Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

Citat: Plazma Keks poslato 14 Januar, 2013, 19:45
@slaninar

ti pricas o turizmu?! ako hocemo tako, srbi su ti jedna od druzeljubivijih zemalja, iako ne znaju jezik stranaca, potrudice se da kol'ko tol'ko pomognu.
da vidimo sad ostale napredne zemlje:
-francuska, pariz im prepun turista, a kakvi su francuzi? nece bre ni da beknu drugim jezikom sem francuskim, a da ne pricam o ostalim gradovima
-engleska, isto imaju mnogo turista, i samo sto te ne oteraju u Q ako ih nesto pitas
-madjarska, bio, doziveo, stoka!
-nemacka, ovde govorim o frankfurtu, svi do jednog su hteli da pomognu
itd itd...
Zaboravio si da spomene¹Talijane odvratni gayromovi samo te prebaci na ignore ako mu se obrati¹ na bilo kom jeziku osim italijanskom,ne raèunam po lokalima tamo ti naplate ¹to prièaju sa tobom.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Plazma Keks

ah... stavio sam itd itd.. da ne nabrajam previse ;D

dzimika

zaboravio si da dodas da u engleskoj u nekim delovima londona mozes opusteno i da nestanes bez traga
ako bas imas srece mozda ti nadju telo posle par meseci

Uncle Bob

Citat: dzimika poslato 14 Januar, 2013, 19:58
zaboravio si da dodas da u engleskoj u nekim delovima londona mozes opusteno i da nestanes bez traga
ako bas imas srece mozda ti nadju telo posle par meseci
Dodu¹e bez iznutrica al,ajd sad da ne sitnièarimo. :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Plazma Keks

a hrvatsku da ne pominjem...

pit

Citat: Slaninar poslato 14 Januar, 2013, 19:10
Citat: dzimika poslato 14 Januar, 2013, 17:34
ne vidim koja je razlika izmedju gradova koje si naveo? koliko znam i dalje je to u istoj zemlji
sta je to u NS toliko posebno da ne sme da se pise ciricom?

Nas dvojica oèigledno ne govorimo istim jezikom. Ti ne mo¾e¹, ili ne ¾eli¹ da razume¹ ¹ta hoæu da ka¾em. Ne mogu ti objasniti bolje nego ¹to veæ jesam, sori.

             Evo ja potpuno razumem sta oces da kazes.....jednakost sa maninjama,postovanje istih ...bla bla bla.Manjine u Srbiji imaju najveca prava u odnosu na zemlje u okruzenje to je cinjenica.
               Ono sto to zagovaras ima drugo ima ...SNISHODLJIVOST.E to je pogresno potpuno....jer niko ni Evropa ni zemlje u okruzenju nece da nas cene ako jasno i glasno ne kazemo ko smo i sta smo.ZNACI SRBI I NE TREBA DA SE STIDIMO TOGA.

Hohštapler

Citat: UNCLEBOB poslato 14 Januar, 2013, 19:51Zaboravio si da spomene¹Talijane odvratni gayromovi samo te prebaci na ignore ako mu se obrati¹ na bilo kom jeziku osim italijanskom,ne raèunam po lokalima tamo ti naplate ¹to prièaju sa tobom.

...mene su jedeno do sad u ¾ivotu u BGu zajebali kad sam pitao za smer i to namerno!!
Kum i ja i¹li njegovom bratu u posetu u bolnici, le¾ao na Banjici, mi na buskoj pitamo nekog èièu gde se èeka linija ta i ta (rekli su nam koja linija ide do Banjice) i lik nas prevede preko puta, nije ga mrzelo, mi mu se jo¹ zahvalimo, ka¾emo mu da ¾urimo u bolnicu dok su posete, i lik mrtav ladan ka¾e nama da samo izaðemo na poslednjoj... ja pojma nisam imao BG tad...
I mi pitamo u busu neku babu dal mo¾e da nam ka¾e kad stignemo do bolnice, a ona nam ka¾e "pa idete u pogre¹nom smeru, idete ka Zemunu!"
E to sam samo u BG do¾iveo...
Pokenjam mu se u usta jadna i malodu¹na!

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Plazma Keks

a ti pitas izlapelog cicu...

mareskin

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 14 Januar, 2013, 21:48
Citat: UNCLEBOB poslato 14 Januar, 2013, 19:51Zaboravio si da spomene¹Talijane odvratni gayromovi samo te prebaci na ignore ako mu se obrati¹ na bilo kom jeziku osim italijanskom,ne raèunam po lokalima tamo ti naplate ¹to prièaju sa tobom.

...mene su jedeno do sad u ¾ivotu u BGu zajebali kad sam pitao za smer i to namerno!!
Kum i ja i¹li njegovom bratu u posetu u bolnici, le¾ao na Banjici, mi na buskoj pitamo nekog èièu gde se èeka linija ta i ta (rekli su nam koja linija ide do Banjice) i lik nas prevede preko puta, nije ga mrzelo, mi mu se jo¹ zahvalimo, ka¾emo mu da ¾urimo u bolnicu dok su posete, i lik mrtav ladan ka¾e nama da samo izaðemo na poslednjoj... ja pojma nisam imao BG tad...
I mi pitamo u busu neku babu dal mo¾e da nam ka¾e kad stignemo do bolnice, a ona nam ka¾e "pa idete u pogre¹nom smeru, idete ka Zemunu!"
E to sam samo u BG do¾iveo...
Pokenjam mu se u usta jadna i malodu¹na!

Ih, pa to se i meni i drugaru jednom desilo devedesetih. Te sa ove strane, te sa one strane, te dole, te gore. Jedva smo na¹li autobus koji ide gde treba. I onda na pola vo¾nje vidimo da ne¹to nije u redu i saznamo da noæni red vo¾nje i rute nisu iste kao dnevni.

Svi su hteli da pomognu, ali sam na kraju shvatio da ljudi u principu znaju samo one linije koje koriste (¹to je i logièno), a za ostale su nagaðali.
Na kraju smo po nekom snegu i mrazu pe¹ke uspeli da naðemo zgradu. Samo zahvaljujuæi mojoj fenomenalnoj logici da idemo u jednom pravcu i ako doðemo do reke da idemo levo. Po¹to smo prethodno pre¹li most :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

MILJAN

#3369
Ko zeli da iskljucivo prica na svom jeziku to moze da radi samo u svojoj zemlji.Da se ja pitam, ne bi ni postojalo skolovanje na drugom jeziku,osim srpskom.Ko zeli da uci na maternjem neka ide u svoju zemlju , pa uci do mile volje ili plati privatne casove  u Srbiji na maternjem.
Ovo izdrkavanje na nama ce jednom da pukne jer sve ima tacku pucanja.Onda odosmo u drugi ekstrem.Na zalost u istoriji smomimali takve momente.Za ove u Presevu ne treba bacati pare na metak....Odovorne pohapsiti da trunu...nasilne pobiti a sve u skladu sa Ustavom i zakonom.
Pametni su Rusi.Cene sebe a mi smo boranija...
http://larussophobe.files.wordpress.com/2010/02/stephanie-fierman-mcdonalds-russia.jpg
http://russianreport.files.wordpress.com/2009/10/mcdonalds-menu-board-edited.jpg?w=497
Cave ab homine unius libri

farbach

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 14 Januar, 2013, 21:48
Citat: UNCLEBOB poslato 14 Januar, 2013, 19:51Zaboravio si da spomene¹Talijane odvratni gayromovi samo te prebaci na ignore ako mu se obrati¹ na bilo kom jeziku osim italijanskom,ne raèunam po lokalima tamo ti naplate ¹to prièaju sa tobom.

...mene su jedeno do sad u ¾ivotu u BGu zajebali kad sam pitao za smer i to namerno!!
Kum i ja i¹li njegovom bratu u posetu u bolnici, le¾ao na Banjici, mi na buskoj pitamo nekog èièu gde se èeka linija ta i ta (rekli su nam koja linija ide do Banjice) i lik nas prevede preko puta, nije ga mrzelo, mi mu se jo¹ zahvalimo, ka¾emo mu da ¾urimo u bolnicu dok su posete, i lik mrtav ladan ka¾e nama da samo izaðemo na poslednjoj... ja pojma nisam imao BG tad...
I mi pitamo u busu neku babu dal mo¾e da nam ka¾e kad stignemo do bolnice, a ona nam ka¾e "pa idete u pogre¹nom smeru, idete ka Zemunu!"
E to sam samo u BG do¾iveo...
Pokenjam mu se u usta jadna i malodu¹na!


Govna su ravnomerno rasporedjena po planeti, samo sto tudja drugacije smrde. Kada se covek navikne na svoj smrad pomisli da ne smrdi.  
Sto kaze Rasina tetka iz Salasa u Malom ritu:" Svugde ti je isto pod kapom nebeskom"

ikomline

#3371

Citat


Sto kaze Rasina tetka iz Salasa u Malom ritu:" Svugde ti je isto pod kapom nebeskom"

GRE©KA
nije ra¹ina tetka, nego milanova..milan maljeviæ, brat pere maljeviæa...iz moldovina ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D



Uncle Bob

Citat: ikomline poslato 15 Januar, 2013, 10:53




Sto kaze Rasina tetka iz Salasa u Malom ritu:" Svugde ti je isto pod kapom nebeskom"
[/quote]

GRE©KA
nije ra¹ina tetka, nego milanova..milan maljeviæ, brat pere maljeviæa...iz moldovina


[/quote]   [facepalm]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti


maxzz

Na zalost citavom planetom sve vise vladaju agresivne manjine, u raznoraznim oblicima... gde god pogledas isto...


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


Gašpar

Jo¹ uvek ne mogu da provelim ko je, ali mislim da znam koji je krem u pitanju  ;D