Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

kad tako pricas i onu jednu sto imas una ce da ti odsece :P una :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Citat: Dragana friz poslato 06 Januar, 2013, 20:23
Citat: balcan girl poslato 06 Januar, 2013, 17:18
nije problem ni prevozom ni pesice ni nista :D dodjem ja gaga ce da me dovede :P

da mu ne bude mnogo da nahrani nas dve...:P

Citat: balcan girl poslato 06 Januar, 2013, 22:38
ih bre gago nista ti ne brini pa greota da ostanemo gladne zar ne? :-*

Ja prièam...?  :o


zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

mareskin

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/361638/Jasarevic-trazi-izvinjenje-i-izbacivanje-Horoskopa

"- Ko èita horoskop, to je kao da je silovao pa ubio majku. Raspitajte se ako mislite da moje reèi nisu taène - rekao je Ja¹areviæ, koji je roðen 20. decembra 1988. u znaku Strelca. "
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

Lazic

Citat: mareskin poslato 08 Januar, 2013, 18:48
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/361638/Jasarevic-trazi-izvinjenje-i-izbacivanje-Horoskopa

"- Ko èita horoskop, to je kao da je silovao pa ubio majku. Raspitajte se ako mislite da moje reèi nisu taène - rekao je Ja¹areviæ, koji je roðen 20. decembra 1988. u znaku Strelca. "

E, nema vi¹e te vesti, ¹ta je pisalo, majke mi...??? [facepalm]

mareskin

Citat: Laziæ poslato 09 Januar, 2013, 21:26
Citat: mareskin poslato 08 Januar, 2013, 18:48
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/361638/Jasarevic-trazi-izvinjenje-i-izbacivanje-Horoskopa

"- Ko èita horoskop, to je kao da je silovao pa ubio majku. Raspitajte se ako mislite da moje reèi nisu taène - rekao je Ja¹areviæ, koji je roðen 20. decembra 1988. u znaku Strelca. "

E, nema vi¹e te vesti, ¹ta je pisalo, majke mi...??? [facepalm]

Poenta teksta je da je ovaj Ja¹areviæ osuðen za teroristièki napad i da se radi o muslimanskom ekstremisti koji izmeðu ostalog tra¾i da se ukine rubrika horoskop u nekim novinama. A novinar je u ovoj vesti napisao da je on roðen u znaku Strelca :D :D :D :D Podjebavanje od strane novinara :D :D :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


mareskin


http://www.kurir-info.rs/stravicno-nasmrt-pretukla-sina-zbog-kurana-clanak-594093

"Iako mi je struka usko povezana sa ljudskom psihom, nikada mi nece biti jasno kako "psihicki labilnim osobama" visa sila " naredi" da pocine monstruozna ubistva, a onda kad shvate da ce biti kaznjena za to okrive nekog drugog. Bili su itekako svesni sta rade, i trebalo bi im tako suditi, bez mogucnosti da se pozovu na psihibku neuravnotezenost. Smr tna kazna."

I meni je ovo uvek bilo sumnjivo... kad ti odgovara onda si psihièki bolesnik, a kad u¾iva¹ dok muèi¹ nekoga onda si potpuno normalan.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

#3332
I sad æe o tro¹ku Engleza da jede i tro¹i kiseonik jo¹ ko zna koliko godina...[facepalm] U stvari o tro¹ku Vel¹ana... [facepalm] U stvari, zabole me i za jedne i druge i treæe, naroèito treæe... Sve dok ne ubijaju decu u ime imaginarnog vi¹eg biæa... Jo¹ je interesantnije da je dosta radnje dr. Who-a bazirano u Kardifu i da tamo ima procep u vremensko-prostornom kontinuumu... Mo¾da je zato odlepila...


The One

everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Lazic



Lazic


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Plazma Keks

u novom sadu stavili putokaze na ЋИРИЛИЦИ!!!! Ћирилица из нот деад!