Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Che



Dragana friz


mkt

nek se ispada sad, pa od nove god moze i da stane


ivanastark

"Nema lo¹eg vremena, ima samo lo¹e opreme!"

mkt


Dragana friz



El Jefe

Nasa drzava mikrocipuje sve stanovnike.Vatikan je sitan dozivljaj.I to je nasa drzava uvezla sistem od Motorole ,iz drzave koja licnu kartu nema
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Slaba im je ta chip tehnika, meni krepao i u novoj platnoj kartici i u liènoj kar'i posle 2 godina i jo¹ kao sam ja kriv zbog toga...[facepalm]

MIGE

Citat: El Jefe poslato 12 Decembar, 2012, 12:57
Nasa drzava mikrocipuje sve stanovnike.Vatikan je sitan dozivljaj.I to je nasa drzava uvezla sistem od Motorole ,iz drzave koja licnu kartu nema
kako mislis,nema lk? [neampojma]

Gašpar

Citat: Laziæ poslato 12 Decembar, 2012, 13:12
Slaba im je ta chip tehnika, meni krepao i u novoj platnoj kartici i u liènoj kar'i posle 2 godina i jo¹ kao sam ja kriv zbog toga...[facepalm]

Naravno da su oni krivi. Za¹to nisu napisali da se lièna ne sme su¹iti u mikrotalasnoj. Kako si ti to mogao da zna¹?

Slaninar

Citat: MIGE poslato 12 Decembar, 2012, 13:13
Citat: El Jefe poslato 12 Decembar, 2012, 12:57
Nasa drzava mikrocipuje sve stanovnike.Vatikan je sitan dozivljaj.I to je nasa drzava uvezla sistem od Motorole ,iz drzave koja licnu kartu nema
kako mislis,nema lk? [neampojma]

Postoje zemlje u kojima zakon funkcioni¹e, a i mentalni sklop ljudi je malko drugaèiji. Ti ka¾e¹ da se zove¹ miki maus. Oni ka¾u: "ok, gospodine, nema razloga da sumnjamo u va¹u reè.... " Naravno, ako se ispostavi da si lagao, jebu ti nanu naninu, da ti presedne, a i da svima koji te znaju ne padne na pamet da rade slièno.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

dzimika

a onda je mrmot zavio cokoladu.....

Taraba

U celofan, stavio je u avion iz Afganistana na Kosovo, odakle je kamionom poslao Vuletu iz Lazarevca da je dalje distribuira. [dunce]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Plazma Keks

uhapsen miskovic, njegov sin i jos osmorica nekih tamo. da li nova vlada uklanja miskovica da bi obezbedila put nekom novom "miskovicu"? 90' je bio karic, pa je dosla nova vlast i oterala ga, 00' miskovic, ko je sada na redu?

dzimika


Taraba

A 'el mogu sad ja malo? :'(
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

zVuk

Citat: Plazma Keks poslato 12 Decembar, 2012, 17:11
uhapsen miskovic, njegov sin i jos osmorica nekih tamo. da li nova vlada uklanja miskovica da bi obezbedila put nekom novom "miskovicu"? 90' je bio karic, pa je dosla nova vlast i oterala ga, 00' miskovic, ko je sada na redu?

i miskovic je bio devedesetih....samo se nije eksponirao....
Ko se ljuti, uleti mu kruti