Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

Citat: mareskin poslato 20 Januar, 2013, 10:51

Uklonjen spomenik u Pre¹evu

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2013&mm=01&dd=20&nav_category=12&nav_id=679021

Kakva su to govna, igraju najkvarnije moguæe!

Postavili su taj spomenik namerno sada kad se vode pregovori, znajuæi da æe to biti trn u oku nama, i sad kad ga uklonimo (po¹to je jel' nelegalno i postavljen) onda æe da imaju argument kod meðunarodne zajednice "eto, mi nemamo svoja prava kod njih u dr¾avi, uklanjaju na¹e spomenike..."
Bukvalno, to je ovo ¹to je ovaj ¹ipac rekao:
"Orhan Red¾epi, biv¹i komandant OVPBM, novinarima je rekao da se radi o „istorijskom danu“ jer æe Pre¹evo i Bujanovac postati deo Kosova kao i to da se zahvaljuje Srbiji ¹to je dala povod da se albanski odborinici tri op¹tine juga Srbije izjasne o teritorijalnoj autonomiji."
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

CBRR1

Hrabri glodari su najavili da ako neko pipne spomenik da ce njih 10000 civila da se odmah pojavi i da ce biti napada od strane terorista,ali to su picke opste p¹oznate,pojavilo se 200nasih hrabrih momaka i svi u misije rupe..jebem im mater i sve sto im se krece po kucama,pa dokle nas svi gaze,sta treba do Beograda da dodju,ma bre sve preko noci,pobiti,pa posle neka nam sude,ionako nam vec sude za sve sto nismo uradili atrebali smo odavno,JA NECU DA MI DETE NEKO SUTRA UGNJETAVA,PRVI BIH OTISAO NA JUG SRBIJE I BORIO SE BRE ZA SVE OVO STO NAM OTIMAJU...!!!!!!!!!!!!!!!

mkt


monsterbnt

Pojavilo se mnogo vise od 200 zardinjera...... samo se nisu videli. Cela prica je klasican politicki pritisak kosovsih i albanskih politicara, da bi se Srbija sto vise posrala pred pregovore. Al zaboravili su jednu stvar.....njihovim mentorima iz amerike trenutno ne treba sranje, i kao sto je izjavila americka ambasada povodom rusenja, ''To je unutrasnje  pitanje srbije''. Bez podrske siptari vrlo dobro znaju da bi bili zgazeni u roku od odma, i to cak i bez tenkova.....
Smrt SVIMA!!!!

CBRR1

unutrasnja stvar,doci ce i nasih 5 min...bice dovoljno...jer su to bre gamad najobicnija...

bucko

Citat: monsterbnt poslato 20 Januar, 2013, 12:42
Pojavilo se mnogo vise od 200 zardinjera...... samo se nisu videli. Cela prica je klasican politicki pritisak kosovsih i albanskih politicara, da bi se Srbija sto vise posrala pred pregovore. Al zaboravili su jednu stvar.....njihovim mentorima iz amerike trenutno ne treba sranje, i kao sto je izjavila americka ambasada povodom rusenja, ''To je unutrasnje  pitanje srbije''. Bez podrske siptari vrlo dobro znaju da bi bili zgazeni u roku od odma, i to cak i bez tenkova.....
To su rekli i Sadamu pred invaziju na Kuvajt pa ga potom zgazi¹e ko pijan govno.
Ko li im je namignuo da ga postave?

monsterbnt

Citat: bucko poslato 20 Januar, 2013, 23:13
Citat: monsterbnt poslato 20 Januar, 2013, 12:42
Pojavilo se mnogo vise od 200 zardinjera...... samo se nisu videli. Cela prica je klasican politicki pritisak kosovsih i albanskih politicara, da bi se Srbija sto vise posrala pred pregovore. Al zaboravili su jednu stvar.....njihovim mentorima iz amerike trenutno ne treba sranje, i kao sto je izjavila americka ambasada povodom rusenja, ''To je unutrasnje  pitanje srbije''. Bez podrske siptari vrlo dobro znaju da bi bili zgazeni u roku od odma, i to cak i bez tenkova.....
To su rekli i Sadamu pred invaziju na Kuvajt pa ga potom zgazi¹e ko pijan govno.
Ko li im je namignuo da ga postave?

