Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

jebe¹ demokratiju, ne mo¾e¹ ni da se samoubije¹ k'o èovek... [facepalm]

Hohštapler

Citat: mi¹ko_kolo poslato 18 Januar, 2013, 22:44
©to?! Kad si stoka pijana, onda i treba da ti oduzmu auto. Poreðenja radi, u Italiji je po uvoðenju zakona o obaveznom no¹enju kacige, oduzeto nekoliko desetina hiljada kutera i motocikala pa sad svi nose bez izgovora.

Sla¾em se sa kolegom.
Nemam milosti prema ljudima koji popiju pa voze. Za to nema izgovora, bar ne u mojoj glavi.
Mom buduæem kumu je je tatu ubio pijani vozaè, ostao on sa 12 godina, sestra sa 16, i majka koja je bila tehnièki vi¹ak u firmi.
Uzme jedan a upropasti jo¹ 3 ¾ivota. A dobije oduzetu dozvolu na koji mesec i NI JEDAN JEDINI dan zatvora...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Ako proveri¹ statistiku, videæe¹ da trezni vozaèi daaaaaleko prednjaèe po broju nesreæa od pijanih...[hello]

©to sam negde proèitao, mole se trezni da parkiraju kola i puste nas pijane da se bezbedno vratimo kuæi...

Naravno uvek ima sluèajeva kao ¹to je taj...[facepalm]

Slu¹ao pre par meseci mlaðeg Alviroviæa kako obja¹njava da su mnogo pijani vozaèi manje opasni, jer su svesni pa uglavnom jajare i paze, od onih ¹to su malo

popili, pa ne oseæaju, a refleksi daleko lo¹iji... Ima logike...

Boban_m

Citat: Laziæ poslato 18 Januar, 2013, 22:59
Ako proveri¹ statistiku, videæe¹ da trezni vozaèi daaaaaleko prednjaèe po broju nesreæa od treznih...[hello]
Zaboli me glava, ali ne mogu da provalim smisao ;D

Dragana friz

Sve to stoji i u pravu ste, al' zar mislite da to kod nas mo¾e tako da funkcioni¹e?
Ja mislim da je to samo jo¹ jedan zakon koji nece da se primenjuje kako treba i koji æe pojedinci da iskoriste u svoju dobrobit.
Kamo sreæe da se primenjuje kako treba....ali èisto sumnjam.

Lazic

#3425
Citat: Boban_m poslato 18 Januar, 2013, 23:00
Citat: Laziæ poslato 18 Januar, 2013, 22:59
Ako proveri¹ statistiku, videæe¹ da trezni vozaèi daaaaaleko prednjaèe po broju nesreæa od pijanih...[hello]
Zaboli me glava, ali ne mogu da provalim smisao ;D

100% nesreæa... Jasno...? Recimo u 88% sluèajeva(ne znam taèno, googlaj) su uèesnici trezni... :o Jasno...? Naravouèenije je da su trezno mnogo opasniji u saobraæaju nego pijani...:-*

Boban_m

Jesi li ti uopste procitao sta si napisao gore? [rofl]

mi¹ko_kolo

Citat: Laziæ poslato 18 Januar, 2013, 22:59
Ako proveri¹ statistiku, videæe¹ da trezni vozaèi daaaaaleko prednjaèe po broju nesreæa od pijanih...[hello]

Kako ono reko¹e? "Statistka je kao mini suknja, mnogo otkriva ali su¹tina uvek ostane skrivena" Ili ti, koliki procenat pijanih ne napravi u takvom stanju nikakav prekr¹aj, osim toga ¹to su svojim pijanstvom veæ u prekr¹aju?

Uncle Bob

Citat: Boban_m poslato 18 Januar, 2013, 23:07
Jesi li ti uopste procitao sta si napisao gore? [rofl]
Pa jeste Laziæ u pravu 80% posto nezgoda izazovu trezni moroni.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Boban_m

Citat: Laziæ poslato 18 Januar, 2013, 22:59
Ako proveri¹ statistiku, videæe¹ da trezni vozaèi daaaaaleko prednjaèe po broju nesreæa od pijanih...[hello]
Oces li sam da priznas da si ispravio ili da ja kazem?  :P ;D

Dragana friz

Citat: Laziæ poslato 18 Januar, 2013, 22:49
jebe¹ demokratiju, ne mo¾e¹ ni da se samoubije¹ k'o èovek... [facepalm]

nemoj sa se samoubija¹ nego sutra doði na pivo....pa æemo zajedno da se samoubijemo   :P

Lazic

:-*

@Boban:
:P lapsus, odmah sam ispravio, ali kasno...:D

bucko

Najmanje nezgoda je napravljeno na trotoarima i zato ...



balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

MIGE


MILJAN

Citat: balcan girl poslato 19 Januar, 2013, 15:10
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
zene slabiji pol??? ma vaziii
http://www.kurir-info.rs/preselo-im-muskarcine-urlale-na-porodjaju-clanak-608993
Posto si jaca dodji do mene da prenesemo,neke dzakove od po 50  kg na 4 sprat...Meni je to lako ali je vama jos lakse ..jer polovi su ravnopravni..treba sve da se deli....
Cave ab homine unius libri

balcan girl

nema problema :D dodjem al da spremis nesto za klopuuu :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.