Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

fruskogorac

Pozdrav Slaninar, imam za tebe jednu zanimljivu knjigu.Izdavac je pokrajinska komisija za utvrdjivanje zlocina okupatora i njihovih pomagaca u Vojvodini  izdata u Novom Sadu 1946 godine.Vrlo brzo je povucena zarad bratstva i jedinstva od strane nadleznih drugova.Nerado je dajem ali  ako te interesuje kako je bilo ne tako davno dacu ti da procitas.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: WOLVERINE poslato 02 Mart, 2013, 20:14
Citat: pit poslato 02 Mart, 2013, 10:55

         Pa preterao si za sve pare sad ces ti da izjednacujesd Gotovinu i Perisica SRAM TE BILO.Dokle ces vise da se upucavas hrvatima i da ima se ulizujes i zasto to cinis ....plasis se mozda velikosrpskog hegemonizma pa preventivno delujes.

Sta on zna sta je sram......  nisu ga mama i tata vaspitali da zna sta je to.....  kucno vaspitanje....... 

Da neduzim.......  posto sam NACIONALISTA ..... ovakvi ka slaninar znaju sta im mislim...ali me jebe sto to nesmem da im kazem na SRPSKOM....jebo cu oma fasovati bananu... ali mozda se i omakne u nekom sledecem postu........  O g. Perisicu i ostalim pritvorenicima kao i o haskom tribunalu ne bih pisao......... jer se zna sve...

Uvek ce biti autonomasa, dzanki, separatista, nacionalista, nacista........


Sve si ortake nabrojao samo mene ne...a majstori...nes ne jebavas...a...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Немци купују 27 авиона из Краљева
Краљевачка фирма “Аеро-Еаст-Еуропе”, која производи лаке авионе разне намене, продатће Немцима 27 авиона вредних око милион и по евра. Први српски авион регистрован у Европској агенцији за безбедност саобраћаја
Друштво за заштиту од животиња

Plazma Keks

bio sam juce u utvi, jbt, kako je elegantan ovaj novi avion kobac. uzivo je jos lepsi
http://www.flightglobal.com/assets/getasset.aspx?itemid=47388


Lazic


monsterbnt

A ti ga kao ne bi isprozivao na neku glupost?
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Naravno bre, facepalm je za bagru amerièku...

monsterbnt

A naso sa studentarijom da se nateze... FAIL!!!
Smrt SVIMA!!!!

Lazic


Plazma Keks

supermegagigaepic
ne mogu da zamislim koliko bih kocio coveka da sam bio na tom fakultetu...

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

monsterbnt

Ma i ovako su mu se iskakali po glavi za medalju.
Smrt SVIMA!!!!


Slaninar

Citat: brm-brm poslato 02 Mart, 2013, 17:05
Ma jok, i ja moje momke hranim slaninicom, imamo slicna interesovanja znaèi....

Nemamo, ja nemam momka. Al' to je tvoje pravo, tvoj izbor.  :P

Citat: fruskogorac poslato 02 Mart, 2013, 22:52
Pozdrav Slaninar, imam za tebe jednu zanimljivu knjigu.Izdavac je pokrajinska komisija za utvrdjivanje zlocina okupatora i njihovih pomagaca u Vojvodini  izdata u Novom Sadu 1946 godine.Vrlo brzo je povucena zarad bratstva i jedinstva od strane nadleznih drugova.Nerado je dajem ali  ako te interesuje kako je bilo ne tako davno dacu ti da procitas.

Hmmm. Zvuèi zanimljivo.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

brm-brm

Citat: Slaninar poslato 04 Mart, 2013, 12:45
Citat: brm-brm poslato 02 Mart, 2013, 17:05
Ma jok, i ja moje momke hranim slaninicom, imamo slicna interesovanja znaèi....

Nemamo, ja nemam momka. Al' to je tvoje pravo, tvoj izbor.  :P

Citat: fruskogorac poslato 02 Mart, 2013, 22:52
Pozdrav Slaninar, imam za tebe jednu zanimljivu knjigu.Izdavac je pokrajinska komisija za utvrdjivanje zlocina okupatora i njihovih pomagaca u Vojvodini  izdata u Novom Sadu 1946 godine.Vrlo brzo je povucena zarad bratstva i jedinstva od strane nadleznih drugova.Nerado je dajem ali  ako te interesuje kako je bilo ne tako davno dacu ti da procitas.

Hmmm. Zvuèi zanimljivo.

Izvini Slaninar, ja sam mislio da ti voli¹ da jede¹ slaninicu, takva mi je bila asocijacija na tvoj nick, nisam mislio da se identifikuje¹ sa istom. A sad, ovo sa momcima, to su tvoji pokvarena ma¹ta i ko zna kakve strasti... Pa ako se identifikuje¹ sa slaninicom, eto na onoj fotki vidi¹ gde zav¹ava kod nas  :P

Slaninar

Citat: brm-brm poslato 04 Mart, 2013, 16:15
Izvini Slaninar, ja sam mislio da ti voli¹ da jede¹ slaninicu, takva mi je bila asocijacija na tvoj nick, nisam mislio da se identifikuje¹ sa istom.



Citat: brm-brm poslato 04 Mart, 2013, 16:15
A sad, ovo sa momcima, to su tvoji pokvarena ma¹ta i ko zna kakve strasti... Pa ako se identifikuje¹ sa slaninicom, eto na onoj fotki vidi¹ gde zav¹ava kod nas  :P

Kod nas se obièno secka na sitno, pa s lukom...   Al' dobra je tako i za èi¹æenje ro¹tilja.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

brm-brm

Eто видиш да сам био у праву - ем си одговорио, ем волиш сланину са ватре, само ту још ниси сигуран! Шта ћеш, ово су снимци с југа, једемо шта стигнемо и где стигнемо, не јебемо баш све, без неког реда. Нисмо баш тако софистицирани као ви озго.

Slaninar

Citat: brm-brm poslato 04 Mart, 2013, 16:32
Eто видиш да сам био у праву - ем си одговорио, ем волиш сланину са ватре, само ту још ниси сигуран! Шта ћеш, ово су снимци с југа, једемо шта стигнемо и где стигнемо, не јебемо баш све, без неког реда. Нисмо баш тако софистицирани као ви озго.

®iveo govornik, dajte mu bananu!  :P
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

brm-brm

Citat: Slaninar poslato 04 Mart, 2013, 19:28
Citat: brm-brm poslato 04 Mart, 2013, 16:32
Eто видиш да сам био у праву - ем си одговорио, ем волиш сланину са ватре, само ту још ниси сигуран! Шта ћеш, ово су снимци с југа, једемо шта стигнемо и где стигнемо, не јебемо баш све, без неког реда. Нисмо баш тако софистицирани као ви озго.

®iveo govornik, dajte mu bananu!  :P

Ipak nisi za bolje, povlaèim sve ¹to sam rekao - ogloði je sam :P