Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Boban_m

Ucinilo mi se da sam vidio Danka, iz ulice Akacija... ;D

AndreyRR

ovom licna pregorela odavno,spojio na masu


AndreyRR

glupi klinac za volanom

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

uticaj holivudskih zvezda, Bred Pita i njegove zene na moj rad......

Dakle posle visesatnog zatisja, javio mi se PIT,....Bred Pit....kaze da je morao sa vojskom 12 Majmuna da pojede neke banane...pa da zato nije oga da mi se ranije javi...
Kaze da posto ne moze da pravi decu, jer nema muda, a nije siguran da su i ona deca koje rani kuci njegova....hoce da usvoji jos neko dete...mozda ce ovo nove dete da ga voli, posto ovo sto ima kuci ic ga nevole..

http://www.pressdisplay.com/pressdisplay/viewer.aspx

i rekao mi da nece vise da jede banane...prelazi na mandarine...

sto se mene tice, posto mi ometaju koncentraciju...

PITE NAPASES MI SE TARZANCICA POSTO TI KITU VISE NE DAM

ne remeti mi koncentraciju o ti velika holivudska zvezdo
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


prpa_zr

smorili ste, realno..

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: prpa_zr poslato 25 Februar, 2013, 16:25
smorili ste, realno..
realno cu ti proslediti PP koje mi holivudska zvezda salje.....pa ces jos da se smoris
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11



El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

to se odavno zna ali na zalost nema ko da finansira ispitivanja tj ne zele jer je bolje vestacki proizvoditi lek zbog koga ces morati da pijes jos neki a zbog koga ces morati da pijes jos neki ..... a na kraju farmaceutska industrija zgrce milijarde

Ivan1979


Joker

Za Reva i Pita... Prosli put sam rekao (da se ne citiram sada), da ako se nastavi bilo kakva prozivka da cu da banujem prvog koji to uradi... Stvari su se smirile i sada nakon nekog vremena, iz meni nepoznatog razloga su opet pocele da se desavaju. Razlozi me iskreno ne zanimaju, zato nema potrebe ni da ih znam... Ono sto sam rekao tada, nije mi tesko da kazem ponovo, ali sa to razlikom da je ovo stvarno zadnji put da ih ja govorim, pisem kako god hocete... Tada sam rekao a sada OBECAVAM... Svaki sledeci post, bilo tipa clanak iz novina, indirektne prozivke, razni sinonimi i ta sranja povlace odmah ban. I to dupli... Samo je dovoljno da ih ja ili neko od admin tima shvati na taj nacin... Ne da ste smorili, nego ste bezobrazni jer nemate ni malo obzira prema ostalima koji citaju ovaj forum i ovde su svakodnevno! Ponavljam ponovo za pp... NE INTERESUJE ME, i NE MOGU da uticem sta ce neko da nekome salje u privatnim porukama. Imate livadu, ring, lenjir pa se dokazujte do sutra ali ovde vise to nece moci... Ljutite se koliko god hocete... Ja da dozvolim da vi "resavate" vase ljubavne probleme preko nasih ledja, iskreno necu... Stavite se u obrnutu poziciju pa razmislite malo...

Nadam se da sam bio jasan jer jasnije od ovoga ne moze... Moze, ali onda cu ja da zaradim bananu...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mareskin

Citat: Ivan1979 poslato 26 Februar, 2013, 15:01


Moja pokojna baba je sadila i nekad su pravili gaæe, hranili stoku i sva¹ta ne¹to. A sad odjednom ispade moja baba bila proizvoðaè sa namerom da distribuira :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

pit

Citat: Joker poslato 26 Februar, 2013, 15:51
Za Reva i Pita... Prosli put sam rekao (da se ne citiram sada), da ako se nastavi bilo kakva prozivka da cu da banujem prvog koji to uradi... Stvari su se smirile i sada nakon nekog vremena, iz meni nepoznatog razloga su opet pocele da se desavaju. Razlozi me iskreno ne zanimaju, zato nema potrebe ni da ih znam... Ono sto sam rekao tada, nije mi tesko da kazem ponovo, ali sa to razlikom da je ovo stvarno zadnji put da ih ja govorim, pisem kako god hocete... Tada sam rekao a sada OBECAVAM... Svaki sledeci post, bilo tipa clanak iz novina, indirektne prozivke, razni sinonimi i ta sranja povlace odmah ban. I to dupli... Samo je dovoljno da ih ja ili neko od admin tima shvati na taj nacin... Ne da ste smorili, nego ste bezobrazni jer nemate ni malo obzira prema ostalima koji citaju ovaj forum i ovde su svakodnevno! Ponavljam ponovo za pp... NE INTERESUJE ME, i NE MOGU da uticem sta ce neko da nekome salje u privatnim porukama. Imate livadu, ring, lenjir pa se dokazujte do sutra ali ovde vise to nece moci... Ljutite se koliko god hocete... Ja da dozvolim da vi "resavate" vase ljubavne probleme preko nasih ledja, iskreno necu... Stavite se u obrnutu poziciju pa razmislite malo...

Nadam se da sam bio jasan jer jasnije od ovoga ne moze... Moze, ali onda cu ja da zaradim bananu...

       Jokeru i od mene imas plus bez obzira sto si me stavio u isti kos sa njim.Cisto da se zna a moze i da se vidi ko prati temu.....DOTICNI JE POTPUNO BEZ RAZLOGA I POVODSA POCEO DA ME NAPUSAVA....tako da proslomesecni dogovor o lepom ponasanju ja ni u jednom trenutku nisam prekinuo a koji je razlog za njegovo takvo ponasanje to bi vi trebali da sa njim vidite.Sto se mene tice ja mogu da kuliram mnogo jer takvo njegovo napusavanje govori ipak vise o njemu .