Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

pit


          Meni je recimo bio svojevrstan fenomen kupivanje u IDEA-ma....recimo u Nisu je Idea kupila oko 40 samoposluga ''Angroprometa'' sve na udarnim mestima i radili du odlicno....bez obzira sto su bili skuplji i od malih dragstora i ibezbroj afera za zagadjenom hranom......

Panco.KV

Jednom sam procitao i to je veoma istinit zakljucak ili misao.  
Snage kapitalistièkog dru¹tva, ukoliko ih ne nadziremo, te¾e da bogate uèine jo¹ bogatijima, a siroma¹ne jo¹ siroma¹nijima

Panco.KV

Citat: pit poslato 13 Mart, 2013, 21:34

           Meni je recimo bio svojevrstan fenomen kupivanje u IDEA-ma....recimo u Nisu je Idea kupila oko 40 samoposluga ''Angroprometa'' sve na udarnim mestima i radili du odlicno....bez obzira sto su bili skuplji i od malih dragstora i ibezbroj afera za zagadjenom hranom......
Cudo smo mi nek je strano pa makar i govno

Panco.KV

Drugari zapamtite ovo . ГИНУЛИ СУ НАЈБОЉИ, да владају најгори.

pit

Citat: Panco.KV poslato 13 Mart, 2013, 21:36
Citat: pit poslato 13 Mart, 2013, 21:34

          Meni je recimo bio svojevrstan fenomen kupivanje u IDEA-ma....recimo u Nisu je Idea kupila oko 40 samoposluga ''Angroprometa'' sve na udarnim mestima i radili du odlicno....bez obzira sto su bili skuplji i od malih dragstora i ibezbroj afera za zagadjenom hranom......
Cudo smo mi nek je strano pa makar i govno



       Mada gledajuci sa druge strane nama obicnim gradjanima sasvim je svejedno gde idu pare da li kod Todorica ili Miskovica.....a drzava je sigurno od IDEA-e naplacivala porez a verujem da je i dobavljacima placao na vreme ....za razliku od Miskoviva koji je zavio u crno proizvodjace hrane koje nije ''jebo''dva posto sto se tice placanja robe.....tj mogo si da se nadas nekoj uplati tek posle dva meseca isporucivanje bez para.

AndreyRR

Citat: Panco.KV poslato 13 Mart, 2013, 21:30
Citat: AndreyRR poslato 13 Mart, 2013, 21:25
to sa komsijama mi je fascinantni fenomen
Jel ti prosto cudna pojava kao i meni
ne znam kakve su tvoje ali moje komsije znam kakve su

Panco.KV

Pored ovakvih komsija neprijatelji mi nisu potrebni

AndreyRR

izgleda da imamo slicne komsije  ;D,a kakve su ti komsinice kod mene sve metuzalemi  ;D

Panco.KV

Posle gajbe piva ODLICNEE onako golosijanke


dzimika

kod vas dvojce komsije kao i kod mene :D
prosto da pozelis neprijatelja pored sebe

Panco.KV

Onda bi bar znao gde da napadam

AndreyRR

nisu siptari glupi sto dizu zidine

pit



         Ko oce da vidi zidine moze u jednom selu blizu Nisa ..Gornji Matejevac...kao u Turskoj da si....a i kazu da su Turci zadnji izasli iz tog sela.Ima kuca jos iz tog vremena a i ovi sadasnji sto zidaju nastavili su u istom stilu...ograde preko 2.5 metara....sta ko ima da gleda unutra.

Panco.KV

Normalno svoja privatnost i cao ne da gledam nikog a i koga vidim vec mi se ogadio

Panco.KV

Citat: AndreyRR poslato 13 Mart, 2013, 22:07
nisu siptari glupi sto dizu zidine
Ne dizu oni zidine zbog bezbednosti nego da im zene ne gledaju drugi
jjjj ih one .

AndreyRR

samo znak kad bih kucu imao imao bih oko nje visinu zida da ko god prolazi ne moze da vidi nista a ka komsijama bih stavio leksan pod uglom da
pocrkaju od radoznalosti sta je iza  ;D ;D

Panco.KV

Citat: AndreyRR poslato 13 Mart, 2013, 22:30
samo znak kad bih kucu imao imao bih oko nje visinu zida da ko god prolazi ne moze da vidi nista a ka komsijama bih stavio leksan pod uglom da
pocrkaju od radoznalosti sta je iza  ;D ;D
A na vrh zida bih utopio u beton lomljeno staklo da poseku prste ako bi se popeli

Uncle Bob

Citat: Panco.KV poslato 13 Mart, 2013, 22:40
Citat: AndreyRR poslato 13 Mart, 2013, 22:30
samo znak kad bih kucu imao imao bih oko nje visinu zida da ko god prolazi ne moze da vidi nista a ka komsijama bih stavio leksan pod uglom da
pocrkaju od radoznalosti sta je iza  ;D ;D
A na vrh zida bih utopio u beton lomljeno staklo da poseku prste ako bi se popeli
I razveo struju kroz bodljikavu ¾icu a po vrhu 2 rota u patroli. [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

AndreyRR

i bodljikavu nato zicu

Panco.KV

Kako ste vas dvojica bolesni bolje zakupite ove zandarme korumpirane iz Nisa