Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Ja nisam reko da mleko ne valja. Ako je ministar reko da valja onda je sigurno sve u redu. To se zatrovano mleko salje samo u hrvatsku, bosnu, crnu goru, makedoniju..... A njih ko jebe
Smrt SVIMA!!!!

AndreyRR

hrana vise nije kvalitetna kao pre,sada se gleda samo profit a ne kvalitet
a sto se tice rovca trzamo mi na njega jos odavno,neko ce se upecati
a neki som ce pobeci u mulj i nestati  ;D

m.mitar

Pa nista onda,umesto mleka Gorki list ili stomakliju,ali po 0,3 ili ko voli vise 0,5 [cheers]

Hohštapler

Citat: monsterbnt poslato 19 Februar, 2013, 20:32
Lepo je danas ministar za poljoprivredu reko da je mleko do jaja i da samo seru kad kazu da je otrovano. Ne vidim razlog da se ne veruje jednom ministru vlade srbije.

Jel to onaj ministar moj zema iz ZRa ¹to je onomad bio u zatvoru godinu dana jer je bio organizator graðevinske mafije? ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

pit

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 19 Februar, 2013, 21:56
Citat: monsterbnt poslato 19 Februar, 2013, 20:32
Lepo je danas ministar za poljoprivredu reko da je mleko do jaja i da samo seru kad kazu da je otrovano. Ne vidim razlog da se ne veruje jednom ministru vlade srbije.

Jel to onaj ministar moj zema iz ZRa ¹to je onomad bio u zatvoru godinu dana jer je bio organizator graðevinske mafije? ;)

           Taj ,taj na licu mu se vidi da je olicenje postenjacine

Hohštapler

Citat: pit poslato 19 Februar, 2013, 21:57
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 19 Februar, 2013, 21:56
Citat: monsterbnt poslato 19 Februar, 2013, 20:32
Lepo je danas ministar za poljoprivredu reko da je mleko do jaja i da samo seru kad kazu da je otrovano. Ne vidim razlog da se ne veruje jednom ministru vlade srbije.

Jel to onaj ministar moj zema iz ZRa ¹to je onomad bio u zatvoru godinu dana jer je bio organizator graðevinske mafije? ;)

          Taj ,taj na licu mu se vidi da je olicenje postenjacine

E, taj se bio kandidovao za gradonaèelnika, pa ZRenjaninci po¹to se seæaju lepih vremena kad je ON bio gradonaèelnik (2007. 2008. najjaèe godine za privredu, mora se priznati, al kolko je tu bio njegov ulog ne znam...) svi glasali za njega! Al da se napomene da je posle zatvora pre¹ao iz ¾utih u napredne...
I onda on kad je pobedio, postavio nekog paora umesto njega da bude gradonaèelnik i oti¹ao da bude ministar u BGu...
A predizborni plakat "Ni Beograd ni Novi Sad - Zrenjanin!"   [rofl] [rofl] [rofl]
Uterao im svima .!.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gašpar


mareskin

Citat: Plazma Keks poslato 19 Februar, 2013, 21:08
a sta ako je to mleko zaista zdravo? vidim da smo jos uvek zivi. cak i da je zaista tako, to traje sigurno bar 6 meseci, ja vidim da sam i dalje ziv i zdrav jer svaki dan popijem 0,5l mlecnih preradjevina...

secas li se andrej kad si rekao da ja nekad samo drmnem mali ropac na forum i svi pocnu da se svadjaju, a ja se smejem dok se svi svadjaju?
sta ako je neko isto to uradio, a sada gradjani i svi redom dizu galamu? ali ovo je sa razlgom, ako prikazes sliku narodu da je mleko kvarno, a kasnije im ponudis recimo mleko iz svabije, sta se onda desi? ubijes domace firme, a stranci dobiju profit prodavajuci svoje mleko u stranoj zemlji u ovom slucaju, srbiji

A riba u rekama crvljiva? ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin


E sad, ja nisam neki pecaro¹. Upeco sam ¾abu jednom, ali ako ribu stalno pecamo na crve ¹ta smo oèekivali. Da mutira u praèe hleba?!? :D :D :D :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Plazma Keks

znam da nam je ekologija u gadnom Q, ali ne mora da znaci da je uvek sve bas toliko crno...

