Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

con3

Citat: zVuk poslato 12 Decembar, 2012, 17:35
Citat: Plazma Keks poslato 12 Decembar, 2012, 17:11
uhapsen miskovic, njegov sin i jos osmorica nekih tamo. da li nova vlada uklanja miskovica da bi obezbedila put nekom novom "miskovicu"? 90' je bio karic, pa je dosla nova vlast i oterala ga, 00' miskovic, ko je sada na redu?

i miskovic je bio devedesetih....samo se nije eksponirao....
Al je pola stranaka finansiro

zVuk

to sigurno, ako ne i vise, nego sam hteo da kazem da su im obojci mama mira i  tata sloba omogucili da zgrnu tolke pare za tako malo vremena....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

zemunboy

Finansirao je sve, sem Cede i Vuka...

farbach

Citat: Slaninar poslato 12 Decembar, 2012, 14:58
Citat: MIGE poslato 12 Decembar, 2012, 13:13
Citat: El Jefe poslato 12 Decembar, 2012, 12:57
Nasa drzava mikrocipuje sve stanovnike.Vatikan je sitan dozivljaj.I to je nasa drzava uvezla sistem od Motorole ,iz drzave koja licnu kartu nema
kako mislis,nema lk? [neampojma]

Postoje zemlje u kojima zakon funkcioni¹e, a i mentalni sklop ljudi je malko drugaèiji. Ti ka¾e¹ da se zove¹ miki maus. Oni ka¾u: "ok, gospodine, nema razloga da sumnjamo u va¹u reè.... " Naravno, ako se ispostavi da si lagao, jebu ti nanu naninu, da ti presedne, a i da svima koji te znaju ne padne na pamet da rade slièno.

Cenim da je ta uredjena zemlja Britanija, samo jedan njihov biser, lekcija iz slobodne trgovine:
Opijumski rat je bio oru¾ani sukob izmeðu Kine i Velike Britanije. Kineski car ¹alje svog zvaniènika u Kanton da zabrani uvoz i kori¹tenje indijskog opijuma. Spaljeno je 20 hiljada sanduka i otjerani su britanski trgovci iz Kantona u Hong Kong. Ovaj poku¹aj zabrane trgovine opijumom dovodi do izbijanja rata. Britanska flota je okupirala kinesku obalu i porazila Kineze. Sporazumom u Nankingu 1842. Kinezi su prisiljeni otvoriti pet luka za britansku trgovinu, a Britanija dobija i Hong Kong. Ostale zgode iz Afrike i azije necemo spominjati, ni izazivanje gladi u Irskoj.
Spanija? Ne zna se broj miliona mrtvih u njihovom sirenju Hristove ideje po Juznoj Americi.
Da nije Austrougarska, ta vodilja civilizacije sa 15 miliona mrtvih i 22 miliona ranjenih u prvom ratu.
Ili Nemacka? Ako se ne racuna mali incident sa 55 miliona mrtvih, briljiraju kulturom i tolerancijom.
Divljake preko okeana ne bih pominjao ovaj put.


hpg

 UFFove ¾ivotne mudrosti ;D


Lazic

Citat: zVuk poslato 12 Decembar, 2012, 17:35
Citat: Plazma Keks poslato 12 Decembar, 2012, 17:11
uhapsen miskovic, njegov sin i jos osmorica nekih tamo. da li nova vlada uklanja miskovica da bi obezbedila put nekom novom "miskovicu"? 90' je bio karic, pa je dosla nova vlast i oterala ga, 00' miskovic, ko je sada na redu?

i miskovic je bio devedesetih....samo se nije eksponirao....

I 80-tih... Mi stogodi¹njaci se seæamo da je bio podpredsednik srpske vlade jo¹ 89-te...[facepalm]

Plazma Keks

jbg, po meni, on je 00' bio bas aktuelan.. sad, ne znam bas kako je vreme bilo unazad kad pogledam, suvise sam zelen

Zeljkamp

Fino je to sto svi pisu o raspalom Miskovicu a niko da kaze ni rec o predaji Kosova i najvecoj izdaji u istoriji!

P.S. Da li smo stvarno glupi koliko izgledamo?!
TwinZ Auto & Moto

zemunboy

Citat: Zeljkamp poslato 12 Decembar, 2012, 19:34
Fino je to sto svi pisu o raspalom Miskovicu a niko da kaze ni rec o predaji Kosova i najvecoj izdaji u istoriji!

P.S. Da li smo stvarno glupi koliko izgledamo?!
to je stara vest, jos od '99-te...

AndreyRR

jebes sve to sto niko ne preduzme nesto za bolji standard i vece plate

Zeljkamp

Ima neke istine u tome ali gde on stade, ovi nastavise! Zato nam je udarna vest Miskovic!
TwinZ Auto & Moto

Plazma Keks

pa pogledaj malo koliko je taj isti miskovic i kocio privredu. cesto sam bio u dodiru sa firmama koje su nazalost radile sa njim... ucenjivao ih je, uslovljavao ih je...
bar tri firme za koje radim ne mogu sav svoj proizvod da izvezu iz zemlje jer ce u suprotnom biti pretnja po njegov posao, tacnije konkurencija...

pit


         Fala kurcu da su uhapsili govno...on je naneo vecu stetu Srbiji nego Milosevic ....tj duvali su u istu tikvu....i pokradene pare sa Kipra plasirao u kupovinu srpskih firmi i srpske zemlje ne retko i za racun Marka Milosevica.
        Secam se kad je unistio sitne proizvodjace mleka koji su kupili po nekoliko krava i uzeli kredit za to ...a onda govno preko noci uvez o 400 000 tona mleka u prahu i uslovio proizvodjace klstkisa i hrane da moraju od n jega da kupuju mleko u prahu i time ujebo otkup mleka i direktno bankrotirao hiljade seljaka u Srbiji .
           Primera je bezbroj....

mkt

smradina
samo da ne bude ko sa cecom
treba mu sve oduzeti

Slaninar

Citat: mkt poslato 12 Decembar, 2012, 20:19
smradina
samo da ne bude ko sa cecom
treba mu sve oduzeti

Mislim da je to sad sve nebitno. Oti¹lo sve po kurcu, sjeba¹e i zadu¾i¹e dr¾avu. Kad jednog takvog sklone, deset jo¹ gorih èekaju u redu da uskoèe. Nema nam spasa. Jo¹ kad vidim kakvi ga hapse... ne znam ko mi se vi¹e gadi od cele ekipe.

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

con3

Ovo je sve iscenirano da bi se narodu zamazale oci da ne vide istinu

Plazma Keks

Citat: Slaninar poslato 12 Decembar, 2012, 20:25
Citat: mkt poslato 12 Decembar, 2012, 20:19
smradina
samo da ne bude ko sa cecom
treba mu sve oduzeti

Mislim da je to sad sve nebitno. Oti¹lo sve po kurcu, sjeba¹e i zadu¾i¹e dr¾avu. Kad jednog takvog sklone, deset jo¹ gorih èekaju u redu da uskoèe. Nema nam spasa. Jo¹ kad vidim kakvi ga hapse... ne znam ko mi se vi¹e gadi od cele ekipe.


ako nisi primetio, to sam napisao jos u prvom postu, posle kojeg i je pocela rasprava.

UFF

Citat: con3 poslato 12 Decembar, 2012, 20:43
Ovo je sve iscenirano da bi se narodu zamazale oci da ne vide istinu

nek nam bre zamazu oci sa nekim qrvama i besplatinim pivom