Taci i juzna ekipa.....
Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks

uz ciju podrsku?
daj bre, nemoj da si smesan, da nema zapada, oni nista ne bi ni govorili. rade i pricaju ono sto im se kaze

dzimika

samo ti misli da je tako, za lobiranje i zastitu daju sigurno pola para koje uzmu od droge i trgovinom ogranima i ljudima
najbolje skoluju po najboljim skolama da bi radili kao advokati koji ce ih braniti po sudovima
pola politicara im je u dzepu
celu evropu je albanska mafija preuzela i trenutno nema niko bolesniji od njih, zato su se svi nasi kvazi mafijasi vratili u srbiju jer samo ovde i mogu da izigravaju strah i trepet

MILJAN


The Albanian mafia or Albanian organized crime (Albanian: Mafia Shqiptare) is the general terms used for criminal organizations based in Albania or composed of ethnic Albanians. Albanian organized crime is active in Albania, the United States, and the European Union (EU) countries, participating in a diverse range of criminal enterprises including drug trafficking and arms trafficking. In Albania alone, there are over 15 mafia families that control organized crime. According to Wikileaks reports, the Albanian mafia has monopolized various international affiliations from as far east as Israel, to as far west as South America. These reports primarily indicate a strong connection between politicians and various Albanian mafia families. According to the Research Institute for European and American Studies, or RIEAS, Albanian Mafia groups are actually hybrid organizations (various sectors of society), often involved in both criminal and political activities.[1]
Cave ab homine unius libri


Slaninar

http://www.021.rs/Info/Srbija/Kosovo-Sruseno-27-spomenika-na-pravoslavnom-groblju.html

Evo odgovora na uklanjanja spomenika. Da popizdi¹! Sad æemo.... hmmm, ¹ta æemo? Znam, uputiti o¹tar protest!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: Slaninar poslato 21 Januar, 2013, 07:14
http://www.021.rs/Info/Srbija/Kosovo-Sruseno-27-spomenika-na-pravoslavnom-groblju.html

Evo odgovora na uklanjanja spomenika. Da popizdi¹! Sad æemo.... hmmm, ¹ta æemo? Znam, uputiti o¹tar protest!

Bilo je oèekivano, ALI ne treba zaboraviti da su oni ru¹ili spomenike po grobljima i pre ovoga.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

CBRR1

Citat: mareskin poslato 21 Januar, 2013, 11:33
Citat: Slaninar poslato 21 Januar, 2013, 07:14
http://www.021.rs/Info/Srbija/Kosovo-Sruseno-27-spomenika-na-pravoslavnom-groblju.html

Evo odgovora na uklanjanja spomenika. Da popizdi¹! Sad æemo.... hmmm, ¹ta æemo? Znam, uputiti o¹tar protest!

Bilo je oèekivano, ALI ne treba zaboraviti da su oni ru¹ili spomenike po grobljima i pre ovoga.

Toliko o glodarima i njihovoj hrabrosti...jako su hrabri,mrtvi ljudi im ne mogu nista...olos balisticki...

monsterbnt

Uvek su oni bili toliko hrabri. Jaooooooooo........ "#/&%$#$"=)(&~!/&$!"(/#!
Smrt SVIMA!!!!

MILJAN

Ima¹ ih na ljiljade u BG...stanovnici Beograda..Imaju d¾amiju..Mno¾e se jako brzo..Drugar mi je doktor u jednoj klinici..Iznenaðen je koliko se kote...Kada se namno¾e u kritiènu masu postaju hrabri..videæete jednog dana-.... Govna su to..
Cave ab homine unius libri

Lazic

A mi ih odlièno ignori¹emo kao i Rome, da ne ka¾em cigane, i ¹ta smo postigli posle vi¹e decenija, imaju vi¹e prava od nas, ne moraju da poseduju lièna dokumenta, ne moraju da registruju dijane i spaèeke, malo malo pa im daju neke kontejnere, a ni¹ta ne rade osim ¹to tro¹e kiseonik i mno¾e se, a "pomalo" i kraduckaju...:o [facepalm]

mareskin

Citat: Laziæ poslato 21 Januar, 2013, 23:39
A mi ih odlièno ignori¹emo kao i Rome, da ne ka¾em cigane, i ¹ta smo postigli posle vi¹e decenija, imaju vi¹e prava od nas, ne moraju da poseduju lièna dokumenta, ne moraju da registruju dijane i spaèeke, malo malo pa im daju neke kontejnere, a ni¹ta ne rade osim ¹to tro¹e kiseonik i mno¾e se, a "pomalo" i kraduckaju...:o [facepalm]

Imalin u ruke i da se maskiramo? Ako ih ne mo¾e¹ pobediti, pridru¾i im se :)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Uncle Bob

Kume ja bi to da ....  [thumb_down]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM