Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt

uhhhhh jebeno sad na poslu sam  >:(

mkt

kakva skotina jbte ja ne verujem  [doh]

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

mkt

ovoj treba propelerzviz u gloovu


pit

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2012&mm=12&dd=14&nav_category=16&nav_id=668890


                Jeste malo bajata vest svega dva dana ali sam namerno postavio link za one kriticare Vucica....valjda je sada svima jasno da ovo nije predstava za narod i ''neko dilovanje izmedju Vucica i Miskovica'' ili '' ma samo je pitanje kolko para ce da mu uzme''.
               Ima sanse za Srbiju bez obzira sta ko misli i ako nastavi ovako i pohapsi svu gamad koja nas je opljackala mozda nesto i bude.
               

dzimika

ajd u 20 marki da ce da bude "bili ste u pravu" :D


Slaninar

Citat: pit poslato 16 Decembar, 2012, 22:40
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2012&mm=12&dd=14&nav_category=16&nav_id=668890


                Jeste malo bajata vest svega dva dana ali sam namerno postavio link za one kriticare Vucica....valjda je sada svima jasno da ovo nije predstava za narod i ''neko dilovanje izmedju Vucica i Miskovica'' ili '' ma samo je pitanje kolko para ce da mu uzme''.
               Ima sanse za Srbiju bez obzira sta ko misli i ako nastavi ovako i pohapsi svu gamad koja nas je opljackala mozda nesto i bude.
               

Siroti Pite, ti jo¹ veruje¹ u deda mraza.     [pomazi_me]

Ko god doðe na polo¾aj, taj mora biti u igri. Kao lopovi: ako hoæe¹ s njima, mora¹ da ukrade¹, da svi vide da si ukrao. Onda ako ih otkuca¹, otkucaju i oni tebe. Niko tu ne sme biti po¹ten. Ko finansira stranke? Da li bi inteligentan, snala¾ljiv èovek s puno para finansirao kampanju stranke za koju nije siguran da æe igrati kako on svira?

Jedini posao svih tih pajaca u skup¹tini je da sve privatizuju i da uzmu sebi para koliko stignu, decu ¹alju napolje, ili ih barem tamo ¹koluju. Ovde brod tone. Ja sam ba¹ pesimista.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

SSZGO

brod tone? potonuo odavno
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Slaninar

Citat: SSZGO poslato 17 Decembar, 2012, 06:52
brod tone? potonuo odavno

Jeste. Nego biva i dalje sve gore iz godine u godinu - pa kontam da nismo jo¹ dotakli dno - ima jo¹ mesta tu za pogor¹anje. Mnogi se zavaravaju, ili la¾u sebe da im bude lak¹e, pa govore da æe mo¾da biti bolje dogodine, da æe se ne¹to srediti. Kao èovek koji pada sa desetog sprata i govori: "za SADA je sve u redu" (citat iz filma Mr¾nja).
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

pit

Citat: Slaninar poslato 17 Decembar, 2012, 06:45
Citat: pit poslato 16 Decembar, 2012, 22:40
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2012&mm=12&dd=14&nav_category=16&nav_id=668890


                Jeste malo bajata vest svega dva dana ali sam namerno postavio link za one kriticare Vucica....valjda je sada svima jasno da ovo nije predstava za narod i ''neko dilovanje izmedju Vucica i Miskovica'' ili '' ma samo je pitanje kolko para ce da mu uzme''.
               Ima sanse za Srbiju bez obzira sta ko misli i ako nastavi ovako i pohapsi svu gamad koja nas je opljackala mozda nesto i bude.
               

Siroti Pite, ti jo¹ veruje¹ u deda mraza.     [pomazi_me]

Ko god doðe na polo¾aj, taj mora biti u igri. Kao lopovi: ako hoæe¹ s njima, mora¹ da ukrade¹, da svi vide da si ukrao. Onda ako ih otkuca¹, otkucaju i oni tebe. Niko tu ne sme biti po¹ten. Ko finansira stranke? Da li bi inteligentan, snala¾ljiv èovek s puno para finansirao kampanju stranke za koju nije siguran da æe igrati kako on svira?

