Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

pit

  


Tako, tako, tako ....mada nisi morao nase snimke da objavljujes javno :o....mada me libo racku meni se glava na vidi. [rofl] [rofl]
P.S ovaj upade izmedju ...mora da mu se dopalo kako prskam.....bice bice i za tebe junace

UFF



balcan girl

medicinsko objasnjenje je da dolazi do pucanja sundjerastog tkiva od cega je jelte kita i napravljena a u punoj erekciji ukoliko dodje do tezeg savijanja dolazi i do pucanja tkiva odatle je krv jer je u punoj erekciji prokrvljenost najveca :P i da bas mi puca kita :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 18 Decembar, 2012, 02:16
medicinsko objasnjenje je da dolazi do pucanja sundjerastog tkiva od cega je jelte kita i napravljena a u punoj erekciji ukoliko dodje do tezeg savijanja dolazi i do pucanja tkiva odatle je krv jer je u punoj erekciji prokrvljenost najveca :P i da bas mi puca kita :P
Vidi se da si pazila na casu...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gvozden

Drugim recima nema vishe divljanja, asovljenja i slicnih rodeo zajebancija .... reci ne  [cheers] i [joint]  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

balcan girl

pu jebem ti onda taj sex ako nema divljanja  [cheers]  [ljubav] [joint]  [pomazi_me] :P :P a celavi to je predmet koji me uveeek interesovaoooo pa sam pazila na casu i isla u biblioteku na citanjeeee zanimljivog materijalaaaaa :D :-* omiljena poslovica moje drugarica sta ima da palim kombajn za jednu slamku  :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


3006


Lazic



MIGE


ЯЭВОЛУТИОН

Pa on je covek nacionalista....jeste savetnik crnogorskog premijera ali nije crnogorac...jer da je crnogorac bio bi i Srbin...mislim da jeipak nacionalista....ko nas jebe kad ih nismo odvalili u KOMBANK areni....onda bi se pokrio usima.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Jel on neki Cincar, ili tako neko mitsko biæe...??? Stvarno, da je Crnogorac, bio bi Srbin, 'bem mu sestru glupu...[facepalm] [ludak]

April

U Sarajevu odr¾an protest protiv Smaka svijeta  [ludak]

http://www.radiosarajevo.ba/novost/97712
Do you want to be right or do you want to be free?

pit

Citat: Laziæ poslato 19 Decembar, 2012, 21:36
Jel on neki Cincar, ili tako neko mitsko biæe...??? Stvarno, da je Crnogorac, bio bi Srbin, 'bem mu sestru glupu...[facepalm] [ludak]

       Koji crnogorac ...to siptarcina neka ...vish prezime  Agron Camaj....sipac katolik.




3006

Citat: zemunboy poslato 20 Decembar, 2012, 13:49
http://www.novosti.rs/vesti/beograd.74.html:411335-Stari-Merkator-Motor-uleteo-medju-tezge
A pazi podnaslov:
Pomahnitali motor, zbog kvara, uleteo meðu ljude. Prolaznici i prodavci ispred Starog Merkatora na sreæu izbegli tragediju
[facepalm]
Jebote, k'o da je Hulk uleteo...