Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

misa-pei

A mitraljesko gnezdo na æo¹ku balkona? Minobacaè na terasi? Na krovu prozori i odatle zolje koje pokrivaju prilazni put?
Država je najveći neprijatelj naroda

Panco.KV

pa ko je toliko ljubomoran da stiti zenu od pogleda  [rofl]

Plazma Keks

i struja kroz bodljikavu zicu. mine ispod ograde...

pit

Citat: misa-pei poslato 13 Mart, 2013, 22:56
A mitraljesko gnezdo na æo¹ku balkona? Minobacaè na terasi? Na krovu prozori i odatle zolje koje pokrivaju prilazni put?


     Dobro nemoj sad da preterujes ,,,dovoljna je po jedna puskarnica sa svake strane kapije.

Panco.KV

A sta ako je ograda okrugla .Znas da prave okrugle ograde da nemoze niko da saceka iza coska [rofl]

Panco.KV

Daj da ne kenjamo mnogo mozda ovi govnari sa BB imaju infiltriranog u MM pa pomisle da spremamo atentat na premijera   ;D

misa-pei

Citat: pit poslato 13 Mart, 2013, 22:58
Citat: misa-pei poslato 13 Mart, 2013, 22:56
A mitraljesko gnezdo na æo¹ku balkona? Minobacaè na terasi? Na krovu prozori i odatle zolje koje pokrivaju prilazni put?


    Dobro nemoj sad da preterujes ,,,dovoljna je po jedna puskarnica sa svake strane kapije.

Ne, ne... Pu¹karnica nije dovoljna. Mora¹ da bude¹ spreman da ih slisti¹ pre nego ¹to priæu, ali ako priðu, sakriju se iza ograde, mora¹ da tuèe¹ po njima minobaca¹kom vatrom, jer iz pu¹karnica ima¹ preveliki mrtav ugao. Èak mogu da ti otmu pu¹ku i izvuku napolje.
Mitraljez ima namenu da prvo ne dozvoli da ¾iva sila priðe, a drugo, da ako su se priðunjali, ne mogu da preskoèe zidine ili da ti begaju po dvori¹tu.
Minobacaè i zolje ne treba koristiti za ¾ivu silu po dvori¹tu, jerbo ¹titi ru¾ama i travnjaku.

Ne bih se ja igrao sa tako ozbiljnim stvarima. Treba se dobro pripremiti.
Država je najveći neprijatelj naroda

pit

Citat: misa-pei poslato 13 Mart, 2013, 23:07
Citat: pit poslato 13 Mart, 2013, 22:58
Citat: misa-pei poslato 13 Mart, 2013, 22:56
A mitraljesko gnezdo na æo¹ku balkona? Minobacaè na terasi? Na krovu prozori i odatle zolje koje pokrivaju prilazni put?


     Dobro nemoj sad da preterujes ,,,dovoljna je po jedna puskarnica sa svake strane kapije.

Ne, ne... Pu¹karnica nije dovoljna. Mora¹ da bude¹ spreman da ih slisti¹ pre nego ¹to priæu, ali ako priðu, sakriju se iza ograde, mora¹ da tuèe¹ po njima minobaca¹kom vatrom, jer iz pu¹karnica ima¹ preveliki mrtav ugao. Èak mogu da ti otmu pu¹ku i izvuku napolje.
Mitraljez ima namenu da prvo ne dozvoli da ¾iva sila priðe, a drugo, da ako su se priðunjali, ne mogu da preskoèe zidine ili da ti begaju po dvori¹tu.
Minobacaè i zolje ne treba koristiti za ¾ivu silu po dvori¹tu, jerbo ¹titi ru¾ama i travnjaku.

Ne bih se ja igrao sa tako ozbiljnim stvarima. Treba se dobro pripremiti.

        Ako udju u dvoriste tek tu su se sjebali ...,macke ne ranim danima


Crazy Cat

Panco.KV

Jao Pit stomak me boli od smejanja hhhhhahahahahahahah

pit

Crazy Demon Cat Talking

    A ova ima da saceka mrskog neprijatelja dok skace sa zida pravo u smrt.

Panco.KV

Bato ovo je za hag ako nas povataju hahahahah

pit

Citat: Panco.KV poslato 13 Mart, 2013, 23:22
Bato ovo je za hag ako nas povataju hahahahah


      Moz nas uhvate ali za onu stvar...mi smo bre Srbi nebeski narod...niko nam ne moze nista.

Panco.KV

Sada smo se smejali zena,cera i ja stomak nas boli hahah [rofl]

Panco.KV


UFF

Citat: dzimika poslato 13 Mart, 2013, 22:06
kod vas dvojce komsije kao i kod mene :D
prosto da pozelis neprijatelja pored sebe

ja prosto obozavam tvog prvog komsiju

jebem li mu cerku :D

balcan girl

eto ko se zarati s komsijama najebasmo :D ovaj uff ima da nas sve proda za jednu picku :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

Citat: Panco.KV poslato 13 Mart, 2013, 21:29
Doðe vreme kada pametni zaæute, budale progovore, a fukara se obogati.Rekao jedan nas NOBELOVAC

[attachment deleted by admin]

eclipse4

i drugi deo

[attachment deleted by admin]

dzimika

Citat: UFF poslato 14 Mart, 2013, 02:33
Citat: dzimika poslato 13 Mart, 2013, 22:06
kod vas dvojce komsije kao i kod mene :D
prosto da pozelis neprijatelja pored sebe

ja prosto obozavam tvog prvog komsiju

jebem li mu cerku :D

brate ono ne bi jeo ni da mi plate :P

Panco.KV

Zbog Gabora je Bog stvorio alkohol i mrak  [rofl]