KIZA73

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Citat: Plazma Keks poslato 19 Februar, 2013, 21:08
a sta ako je to mleko zaista zdravo? vidim da smo jos uvek zivi. cak i da je zaista tako, to traje sigurno bar 6 meseci, ja vidim da sam i dalje ziv i zdrav jer svaki dan popijem 0,5l mlecnih preradjevina...

secas li se andrej kad si rekao da ja nekad samo drmnem mali ropac na forum i svi pocnu da se svadjaju, a ja se smejem dok se svi svadjaju?
sta ako je neko isto to uradio, a sada gradjani i svi redom dizu galamu? ali ovo je sa razlgom, ako prikazes sliku narodu da je mleko kvarno, a kasnije im ponudis recimo mleko iz svabije, sta se onda desi? ubijes domace firme, a stranci dobiju profit prodavajuci svoje mleko u stranoj zemlji u ovom slucaju, srbiji

Hrana je zatrovana, raznim konzervansima, ve¹taèkim dodacima ukusa i ostalim glupostima. Su¹tina je da bude¹ otrovan, ali ne da umre¹, veæ da ¾ivi¹ i kupuje¹ lekove.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

eclipse4

Citat: mareskin poslato 19 Februar, 2013, 22:59
Citat: Plazma Keks poslato 19 Februar, 2013, 21:08
a sta ako je to mleko zaista zdravo? vidim da smo jos uvek zivi. cak i da je zaista tako, to traje sigurno bar 6 meseci, ja vidim da sam i dalje ziv i zdrav jer svaki dan popijem 0,5l mlecnih preradjevina...

secas li se andrej kad si rekao da ja nekad samo drmnem mali ropac na forum i svi pocnu da se svadjaju, a ja se smejem dok se svi svadjaju?
sta ako je neko isto to uradio, a sada gradjani i svi redom dizu galamu? ali ovo je sa razlgom, ako prikazes sliku narodu da je mleko kvarno, a kasnije im ponudis recimo mleko iz svabije, sta se onda desi? ubijes domace firme, a stranci dobiju profit prodavajuci svoje mleko u stranoj zemlji u ovom slucaju, srbiji

A riba u rekama crvljiva? ;)


jeste riba je crvljiva,treba se kupovati u prodvnicama,kako bi drzava zaradila a ljudi ne bi jeli besplatnu ribu iz reke.mada sad podigli i cnu ribolovackih dozvol,verovatno neki kurajber tamo sracunao koliko jedan covek moze pojesti maksimum ribe za godinu dana,pa lupili i cenu dozvole,ne platis na mostu,platis na cupriji.
dok je isla teletina i ostalo,brze bolje izmislise kravlje ludilo kako ne bi propale tone i tone piletine i svinjetine,a onda kad ljudi presli na piletinu,ajmo sada pticiji grip.....a kad udarise poplave onda na svim televizijama glavna vest poplave,vise nigde ni reci o gripovima,sve nestalo za jdan dan ko rukom odneseno.sprala poplava sve.
gde drzava nema interesa sve je otrovno i stetno,a gde ima interesa,i govna bi se preporucivala da se jedu samo da zaradi na nama.

ja jedem sve sto na tv-u kazu da je nezdravo i otrovno,jer mi je to jedini znak da je upravo to zdravo.


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Aaaaa, zato se ne oseæam kao Srbin, Hrvat ili Bosanac, a ni kao Maðar... 8)

Bio sam ubeðen da je u Srba prosek preko 20cm...:o

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 20 Februar, 2013, 15:31
Aaaaa, zato se ne oseæam kao Srbin, Hrvat ili Bosanac, a ni kao Maðar... 8)

Ja se oseæam na znoj.    :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

zemunboy