Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

pit



         Kad bi morao da se ogranicim na tri vezbe sigurno bi to bile benzdz,cucanj i mrtvo dizanje.Te tri vezbe napadaju najvece grupe misica odjednom.Inace cucanj je odlicna vezba za koordinaciju i ravnotezu....i naravno pre svega za podizanje opste snage.

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

to ste sve proèitali u novinama...:P

pit



Ma jok bre na internetu.

Lazic


con3

130 kila serije ili izbacivanje ?

pit


3-4 puta najvise.Nisam hteo vise da stavim nikad...verovatno je moglo i 140 jedanput ali me nije nikad zanimalo da jurim tezine.

mareskin

Citat: pit poslato 29 Januar, 2013, 00:09

3-4 puta najvise.Nisam hteo vise da stavim nikad...verovatno je moglo i 140 jedanput ali me nije nikad zanimalo da jurim tezine.

Meni je to sa te¾inama uvek bilo bez veze. Za¹to bih ¾eleo da la¾em sebe da di¾em neku te¾inu, ako je u stvari di¾e spoter ili se ljuljam i podi¾em u nepravilnoj formi. Uvek sam radio sa te¾inama sa kojima mogu da radim. Nisam ve¾bao zbog drugih, nego zbog sebe. To je uvek bila moja privatna stvar.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

con3

Ja volim na grudima da probam tezine do sada najvise mi je 137 kila izbacaj,a na nogama sam slab retko ih i radim

Gvozden

Zar nije bolje negde oko 55-65kg pa u serijama  ;D ;D Mnogo bre to 137  [ludak]...

pit

Citat: Gvozden poslato 29 Januar, 2013, 00:37
Zar nije bolje negde oko 55-65kg pa u serijama  ;D ;D Mnogo bre to 137  [ludak]...

            Pa bolje je ako oces da izgledas kao Brus li ...ali ako oces makar malo misicne mase ...mora tezina da se stavi.

Gvozden

hahahahaha a bre Pite ,mislim batke na nesto zensko. Nemo se majesh s gvozda cel dan.. :)

con3

Sve je stvar genetike  ;)

pit

Citat: Gvozden poslato 29 Januar, 2013, 00:42
hahahahaha a bre Pite mislim batke na ne nesto zensko. Nemo se majesh s gvozda cel dan.. :)


            Ma ne vezbam ja sad tolko ...s vremena na vreme udjem u teretanu po 15 minuta.Ovo je samo razmena iskustava.Ja sam ti vise za kontaktne sportove....teretana mi je bila samo kao podloga.


Major

Citat: con3 poslato 29 Januar, 2013, 00:26
Ja volim na grudima da probam tezine do sada najvise mi je 137 kila izbacaj,a na nogama sam slab retko ih i radim

To ti je greska nevidjena. Snagu dobijas bas kad radis noge. Cucanj ti je jako bitna vezba.


Plazma Keks

nikad mi nece biti jasno zasto neki ljudi daju pare drugima i dizu tesko... lakse mi je da odem na gradjevinu gde cu da dobijam pare zato sto dizem tesko

Taraba

I sjebe¹ kièmu.
Ve¾be su dizajnirane da poveæaju snagu i masu mi¹iæa.
Na graðevini samo sabija¹ kièmu. Benefiti za snagu su minimalni u poreðenju sa ve¾banjem.
Svakako da æe neko ko 10 godina radi kao fizikalac na graðevini da bude ¾ivotinja ako dobro jede, ali bi ve¾banjem postigao iste ili bolje rezultate za kraæe vreme i bez potencijalnih
povreda kième, ramena, kolena i skoènih zglobova.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Plazma Keks