Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF


Uncle Bob

Citat: Slaninar poslato 02 Mart, 2013, 10:51
Okupaj se.
Sve,sve al,ovaj komentar ti nije na mestu.Od mene javno ima¹ -
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Hohštapler

Motori, ¾ene, hedonizam.

Jebala vas politika, nacionalizam, autonoma¹tvo, centralizacija i ostalo, dokle vi¹e?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

El Jefe

#4083
Citat: Slaninar poslato 02 Mart, 2013, 10:51
Okupaj se.
Idi pitaj Dalmatinca-znas dobro kojeg ,sta on misli o etnickom ciscenju i zasto su njegovi morali da beze.Ako ti nije to dosta da te upoznamo sa Jovicom koji je pobegao iz Tuzle sa zenom muslimankom posle pokolja regruta,da bi spasao zivu glavu ili Vesnom koja dan danas u Sarajevu ne moze da nadje u svojoj bivsoj ulici nijednog bivseg komsiju Srbina.A onda idi napisi sve to na Pescaniku - ako ti dozvole.A kada se vozis u Futog i vidis kod Mol pumpe Pedjinu crvenu Yamahu XJ 900.zamoli ga da ti objasni zasto su ga izbacili iz ustava Hrvatske i jos hteli da ga zakolju.
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 02 Mart, 2013, 12:25
Motori, ¾ene, hedonizam.

Jebala vas politika, nacionalizam, autonoma¹tvo, centralizacija i ostalo, dokle vi¹e?
Dokle god Srbin ne odbaci stav-Ako hocu da budem objektivan ,ja preuzmem stav svog neprijatelja.
Друштво за заштиту од животиња

mareskin

Citat: UFF poslato 02 Mart, 2013, 12:14
http://www.medio.rs/61103_PROMENIO-PLAN:-Dok-je-pljackao-kucu-ukljucio-se-u-orgije.html

Zamislite kad bi postojala neka grupa ljudi koji nose ne¹to slièno tim maskama... kao, evo ba¹ mi sad pade na pamet, podkape za moto vo¾nju... i kad bi postojala tako neka kuæa u koju bi moglo da se provali, a da se ba¹ sluèajno de¹avaju orgije... ka¾em samo da zamislite :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

farbach

Perisic treba da je na robiji zato sto je odavao vojne tajne Amerikancima i sto ta izdaja nije zasnovana na rekla-kazala, nego je uhvacen na delu.

Boban_m

Palo mi je na pamet da je to mogla biti olaksavajuca okolnost u Hagu, ukoliko je istina naravno. Jednom kad postanes skeptik...

Slaninar

Citat: UNCLEBOB poslato 02 Mart, 2013, 12:18
Citat: Slaninar poslato 02 Mart, 2013, 10:51
Okupaj se.
Sve,sve al,ovaj komentar ti nije na mestu.Od mene javno ima¹ -

Svakom po zaslugama. Proèitao si ¹ta je napisao? To je bilo najkulturnije ¹to sam mogao.


Citat: El Jefe poslato 02 Mart, 2013, 12:26
Idi pitaj Dalmatinca-znas dobro kojeg ,sta on misli o etnickom ciscenju i zasto su njegovi morali da beze.Ako ti nije to dosta da te upoznamo sa Jovicom koji je pobegao iz Tuzle sa zenom muslimankom posle pokolja regruta,da bi spasao zivu glavu ili Vesnom koja dan danas u Sarajevu ne moze da nadje u svojoj bivsoj ulici nijednog bivseg komsiju Srbina.A onda idi napisi sve to na Pescaniku - ako ti dozvole.A kada se vozis u Futog i vidis kod Mol pumpe Pedjinu crvenu Yamahu XJ 900.zamoli ga da ti objasni zasto su ga izbacili iz ustava Hrvatske i jos hteli da ga zakolju.

To je sve taèno. I zato je sramota ¹to Gotovina ide slobodan.

