Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

con3

Ma nemoguce mora da postoji neka caka :)

Bori¹a

moras da drkas 9-1 meseci... jbg meni to nije problem kad mogu 17 godina presao bih i preko tih 7+1 meseci ;D

con3

Kad bi Srbin cuvao ovo ostrvo nestalo bi ostrvo i dvorac za 10 dana :)

Bori¹a

ma jok, pokusao bi da ga donese ovamo ;D


mkt

hahhaahah sjajno  [rofl] dobar naslov


Lazic

Koji je lik taj Ian... Vozili smo u dva navrata par stotina km, trebalo da idemo kod pokojnog D¾igija na fru¹ku goru, pa nas je bilo previ¹e za vikendaju njegovih matoraca, pa i¹li do Kepojebine, Miljan ga gostio danima... Mnogi od nas znaju matorog...:D

Plazma Keks

Citat: Laziæ poslato 11 Februar, 2013, 16:39
Koji je lik taj Ian... Vozili smo u dva navrata par stotina km, trebalo da idemo kod pokojnog D¾igija na fru¹ku goru, pa nas je bilo previ¹e za vikendaju njegovih matoraca, pa i¹li do Kepojebine, Miljan ga gostio danima... Mnogi od nas znaju matorog...:D
ali taj u linku nije ian coates

mkt


perlx

Slobodan je cini mi se pericamali na forumu ili nesto slicno. Znam da je kacio fotke sa putovanja, narocito USA dela.

Ian legenda, stigao je kuci pre par dana, ceka novi bajk i krece ponovo [yahoo]

Lazic

Citat: Plazma Keks poslato 11 Februar, 2013, 16:44
Citat: Laziæ poslato 11 Februar, 2013, 16:39
Koji je lik taj Ian... Vozili smo u dva navrata par stotina km, trebalo da idemo kod pokojnog D¾igija na fru¹ku goru, pa nas je bilo previ¹e za vikendaju njegovih matoraca, pa i¹li do Kepojebine, Miljan ga gostio danima... Mnogi od nas znaju matorog...:D
ali taj u linku nije ian coates

Ne, ali su pomenuli da ga je inspirisao, a mislim da je i mnoge od nas...:P


Plazma Keks

Citat: Laziæ poslato 12 Februar, 2013, 13:52
Citat: Plazma Keks poslato 11 Februar, 2013, 16:44
Citat: Laziæ poslato 11 Februar, 2013, 16:39
Koji je lik taj Ian... Vozili smo u dva navrata par stotina km, trebalo da idemo kod pokojnog D¾igija na fru¹ku goru, pa nas je bilo previ¹e za vikendaju njegovih matoraca, pa i¹li do Kepojebine, Miljan ga gostio danima... Mnogi od nas znaju matorog...:D
ali taj u linku nije ian coates

Ne, ali su pomenuli da ga je inspirisao, a mislim da je i mnoge od nas...:P
hm, pa mnogo ljudi je to vec uradilo i pre njega. sto se mene tice, ian zivi svoj san.

Lazic

Ne znam da li ba¹ mogao 14 godina da putujem, ali svakako je car... Kad se setim kako se po fru¹koj gori ¹etao sa æevapom od 15 cm, kao sa tompusom....:D

Plazma Keks

pa kad od vas nije stizao da jede, samo ste ga davili da vam prica price... mislim ono, niste imali milosti :P :P

Lazic


mareskin

Citat: Plazma Keks poslato 13 Februar, 2013, 09:52
pa kad od vas nije stizao da jede, samo ste ga davili da vam prica price... mislim ono, niste imali milosti :P :P

U pravu si. Èovek namenski prevalio toliki put da doðe na æevape, a ovde ga udavi¹e  :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Plazma Keks

mozes da pocnes od mene :P :P ;D ;D