo-travel.rs/index.php?action=putovanje&id=49&naziv=MOTO%20TURE%20SRBIJA

Gledam cenovnik i mislim se, pa i nije tako stra¹no. Onda skontam da cene nisu u dinarima.     [doh]    [dunce]

Dosta para. Mada, ko ima. Razmi¹ljam  za koje pare bih ja nepoznatom iznajmio motor, organizovao sve to... Ize¹ ga. Ako je registrovana firma, verovatno debele pare idu za razne poreze, doprinose, ovo-ono (ili malo manje debele za podmazivanje).
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Major

Ti motori su svi osigurani tako da i da ga neko totalno razjebe oni ce od osiguranja da pokupe pare.
Mada sta god da je u pitanju, previse je skupo jer je to tura po Srbiji i za te pare sto kaze Dzimika mozes da organizujes turu negde preko. A jos se ciganisu i za gorivo..

eclipse4

#4325
bog te ja tek sad provalio da cene u evrima,pa ovi nisu cisti....hahah,pa znas kad bih im platio,nikad.jos gorivo i gume nisu uracunate u cenu,pa sta placam onda?
vodis celu porodicu na more za te pare na 11 dana.
neko ce me voza po putu,pa ja neznam sta je put i gde su hoteli,gde se sta nalazi.....uostalom tu smo svi i uvek mozemo da se dogovorimo....

podsecaju me na jednog debila odavde kada smo trebali da polazemo za oruzije....kaze covek i po 15 evra za organizaciju,pitam ja kakva organizacija,i covek ladno kaze,pa za ovo sto smo se okupili svi ovde dok ne krenemo,a sta reko ako sacekam ispred i ne sedim unutra,pa kaze onda ne placas nista,ali bi bilo pozeljno da ne budes samo ti izuzeta od svih 20 ljudi ovde...ja pitao ljude ko je za da ne plati organizaciju moze prevoz da saceka ispred,i naravno svi smo izasli napolje a njemu vatra na oci.

zatim tip trazi po 20e za gorivo i kada smo svi dali,on ladno pita ko je dosao automobilima i koliko kome trosi auto kako bi od 400e platio opet nama nazad,koji bi vozili,recimo ukupno svega ne vise od 150e a za njega resto......reko vracaj pare ljudima,dogovoricemo se mi medjusobno ko ce da vozi i na kraju je toliko i izaslo 150e za 5 automobila.

kaze za ovo cu da se potrudim da ne polozis.......reko kad budem polozio popusices mi cev i to sa dozvolom picko jedna! pretis,reko pretim,tuzicu te,tuzi slobodno samo do kraja zivota ima da se osvrnes iza sebe,oces da te prebacim do policije? neka neka,sam cu ne brini ti,vidimo se na sudu......sa zadovoljstvom,a jos cu i plakate da odstampam sa tvojom reklamom po gradu,kako poslujes.

naravno suda nikada nije ni bilo,nit prijave......ja se bas raspisah.

Major

Ja polagao za oruzje za 15eur :)

dzimika

Citat: Major poslato 18 Mart, 2013, 10:28
Ti motori su svi osigurani tako da i da ga neko totalno razjebe oni ce od osiguranja da pokupe pare.
Mada sta god da je u pitanju, previse je skupo jer je to tura po Srbiji i za te pare sto kaze Dzimika mozes da organizujes turu negde preko. A jos se ciganisu i za gorivo..

pricao sam sa mikulancem 2009 god, hteo sam da idem na tajland ali ne odoh jer sam spucao pare na letovanje sa tadasnjom devojkom
tada je bilo malo jeftinije sve ali nije ni sada toliko drasticno skuplje da ne moze da se ode
racunica je bila 650e karta do tamo, renta motora bi bila oko 20e dnevno (neki veci ozbiljniji motor tipa afrika :P ), 2 nedelje po severu tajlanda tj gorivo i spavanje u hotelima usput (10-30e nocenje sa doruckom u zavisnosti od hotela do hotela) i klopa i na kraju jos 2 nedelje negde da se uziva na nekim plazama otprilike 2000e mozda neka stotka vise :D