Jedini posao svih tih pajaca u skup¹tini je da sve privatizuju i da uzmu sebi para koliko stignu, decu ¹alju napolje, ili ih barem tamo ¹koluju. Ovde brod tone. Ja sam ba¹ pesimista.
\
         Pa mozda sam naivan ali bi voleo da ti nisi u pravu .Do Vucica je sve bilo kako si rekao ...ali on je prvi koji se drznuo da otkriva afere i da hapsi bivse poslanike a i najvecu ribu Miskovica.Da li ce i uspeti da ih osudi to je neizvesnost s obzirom kolko su se majmuni nafatitrali a i imajuci u vidu da su krojili zakone da po njima kradu.Tesko ce to sve da se dokaze.Ali zamisli da je ostao DS na vlasti ...ovako ocu da se nadam da ima sanse.
           

zemunboy


dzimika

a opet i dalje nije pohapsio pola skupstine i trenutnih ministara koji su krali zajedno sa njima godinama unazad, hoces da mi kazes da je velja cist? da je mrkonjic cist? da je dacic cist? da je dinkic cist? da je onaj matori penzioner zajedno sa svojim sinom penzionerom cist? 2/3 trenutne vlasti su ucestvovali sa bivsom ili su samostalno organizovali razne mahinacije i kradje
to ti je prvi dokaz da je sve ovo samo farsa jer ne hapsi nikog ko je trenutno na vlasti vec samo ljude iz bivse vlasti da bi ih ocrnio da im sto vise smanji sanse ako dodje do prevremenih izbora zbog "dobrog" rada vlade
sto nije zabranio kupovinu struje od posrednika? sto nije ukinuo rtv pretplatu (koja zakonski ukinuta jos 2010)? sto je dinkic opet u finansijama ako su rekli da ce nesto promeniti? gde je druga milijarda sto su dobili od rusa a za koju niko iz vlade ne sme da da odgovor? sto se povecavaju porezi drasticno ako se zna da drzava ima ogromnu administraciju i da tu ogromne pare odlaze? sto se nabavljaju nova vozila za vladu svakih par meseci? sto nije ukinuto vozikanje van radnog vremena vozacima vlade?
i jos tona pitanja koja ne bi resila sve ali bi sigurno uticala da nesto krene mozda na bolje
ovako oni pokrecu pozoriste da zavaraju ovaj priglup narod, koji ne zna za nista bolje osim ono ispred svog nosa i sarene laze koju im serviraju
nema nijednog politicara trenutno na vlasti ili iz bivse vlasti koji kad otvori usta prica istinu


Lazic

Jebe¹ pasata, izgorelo 142 motocikla...[facepalm]

zemunboy


Hohštapler

Citat: Slaninar poslato 17 Decembar, 2012, 06:59
Jeste. Nego biva i dalje sve gore iz godine u godinu - pa kontam da nismo jo¹ dotakli dno - ima jo¹ mesta tu za pogor¹anje. Mnogi se zavaravaju, ili la¾u sebe da im bude lak¹e, pa govore da æe mo¾da biti bolje dogodine, da æe se ne¹to srediti. Kao èovek koji pada sa desetog sprata i govori: "za SADA je sve u redu" (citat iz filma Mr¾nja).

Meni jedan od omiljenih filmova, odgledao sam ga bar 20 puta...

Isaac Hayes - That loving feeling ( La Haine )
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

Citat: Slaninar poslato 17 Decembar, 2012, 06:45
Citat: pit poslato 16 Decembar, 2012, 22:40
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2012&mm=12&dd=14&nav_category=16&nav_id=668890


               Jeste malo bajata vest svega dva dana ali sam namerno postavio link za one kriticare Vucica....valjda je sada svima jasno da ovo nije predstava za narod i ''neko dilovanje izmedju Vucica i Miskovica'' ili '' ma samo je pitanje kolko para ce da mu uzme''.
              Ima sanse za Srbiju bez obzira sta ko misli i ako nastavi ovako i pohapsi svu gamad koja nas je opljackala mozda nesto i bude.
               

Siroti Pite, ti jo¹ veruje¹ u deda mraza.     [pomazi_me]

Ko god doðe na polo¾aj, taj mora biti u igri. Kao lopovi: ako hoæe¹ s njima, mora¹ da ukrade¹, da svi vide da si ukrao. Onda ako ih otkuca¹, otkucaju i oni tebe. Niko tu ne sme biti po¹ten. Ko finansira stranke? Da li bi inteligentan, snala¾ljiv èovek s puno para finansirao kampanju stranke za koju nije siguran da æe igrati kako on svira?

Jedini posao svih tih pajaca u skup¹tini je da sve privatizuju i da uzmu sebi para koliko stignu, decu ¹alju napolje, ili ih barem tamo ¹koluju. Ovde brod tone. Ja sam ba¹ pesimista.

nisi pesimista samo si realan