Al' onda prièam sa èovekom kom je na¹ hvaljeni vojskovoða naredio da puca na zgrade u Sarajevu, al' jebiga, njemu u toj jednoj zgradi bili ¾ena i deca. Pa s sugraðanima pogre¹nog prezimena koje su zvali telefonom i pretili da se odsele.

Svi su pravili sranja. Nema tu za mene razlike koji su "na¹i", a koji "njihovi". Nema Srba i Hrvata, to je sve isto sranje. Ima samo dobrih i baraba.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

pit



    Ti pod hitno das odes da se uclanis kod Sonje Biserko u njen pokret ili Natase Kandic ...svejedno je.

Slaninar

Citat: pit poslato 02 Mart, 2013, 16:07


    Ti pod hitno das odes da se uclanis kod Sonje Biserko u njen pokret ili Natase Kandic ...svejedno je.

Ti da se pod hitno... ma rekao sam ti veæ.  :P
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

pit



          NIkad nijeda hrvat nece optuziti nijednog svog vojnika za nikakav zlocin ...uvek ce reci da je to bila borba za slobodu.To samo rade srbi izdajice ....;izjednacavaju cetnike i ustase ....zlocince i zrtve.

brm-brm

Citat: Slaninar poslato 02 Mart, 2013, 16:05
Citat: UNCLEBOB poslato 02 Mart, 2013, 12:18
Citat: Slaninar poslato 02 Mart, 2013, 10:51
Okupaj se.
Sve,sve al,ovaj komentar ti nije na mestu.Od mene javno ima¹ -

Svakom po zaslugama. Proèitao si ¹ta je napisao? To je bilo najkulturnije ¹to sam mogao.


Citat: El Jefe poslato 02 Mart, 2013, 12:26
Idi pitaj Dalmatinca-znas dobro kojeg ,sta on misli o etnickom ciscenju i zasto su njegovi morali da beze.Ako ti nije to dosta da te upoznamo sa Jovicom koji je pobegao iz Tuzle sa zenom muslimankom posle pokolja regruta,da bi spasao zivu glavu ili Vesnom koja dan danas u Sarajevu ne moze da nadje u svojoj bivsoj ulici nijednog bivseg komsiju Srbina.A onda idi napisi sve to na Pescaniku - ako ti dozvole.A kada se vozis u Futog i vidis kod Mol pumpe Pedjinu crvenu Yamahu XJ 900.zamoli ga da ti objasni zasto su ga izbacili iz ustava Hrvatske i jos hteli da ga zakolju.

To je sve taèno. I zato je sramota ¹to Gotovina ide slobodan.

Al' onda prièam sa èovekom kom je na¹ hvaljeni vojskovoða naredio da puca na zgrade u Sarajevu, al' jebiga, njemu u toj jednoj zgradi bili ¾ena i deca. Pa s sugraðanima pogre¹nog prezimena koje su zvali telefonom i pretili da se odsele.

Svi su pravili sranja. Nema tu za mene razlike koji su "na¹i", a koji "njihovi". Nema Srba i Hrvata, to je sve isto sranje. Ima samo dobrih i baraba.