El Jefe

Od ove zemlje ce da naprave Safari park Srbija , voze okolo turiste u Landroverima da snimaju urodjenike.
Друштво за заштиту од животиња

Panco.KV

#4329
Citat: eclipse4 poslato 18 Mart, 2013, 11:02
bog te ja tek sad provalio da cene u evrima,pa ovi nisu cisti....hahah,pa znas kad bih im platio,nikad.jos gorivo i gume nisu uracunate u cenu,pa sta placam onda?
vodis celu porodicu na more za te pare na 11 dana.
neko ce me voza po putu,pa ja neznam sta je put i gde su hoteli,gde se sta nalazi.....uostalom tu smo svi i uvek mozemo da se dogovorimo....

podsecaju me na jednog debila odavde kada smo trebali da polazemo za oruzije....kaze covek i po 15 evra za organizaciju,pitam ja kakva organizacija,i covek ladno kaze,pa za ovo sto smo se okupili svi ovde dok ne krenemo,a sta reko ako sacekam ispred i ne sedim unutra,pa kaze onda ne placas nista,ali bi bilo pozeljno da ne budes samo ti izuzeta od svih 20 ljudi ovde...ja pitao ljude ko je za da ne plati organizaciju moze prevoz da saceka ispred,i naravno svi smo izasli napolje a njemu vatra na oci.

zatim tip trazi po 20e za gorivo i kada smo svi dali,on ladno pita ko je dosao automobilima i koliko kome trosi auto kako bi od 400e platio opet nama nazad,koji bi vozili,recimo ukupno svega ne vise od 150e a za njega resto......reko vracaj pare ljudima,dogovoricemo se mi medjusobno ko ce da vozi i na kraju je toliko i izaslo 150e za 5 automobila.

kaze za ovo cu da se potrudim da ne polozis.......reko kad budem polozio popusices mi cev i to sa dozvolom picko jedna! pretis,reko pretim,tuzicu te,tuzi slobodno samo do kraja zivota ima da se osvrnes iza sebe,oces da te prebacim do policije? neka neka,sam cu ne brini ti,vidimo se na sudu......sa zadovoljstvom,a jos cu i plakate da odstampam sa tvojom reklamom po gradu,kako poslujes.

naravno suda nikada nije ni bilo,nit prijave......ja se bas raspisah.

[zev] jel si polozio jesi i boli te kurac da tupis pste ja mislio da si to zaboravio. [thumb_up]

Panco.KV

#4330
Koliko motora treba da se ima ... evo UFF ima 3 za pocetak  :D

Panco.KV

Salu na stranu nije neizvodljivo da se stvarno to razigra preko MM.

dzimika

sve se moze, samo sto to treba da se i izreklamira a to kosta a pritom moras imati agenciju da bi smeo to da radis da te ne bi cimali

Boban_m

Tamo gdje udju pare, prijateljstvo izlazi...

Panco.KV

Citat: dzimika poslato 18 Mart, 2013, 13:18
sve se moze, samo sto to treba da se i izreklamira a to kosta a pritom moras imati agenciju da bi smeo to da radis da te ne bi cimali
Pa ima nas CVOROVICA majku mu da organizujemo to  :-)

mrle


mkt


Lazic


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

AndreyRR

Citat: Major poslato 18 Mart, 2013, 08:48
Citat: Panco.KV poslato 18 Mart, 2013, 08:33
Ukljucio sam se jutros kasno na vesti na Pinku ali pricali su o organizovanim turama i obilazak Srbije motorom. Zna li neko nesto o tome koja to turisticka agencija organizuje i ko vodi ,evo lepe teme za razigravanje price za MM .


Skupo je:

http://www.jumbo-travel.rs/index.php?action=putovanje&id=49&naziv=MOTO%20TURE%20SRBIJA

od kada je tebi nesto pa skupo