Slaninar, detaljno sam pro;itao oba teksta, po dva puta. Hajd sad ti budi vredan pa ih pro;itaj malo kriti;kije nastrojen. I obrati pa\nju na onih 10% raylike koje sam pominjao - i videæe¹ da u èlanku o Gotovini ne pominje ni Krajinu, ni Srbe, ni¹ta. Totalna depersonalizacija zloèina. A u èlanku o Peri¹iæu kreæe da nabraja... Cilj je jasan, kod nepa¾ljivih i navijanju sklonih èitalaca to izaziva nesvesno rangiranje zloèina. Da, ¹atro su oba ista, ali nakon jednog teksta si relaksiran, ni ne proèita¹ nad kim je taj èovek zloèine vr¹io i u kojim razmerama. Kod drugog teksta treba da ti ostane gorak ukus, to su veliki gradovi, tamo ¾ivi puno ljudi... a Zagreb je ba¹ bombardovan, aha. A to su isti tekstovi, samo imena promenjena, kako da ne. A opet, ako to zaista nije sa namerom govorila, onda je nesvesno ukazala na svoju opsesiju pljuvanja po Srbima, jer tu je iz nekog razloga morala dodatno da naznaèi dimenziju zloèina, dok kod Gotovine nije osetila takvu potrebu. Da je vagala jednako u oba teksta, i da su oni zaista to ¹to ona ka¾e, ne bih se toliko jedio. Ali ona to nije uradila, opet je pokazala pristrasnost i jed. I kao takva mrziteljka sopstvenog naroda i dr¾ave profesor je istorije na Filozofskom fakultetu u Beogradu, gde ima priliku da takvo viðenje plasira kao ispravno i moralno po¾eljno i svojim studentima. Sa druge strane, 2008. godine su sa istog tog fakulteta organizovanom kampanjom uspeli da odstrane profesora koga nisu trpeli jer je nacionalista.
Hajd leba ti opet proèitaj oba teksta, pa mi reci vidi¹ li raliku na koju ukazujem ili ne.

pit


BRM-BRM dzaba ti oces da objasnis Slaninaru nesto ...on ima jasno izgradjen stav da su Srbi krivi xza sve...i tacka.Jedino sto treba je ne dozvoliti mu da kenja po ovom forumu koji smatram za srpski...neka ide na motori hr ili jos bolje na buljojub tamo ce oberucke prihvatiti njegovu antisrpsku hosteriju.

brm-brm

Ma jok, i ja moje momke hranim slaninicom, imamo slicna interesovanja znaèi.... odgovoriæe on, odgovoriæe... Evo Slaninar, da vidi¹ kako se kod mene sprema slaninica  ;D

pit

OJ VOJVODO SINDJELICU

         Samo za prave SRBE.

dzimika

Citat: pit poslato 02 Mart, 2013, 16:54

BRM-BRM dzaba ti oces da objasnis Slaninaru nesto ...on ima jasno izgradjen stav da su Srbi krivi xza sve...i tacka.Jedino sto treba je ne dozvoliti mu da kenja po ovom forumu koji smatram za srpski...neka ide na motori hr ili jos bolje na buljojub tamo ce oberucke prihvatiti njegovu antisrpsku hosteriju.

os se kladimo da ima vise srpske krvi nego ti i ja :D

Plazma Keks

Citat: farbach poslato 02 Mart, 2013, 13:07
Perisic treba da je na robiji zato sto je odavao vojne tajne Amerikancima i sto ta izdaja nije zasnovana na rekla-kazala, nego je uhvacen na delu.
koliko se secam Aca Tomic ga je otkrio i on ceka da mu se sudi bese?

WOLVERINE

Citat: pit poslato 02 Mart, 2013, 10:55

         Pa preterao si za sve pare sad ces ti da izjednacujesd Gotovinu i Perisica SRAM TE BILO.Dokle ces vise da se upucavas hrvatima i da ima se ulizujes i zasto to cinis ....plasis se mozda velikosrpskog hegemonizma pa preventivno delujes.

Sta on zna sta je sram......  nisu ga mama i tata vaspitali da zna sta je to.....  kucno vaspitanje....... 

Da neduzim.......  posto sam NACIONALISTA ..... ovakvi ka slaninar znaju sta im mislim...ali me jebe sto to nesmem da im kazem na SRPSKOM....jebo cu oma fasovati bananu... ali mozda se i omakne u nekom sledecem postu........  O g. Perisicu i ostalim pritvorenicima kao i o haskom tribunalu ne bih pisao......... jer se zna sve...

Uvek ce biti autonomasa, dzanki, separatista, nacionalista, nacista........